فیلم The Flash | اخبار، نقد و تریلرها

فیلم فلش روایت‌گر داستان ابرقهرمان فلش، سریع‌ترین مرد جهان دی‌سی است.

حضور شخصیت پسر فلش در تصاویر پشت صحنه تولید قسمت جدید سریال The Flash

به‌تازگی تصاویری از پشت صحنه تولید سریال The Flash منتشر شده است که در آن شاهد حضور جردن فیشر در نقش بارت آلن ملقب به Impulse هستیم.

عمارت وین بتمن تیم برتون در تصاویر جدید فیلم The Flash

اولین تصاویر منتشر شده از پشت صحنه تولید فیلم The Flash خبر از بازگشت عمارت وین فیلم بتمن به کارگردانی تیم برتون در این فیلم می‌دهد.

سپردن ساخت موسیقی متن فیلم The Flash به آهنگساز مورتال کامبت

بنجامین والفیش، آهنگساز فیلم It و فیلم مورتال کامبت در همکاری دوباره با اندی موشیاتی وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم The Flash را بر عهده گرفته است.

تأیید بازگشت مایکل کیتون به عنوان شخصیت بتمن در فیلم The Flash

بعد از اینکه صحبت‌هایی مبنی بر حضور دو بازیگر محبوب بتمن در فیلم جدید The Flash مطرح شده بود، حالا بازگشت مایکل کیتون در این نقش رسماً تأیید شده است.

شروع تولید فیلم The Flash ؛ انتشار لوگو رسمی

اندی موشیاتی با انتشار یک ویدیو کوتاه ضمن رونمایی از لوگو رسمی، از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Flash خبر داده است.

مشخص شدن بازیگر جدید نقش پدر بری آلن در فیلم The Flash؛ اضافه شدن بازیگران بیشتر

برادران وارنر بازیگر جایگزین نقش هنری آلن، پدر فلش را در فیلم The Flash انتخاب کرده و از حضور بازیگران بیشتری در این فیلم ابرقهرمانی خبر داده است.

انتخاب بازیگر اسپانیایی در نقش مادر بری الن در فیلم Flash

ماریبل وردو هنرپیشه برجسته‌ی اسپانیایی به‌عنوان بازیگر نقش اسکارلت اسپیدستر در فیلم جدید The Flash انتخاب شده است.

مشخص شدن بازیگر شخصیت آیریس وست در فیلم The Flash

سرانجام بازیگر نقش آیریس وست در فیلم The Flash مشخص شد و کرسی کلمونس دوباره قرار است این نقش را در دنیای دی سی بازی کند.

بری آلن عنوان فلش را به شخصیت مهم دیگری داد

قسمت صفر سری کتاب کمیک Infinite Frontier مدتی پیش منتشر شد؛ قسمتی که ما در آن شاهد معرفی یک فلش جدید بودیم و بری آلن هم مهم‌ترین نقش زندگی خود را به‌دست آورد.

بازیگر نقش سوپرگرل در فیلم The Flash

اندی موسکیتی، کارگردان فیلم The Flash با انتشار ویدیویی در اینستاگرام بازیگر نقش سوپرگرل در این فیلم ابرقهرمانی را معرفی کرد.

رویداد Future State مشکلات زیادی را به خانواده فلش وارد کرد

بعد از اینکه بری آلن و والی وست وارد دوران Future State می‌شوند، خانواده فلش مشکلات و تغییرات خیلی زیادی را متحمل می‌شود که شاید خیلی از آن‌ها نتیجه خوبی نداشته باشند.

ری فیشر به خبر حذف شخصیت سایبورگ از فیلم The Flash واکنش نشان داد

بعد از اینکه وبسایت The Wrap در خبری به حذف شخصیت سایبورگ با بازی ری فیشر از فیلم جدید The Flash پرداخت، این بازیگر توضیحاتی را در این زمینه ارائه کرده است.

فعلا هیچ آینده‌ای برای بتمن نسخه مایکل کیتون پس از فیلم The Flash وجود ندارد

نویسنده نیویورک ‌تایمز که این روزها خبرساز شده، در مورد خبر حضور مایکل کیتون در نقش بتمن در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی دی سی شفاف‌سازی کرده است.

تاریخ شروع فیلمبرداری فیلم The Flash احتمالا مشخص شده است

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، انتظار می‌رود مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Flash از اوایل بهار سال ۲۰۲۱ در بریتانیا آغاز شود.

کمیک Future State: The Flash خانواده فلش را با سلاح دشمنانشان نشان می‌دهد

شرکت دی سی کامیکس اخیرا تصاویر پیشنمایشی از قسمت اول سری کتاب کمیک Future State: The Flash منتشر کرده که نشان می‌دهد بری آلن و دیگر اسپیدسترها از سلاح‌های روگ‌ها استفاده می‌کنند.

اکران فیلم The Batman تا سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاد؛ تغییر برنامه اکران سایر آثار برادران وارنر

شرکت برادران وارنر تاریخ اکران بسیاری از آثار سینمایی خود را تغییر داد و اکران فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز را به سال ۲۰۲۲ موکول کرد.

بیلی کروداپ در حال مذاکره برای حضور در فیلم The Flash است

بیلی کروداپ در حال مذاکره با برادران وارنر برای بازی در نقش هنری آلن در فیلم The Flash است. او پیش از این نیز قرار بود این نقش را در فیلم فلش بازی کند.

فلش برای آخرین بار در سری کتاب کمیک The Flash به مبارزه با ریورس فلش می‌رود

نبرد طولانی مدت بری آلن و ایبارد ثاون در مجموعه The Flash به نقطه اوج خود می‌رسد؛ آن هم زمانی که فلش، در طی مسابقه آخر و سرنوشت‌ساز خود، بزرگترین دشمنش را غافلگیر می‌کند.

بتمنی که می‌خندد، در مجموعه کمیکی Speed Metal به سراغ خانواده فلش می‌رود

در قسمت اول مجموعه Dark Nights: Death Metal - Speed Metal، بتمنی که می‌خندد، ترسناک‌ترین ارتش شرور خود را آزاد می‌کند تا به‌دنبال اعضای خانواده فلش بروند.

فیلم The Flash یک شروع دوباره برای دنیای DC خواهد بود

تهیه‌کننده فیلم The Flash اعلام کرد که در این فیلم تعداد زیادی از ابرقهرمانان DC حضور دارند و شاهد یک شروع دوباره برای دنیای سینمایی دی‌‌سی خواهیم بود.

صفحه ۱ از ۵