بازی Call of Duty | اخبار، بررسی و تریلرها

سری کالاف دیوتی که در ایران با اسم ندای وظیفه هم شناخته می‌شود، نام یک مجموعه بازی شوتر اول‌شخص است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۳ و با محوریت جنگ جهانی دوم منتشر شد. بازی‌های این مجموعه در ادامه سراغ بازه‌های دیگری از تاریخ رفتند و برای مثال سه‌گانه مدرن وارفر استودیو اینفینیتی وارد نبرد‌های مدرن را به‌تصویر می‌کشید یا در نسخه‌های بلک آپس سراغ دوران جنگ سرد هم رفت. آخرین نسخه منتشر‌شده از کالاف دیوتی ریبوت مدرن وارفر است که شامل بخش داستانی، چندنفره و بتل رویال می‌شود.

ویدیوی Call Of Duty: Warzone احتمالا به نقشه جدید این بازی اشاره می‌کند

اکانت توییتر بازی Call Of Duty با انتشار ویدیویی خبر از احتمال انتشار نقشه‌ی جدید برای بازی Call Of Duty: Warzone داد.

اختلال در سرورهای Call of Duty Mobile روی برخی اپراتورها [بروزرسانی]

به‌تازگی اختلال‌هایی در دسترسی به سرور بازی Call of Duty Mobile رخ داده و بعضی از کاربران قادر به تجربه‌ی این بازی نیستند.

جدایی یکی از توسعه ‌دهندگان کهنه ‌کار Call of Duty از Raven Software

رایان برنت، تهیه‌کننده اجرایی ارشد استودیوی ریون سافتور بعد از ۱۴ فعالیت در تیم توسعه‌دهندگان مجموعه Call of Duty، خبر جدایی خود از این استودیو را اعلام کرد.

موج جدیدی از برخورد با متقلبان COD: Warzone ؛ مسدود شدن حساب هزاران کاربر

Raven Software دیروز در موج جدیدی از برخورد با متقلبان Call of Duty: Warzone حساب ده‌ها هزار کاربر متقلب را مسدود کرده است.

تاریخ آغاز رویداد XP دوبرابر Call Of Duty: Black Ops Cold War

استودیوی تری‌آرک با انتشار توییتی از برگزاری رویداد XP دوبرابر چهار روزه برای بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War خبر داد.

کاهش حجم بازی COD: Warzone با آپدیت جدید

با نصب آپدیت Reloaded فصل دوم Call of Duty: Warzone حجم فایل بازی کاهش خواهد یافت.

شایعه: ساخت Call of Duty جدید با استفاده از موتور COD Warzone

به‌تازگی شایعه شده که نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Call of Duty توسط موتور بازی‌سازی به‌کاررفته در ساخت Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone در حال توسعه است.

نام احتمالی Call of Duty سال ۲۰۲۱ مشخص شد

به‌تازگی وبسایت ModernWarzone مدعی شده که نسخه بعدی Call of Duty، با محوریت جنگ جهانی دوم خواهد بود.

احتمال ساخت یک بازی Call of Duty با محوریت زامبی ها

تام هندرسون، اینسایدر شناخته‌شده‌ی صنعت بازی می‌گوید اکتیویژن در حال ساخت یک بازی از مجموعه‌ی Call of Duty با تمرکز بر زامبی‌ها است.

مسدود شدن حساب کاربری متقلبان Call of Duty: Warzone کماکان ادامه دارد

استودیو ریون با همکاری اکتیویژن تعداد قابل توجهی از حساب کاربری متقلبان بازی Call of Duty: Warzone را مسدود کرده است.

آمدن نقشه های بازی Modern Warfare به نسخه موبایل Call of Duty

دو نقشه بازی Call of Duty: Modern Warfare به‌عنوان بخشی از فصل دوم بازی Call of Duty: Mobile وارد این بازی موبایلی می‌شوند.

احتمال معرفی یک حالت جدید برای Call of Duty Warzone

اطلاعات جدیدی که از بازی Free-to-Play و بتل رویال Call of Duty Warzone فاش شده، به احتمال اضافه شدن یک حالت سندباکس به این بازی اشاره دارد.

آپدیت جدید COD: Black Ops Cold War با اعمال تغییراتی در بخش زامبی

استودیو تری آرک به‌تازگی آپدیت جدیدی را برای Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر کرده که در جریان آن شاهد اعمال تغییراتی روی حالت زامبی هستیم.

معرفی اپراتور جدید برای Call of Duty: Black Ops Cold War

کاربران از تاریخ ۱۴ اسفند ماه می‌توانند سامانتا ماکسیس را از فروشگاه بازی Call of Duty: Black Ops Cold War خریداری کنند.

اپراتورها و محتوای جدید در تریلر بتل پس فصل دوم COD: Black Ops Cold War

تریلر جدیدی که محتوای فصل دوم بازی جدید کال آو دیوتی منتشر شده، اپراتورها، نقشه‌ها و سایر آیتم‌های جدید بتل پس بازی را معرفی می‌کند.

تریلر جدید COD: Black Ops Cold War و نمایش بزرگ‌ ترین بخش زامبی مجموعه

اکتیویژن به‌تازگی تریلری اختصاصی از بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر کرده که در آن شاهد نمایش مبارزه‌ی همه‌جانبه‌ی کاراکترها با دسته‌ی زامبی‌ها در نقشه‌های بسیار بزرگ هستیم.

تریلر گیم ‌پلی فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War

اکتیویژن به‌تازگی علاوه‌بر انتشار تریلری از گیم‌پلی فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone، جزئیاتی نیز از محتوای متنوع و زیادی که در این فصل به این دو بازی اضافه می‌شوند ارائه داده است.

لغو برگزاری مسابقات لیگ Call of Duty

باتوجه به اینکه مسابقات لیگ Call of Duty به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود، اما اکتیویژن اخیرا برگزاری تورنومنت کال آو دیوتی را لغو کرده است. اکتیویژن در این‌باره بیانیه‌ای منتشر کرده است.

احتمال انتشار یک بخش بزرگ زامبی برای Call of Duty: Black Ops Cold War

باتوجه به تصویر فاش شده از وبسایت رسمی Call of Duty، به‌نظر می‌رسد تیم سازنده در نظر دارد یک حالت مفصل زامبی‌ برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War عرضه کند.

جریان داشتن بازی Call of Duty 2021 در دوران جنگ جهانی دوم

با استناد به اطلاعات غیررسمی منتشر شده، به‌نظر می‌رسد اکتیویژن برای بازی Call of Duty 2021 بار دیگر به سراغ دوران جنگ جهانی دوم رفته است.

صفحه ۱ از ۵۷