جدیدترین اخبار فیلم The Flash

فیلم فلش روایت‌گر داستان ابرقهرمان فلش، سریع‌ترین مرد جهان دی‌سی است.

درگیری ازرا میلر با مشکلات پیچیده‌ی روحی روانی

ازرا میلر، بازیگر فلش در دنیای سینمایی دی سی در اظهارات اخیر خود گفته که با مشکلات سلامت روانی پیچیده‌ای دست‌وپنجه نرم می‌کند.

تمرکز برادران وارنر روی تصمیم‌گیری درباره آینده فیلم فلش

مدیران برادران وارنر در حال بررسی سه گزینه پیش‌رو در مورد آینده فیلم The Flash هستند که بخش زیادی از آن بستگی به ازرا میلر، بازیگر فلش دارد.

پایان یافتن سریال فلش با پخش فصل نهم

شبکه CW رسما تایید کرد که سریال The Flash سرانجام با فصل نهم به پایان خواهد رسید تا سرانجام طولانی‌ترین سریال دنیای Arrowverse به کار خود پایان دهد.

احتمال قطع همکاری برادران وارنر با ازرا میلر در آثار آینده دنیای دی سی

در پی مشکلات و حواشی اخیر ازرا میلر، بازیگر نقش فلش، گفته می‌شود که برادران وارنر ممکن است با او در آینده قطع همکاری کند.

احتمال توقف همکاری برادران وارنر و دی سی با ازرا میلر

به‌دنبال بازداشت ازرا میلر، بازیگر نقش فلش در روزهای گذشته، برادران وارنر و دی سی ممکن است با این بازیگر قطع همکاری کنند.

تمدید ۱۰ سریال شبکه CW برای فصل جدید | از فلش تا Superman & Lois

شبکه CW از تمدید ۱۰ سریال خود برای یک فصل دیگر خبر داده است که در آن نام‌هایی مثل سریال Walker، سریال فلش و سریال Superman & Lois دیده می‌شود.

عقب افتادن تاریخ اکران فیلم های Black Adam، فلش و Aquaman 2

برادران وارنر تاریخ اکران چندین فیلم مورد انتظار خود در سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ از جمله فیلم Black Adam، فیلم The Flash و فیلم Aquaman 2 را تغییر داده است.

بتمن، فلش، بلک آدام و آکوامن در تیزر جدید دنیای سینمایی DC

جدیدترین تیزر از دنیای سینمایی دی سی به نمایش لحظه‌هایی نو از فیلم The Flash، فیلم Aquaman 2، فیلم Black Adam و فیلم The Batman می‌پردازد.

مشخص شدن زمان پخش فیلم بتمن از شبکه HBO Max

برادران وارنر مشخص کرد که فیلم‌های بزرگ این استودیو در سال ۲۰۲۲ از جمله فیلم The Batman چه زمانی قرار است به شبکه HBO Max اضافه شوند.

حضور دشمنان سوپرمن در فیلم فلش

طبق اعلام برادران وارنر، دو شخصیت شرور و منفی فیلم Man of Steel قرار است در فیلم The Flash حضور داشته باشند.

پایان فیلمبرداری فیلم The Flash تا انتشار تصاویر جدید

اندی موشیاتی، کارگردان فیلم The Flash با انتشار دو تصویر از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم فلش خبر داده است.

ملاقات فلش با بتمن مایکل کیتون در اولین تیزر تریلر فیلم The Flash

اولین تیزر تریلر فیلم The Flash از حضور چند نسخه متفاوت از فلش در این فیلم خبر می‌دهد و همچنین بازگشت بتمن نسخه مایکل کیتون را به تصویر می‌کشد.

رضایت بن افلک از ایفای نقش بتمن در فیلم The Flash

بن افلک در تازه‌ترین مصاحبه‌ی خود ضمن تایید بازگشت به‌عنوان بتمن در فیلم The Flash، از نقش‌آفرینی دوباره در لباس شوالیه‌ی تاریکی ابراز رضایت کرد.

اشاره به همکاری بتمن و فلش در تصویر جدید فیلم The Flash

اندی موشیاتی، کارگردان فیلم The Flash تصویر جدیدی از این فیلم منتشر کرده است که به همکاری دو شخصیت فلش و بتمن در این فیلم اشاره می‌کند.

فاش شدن اولین تصویر از لباس جدید فلش در فیلم The Flash

به‌تازگی تصویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری فیلم The Flash فاش شده که در آن ازرا میلر در لباس جدید فلش قابل مشاهده است.

احتمال حضور بتمن بن افلک در تصاویر جدید فیلم The Flash

به‌تازگی ویدیوها و تصاویر جدیدی از فیلم The Flash منتشر شده است که در آن ظاهرا بالاخره شاهد حضور بتمن بن افلک در فیلم فلش هستیم.

ملاقات بری آلن با نسخه دیگر خودش در تصاویر جدید فیلم The Flash

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم The Flash منتشر شده است که در آن بری آلن با نسخه دیگری از خود ملاقات می‌کند.

نمایش ماشین و غار بتمن در تصاویر جدید فاش شده فیلم The Flash

تصاویری از پشت صحنه فیلم The Flash فاش شده است که در آن شاهد نمایش بتکیو و بتمبویل بتمن نسخه مایکل کیتون هستیم.

حضور بروس وین نسخه مایکل کیتون و بری آلن در تصاویر جدید فیلم The Flash

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم The Flash منتشر شده که در آن شاهد حضور بروس وین تا بری آلن و آیریس وست هستیم.

انتشار اولین تصاویر از حضور سوپرگرل در پشت صحنه فیلم The Flash

به‌تازگی تصاویری از پشت صحنه فیلم‌برداری فیلم The Flash در لندن فاش شده که در آن شاهد حضور سوپرگرل و همچنین ظاهرا ماشین بروس وین هستیم.

صفحه ۱ از ۷