بازی Call of Duty | اخبار، بررسی و تریلرها

سری کالاف دیوتی که در ایران با اسم ندای وظیفه هم شناخته می‌شود، نام یک مجموعه بازی شوتر اول‌شخص است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۳ و با محوریت جنگ جهانی دوم منتشر شد. بازی‌های این مجموعه در ادامه سراغ بازه‌های دیگری از تاریخ رفتند و برای مثال سه‌گانه مدرن وارفر استودیو اینفینیتی وارد نبرد‌های مدرن را به‌تصویر می‌کشید یا در نسخه‌های بلک آپس سراغ دوران جنگ سرد هم رفت. آخرین نسخه منتشر‌شده از کالاف دیوتی ریبوت مدرن وارفر است که شامل بخش داستانی، چندنفره و بتل رویال می‌شود.

معرفی اپراتور جدید برای Call of Duty: Black Ops Cold War

کاربران از تاریخ ۱۴ اسفند ماه می‌توانند سامانتا ماکسیس را از فروشگاه بازی Call of Duty: Black Ops Cold War خریداری کنند.

اپراتورها و محتوای جدید در تریلر بتل پس فصل دوم COD: Black Ops Cold War

تریلر جدیدی که محتوای فصل دوم بازی جدید کال آو دیوتی منتشر شده، اپراتورها، نقشه‌ها و سایر آیتم‌های جدید بتل پس بازی را معرفی می‌کند.

تریلر جدید COD: Black Ops Cold War و نمایش بزرگ‌ ترین بخش زامبی مجموعه

اکتیویژن به‌تازگی تریلری اختصاصی از بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر کرده که در آن شاهد نمایش مبارزه‌ی همه‌جانبه‌ی کاراکترها با دسته‌ی زامبی‌ها در نقشه‌های بسیار بزرگ هستیم.

تریلر گیم ‌پلی فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War

اکتیویژن به‌تازگی علاوه‌بر انتشار تریلری از گیم‌پلی فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone، جزئیاتی نیز از محتوای متنوع و زیادی که در این فصل به این دو بازی اضافه می‌شوند ارائه داده است.

لغو برگزاری مسابقات لیگ Call of Duty

باتوجه به اینکه مسابقات لیگ Call of Duty به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود، اما اکتیویژن اخیرا برگزاری تورنومنت کال آو دیوتی را لغو کرده است. اکتیویژن در این‌باره بیانیه‌ای منتشر کرده است.

احتمال انتشار یک بخش بزرگ زامبی برای Call of Duty: Black Ops Cold War

باتوجه به تصویر فاش شده از وبسایت رسمی Call of Duty، به‌نظر می‌رسد تیم سازنده در نظر دارد یک حالت مفصل زامبی‌ برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War عرضه کند.

جریان داشتن بازی Call of Duty 2021 در دوران جنگ جهانی دوم

با استناد به اطلاعات غیررسمی منتشر شده، به‌نظر می‌رسد اکتیویژن برای بازی Call of Duty 2021 بار دیگر به سراغ دوران جنگ جهانی دوم رفته است.

رویداد ویژه و محتوای جدید برای COD: Black Ops Cold War

کاربران بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به‌زودی می‌توانند رویداد Xp دوبرابر را تجربه و سریع‌تر از قبل سطح خود را افزایش دهند.

تریلر فصل دوم COD: Black Ops Cold War و Warzone و سفر به جنگل ‌های استوایی

تریلر معرفی فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone تقابل شخصیت‌ها در جنگلی گرمسیری را نشان می‌دهد.

اشاره به زامبی ها در Call of Duty Warzone

به نظر می‌رسد که استودیوی تری آرک ازطریق یک سری ارجاعات در بازی Call of Duty Warzone به محتویاتی مرتبط با زامبی‌ها اشاره دارد.

Call of Duty: Black Ops Cold War در صدر جدول پرفروش ‌ترین‌ بازی ‌های ژانویه

مؤسسه آماری NPD گزارش خود از عملکرد بازی‌های ویدیویی در ماه ژانویه را منتشر کرد که طی آن Call of Duty: Black Ops Cold War پرفروش‌ترین بازی ماه آمریکا لقب گرفت.

احتمال ساخت Call of Duty 2021 توسط استودیوی Sledgehammer

براساس گزارش‌های غیررسمی، به‌نظر می‌رسد احتمالا اکتیویژن وظیفه ساخت نسخه جدید مجموعه Call of Duty را برعهده استودیوی بازی‌سازی آمریکایی Sledgehammer سپرده است.

امکان بازگشت یک حالت زامبی جذاب و قدیمی به COD: Black Ops Cold War

به گزارش ModernWarzone، احتمالا بخش محبوب Grief از بازی Black Ops 2 به بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه می‌شود.

پردانلودترین بازی ‌های ماه ژانویه پلی استیشن

فهرست بازی‌هایی که در ماه ژانویه بیشترین نرخ دانلود را در کنسول‌های پلی استیشن به خود اختصاص دادند مشخص شده که Call of Duty: Black Ops Cold War و FIFA 21 در صدر جداول فروش آمریکا و اروپا قرار دارد.

آمار قابل توجه بازیکنان ماهیانه بازی های Call of Duty در سال ۲۰۲۰

طبق گزارش مالی اکتیویژن، بازی‌های مجموعه Call of Duty درسال گذشته میلادی از نظر تعداد بازیکن آمار بسیار خوبی را ثبت کرده‌اند.

تداوم پشتیبانی از Warzone با وجود عرضه Call of Duty 2021

اکتیویژن در گزارش مالی جدید خود، ادامه حضور Call Of Duty: Warzone در قسمت جدید این مجموعه در سال ۲۰۲۱ را تأیید کرده است.

درآمد ۲۷ میلیارد دلاری مجموعه Call of Duty

بابی کوتیک، مدیرعامل استودیوی اکتیویژن بلیزارد، در گزارش مالی اخیر خود به‌صورت رسمی اعلام کرد که سری محبوب Call of Duty تابه امروز حدود ۲۷ میلیارد دلار درآمد داشته است.

اعلام بازه انتشار Call of Duty جدید

طبق اطلاعات اعلام‌شده در گزارش مالی جدید اکتیویژن، امسال هم شاهد نسخه جدیدی از Call of Duty خواهیم بود که به‌نظر در همان بازه زمانی همیشگی منتشر می‌شود.

مسدود شدن ۶۰ هزار کاربر متقلب Call of Duty: Warzone

اکتیویژن در راستای حذف کاربران متقلب از بازی Call of Duty: Warzone به‌تازگی ۶۰.۰۰۰ پروفایل دیگر را از دسترسی به سرورهای بازی مسدود کرده است.

زامبی های Call Of Duty: Black Ops Cold War در تریلر نقشه جدید این بازی

ساعاتی پیش اکتویژن تریلر جذاب و هیجان‌انگیزی از جدیدترین نقشه بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به‌نام Firebase Z را منتشر کرد.

صفحه ۱ از ۵۶