فیلم The Flash | اخبار، نقد و تریلرها

فیلم فلش روایت‌گر داستان ابرقهرمان فلش، سریع‌ترین مرد جهان دی‌سی است.

بازیگر نقش سوپرگرل در فیلم The Flash

اندی موسکیتی، کارگردان فیلم The Flash با انتشار ویدیویی در اینستاگرام بازیگر نقش سوپرگرل در این فیلم ابرقهرمانی را معرفی کرد.

رویداد Future State مشکلات زیادی را به خانواده فلش وارد کرد

بعد از اینکه بری آلن و والی وست وارد دوران Future State می‌شوند، خانواده فلش مشکلات و تغییرات خیلی زیادی را متحمل می‌شود که شاید خیلی از آن‌ها نتیجه خوبی نداشته باشند.

ری فیشر به خبر حذف شخصیت سایبورگ از فیلم The Flash واکنش نشان داد

بعد از اینکه وبسایت The Wrap در خبری به حذف شخصیت سایبورگ با بازی ری فیشر از فیلم جدید The Flash پرداخت، این بازیگر توضیحاتی را در این زمینه ارائه کرده است.

فعلا هیچ آینده‌ای برای بتمن نسخه مایکل کیتون پس از فیلم The Flash وجود ندارد

نویسنده نیویورک ‌تایمز که این روزها خبرساز شده، در مورد خبر حضور مایکل کیتون در نقش بتمن در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی دی سی شفاف‌سازی کرده است.

تاریخ شروع فیلمبرداری فیلم The Flash احتمالا مشخص شده است

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، انتظار می‌رود مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Flash از اوایل بهار سال ۲۰۲۱ در بریتانیا آغاز شود.

کمیک Future State: The Flash خانواده فلش را با سلاح دشمنانشان نشان می‌دهد

شرکت دی سی کامیکس اخیرا تصاویر پیشنمایشی از قسمت اول سری کتاب کمیک Future State: The Flash منتشر کرده که نشان می‌دهد بری آلن و دیگر اسپیدسترها از سلاح‌های روگ‌ها استفاده می‌کنند.

اکران فیلم The Batman تا سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاد؛ تغییر برنامه اکران سایر آثار برادران وارنر

شرکت برادران وارنر تاریخ اکران بسیاری از آثار سینمایی خود را تغییر داد و اکران فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز را به سال ۲۰۲۲ موکول کرد.

بیلی کروداپ در حال مذاکره برای حضور در فیلم The Flash است

بیلی کروداپ در حال مذاکره با برادران وارنر برای بازی در نقش هنری آلن در فیلم The Flash است. او پیش از این نیز قرار بود این نقش را در فیلم فلش بازی کند.

فلش برای آخرین بار در سری کتاب کمیک The Flash به مبارزه با ریورس فلش می‌رود

نبرد طولانی مدت بری آلن و ایبارد ثاون در مجموعه The Flash به نقطه اوج خود می‌رسد؛ آن هم زمانی که فلش، در طی مسابقه آخر و سرنوشت‌ساز خود، بزرگترین دشمنش را غافلگیر می‌کند.

بتمنی که می‌خندد، در مجموعه کمیکی Speed Metal به سراغ خانواده فلش می‌رود

در قسمت اول مجموعه Dark Nights: Death Metal - Speed Metal، بتمنی که می‌خندد، ترسناک‌ترین ارتش شرور خود را آزاد می‌کند تا به‌دنبال اعضای خانواده فلش بروند.

فیلم The Flash یک شروع دوباره برای دنیای DC خواهد بود

تهیه‌کننده فیلم The Flash اعلام کرد که در این فیلم تعداد زیادی از ابرقهرمانان DC حضور دارند و شاهد یک شروع دوباره برای دنیای سینمایی دی‌‌سی خواهیم بود.

ریورس فلش نقشه بزرگ خود را در قسمت جدید کمیک The Flash افشا کرد

ریورس فلش که پیش از این گروه لژیون زووم را علیه خانواده فلش راه انداخته بود و هدایت می‌کرد، در قسمت جدید مجموعه The Flash نشان داد که قصد دارد به چه هدفی برسد.

معرفی شخصیت کید فلش، والی وست

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ سریع‌ترین و همچنین بهترین اسپیدستر دنیای دی سی کامیکس یعنی کید فلش یا همان والاس روودولف وست می‌رویم.

فیلم The Flash فیلم ها و سریال های زیادی از دی سی را به یکدیگر متصل خواهد کرد

باتوجه‌به اطلاعات ارائه‌شده در پنل فیلم «فلش» با بازی ازرا میلر در رویداد DC FanDome به نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر می‌خواهد با این اثر مولتی‌ورس را به‌صورت جدی وارد اقتباس‌های سینمایی و تلویزیونی خود کند.

بن افلک برای بازی در نقش بتمن در فیلم The Flash باز خواهد گشت

بن افلک قرار است دوباره نقش بتمن را بازی کند، اما این اتفاق قرار است در فیلم The Flash رخ دهد که پیش از این خبر حضور مایکل کیتون در آن منتشر شده بود

دی سی تغییر بزرگی را در سری کتاب کمیک The Flash ایجاد کرد

در قسمت‌های قبل سری کتاب کمیک The Flash، ریورس فلش بلاهای زیادی را سر بری آلن آورد. اما اتفاقات قسمت جدید، چرخش جدیدی گرفتند و تغییر بسیار بزرگی ایجاد کردند.

فلش چطور می‌تواند تمام اعضای لیگ عدالت را به قتل برساند؟

فلش به‌طور مخفیانه، قدرتمندترین عضو تیم لیگ عدالت به حساب می‌آید و اگر اراده کند می‌تواند هرکسی را که در دنیای دی سی دوست دارد، به قتل برساند.

لژیون زووم با اولین حمله زندگی بری آلن را نابود کردند

بزرگ‌ترین دشمنان فلش گروه Legion of Zoom را با هدف نابودی این اسپیدستر تشکیل دادند. حالا آن‌ها در اولین حمله خود تمام جنبه‌های مختلف زندگی بری آلن را مورد هدف قرار دادند.

The Flash: بری آلن مسیر تاریکی و کشنده‌ای را در پیش گرفت

رویدادهای اخیری که در سری کتاب کمیک The Flash رخ داده، باعث شده تا بری آلن مسیر تاریک و سیاهی را در پیش بگیرد که در گذشته هم این راه را پشت سر گذاشته بود.

مایکل کیتون ممکن است بار دیگر نقش بتمن را در فیلم The Flash بازی کند

طبق اخبار جدید منتشر شده، مایکل کیتون در حال مذاکره با برادران وارنر برای بازی دوباره در نقش بتمن در فیلم The Flash و احتمالا چند فیلم دیگر است.

صفحه ۱ از ۵