نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۱ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۵

مشخص شدن تاریخ انتشار نسخه با کیفیت فیلم فلش

طبق اطلاعات ثبت‌شده، نسخه دیجیتالی و با کیفیت فیلم The Flash قرار است بسیار زودتر از انتظار روی پلتفرم‌های استریم عرضه شود.

از ماه گذشته اکران جهانی فیلم The Flash رسما آغاز شد، اما این فیلم نتوانست نظر مثبت منتقدان و تماشاگران را جلب کند و از آن به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شکست‌های تجاری سال یاد می‌شود. حالا طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نسخه با کیفیت فیلم فلش مشخص شده است. طبق گفته When to Stream، نسخه PVOD فیلم The Flash قرار است در تاریخ ۱۸ ژوئیه (۲۷ تیر) در دسترس کاربران خانگی قرار بگیرد. پس سه‌شنبه هفته آینده می‌توانید فیلم فلش را با کیفیت خوب دانلود و تماشا کنید.

نسخه فیزیکی فیلم فلش که شامل 4K Ultra HD، بلوری و DVD می‌شود، انتظار می‌رود در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) عرضه شود، اما برادران وارنر هنوز این تاریخ را رسما تایید نکرده است. فیلم The Flash تاکنون تنها بیش از ۲۶۲.۳ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرده است که این فروش شامل بیش از ۱۰۵.۵ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۱۵۶.۸ میلیون دلار در گیشه جهانی می‌شود. بودجه ساخت فیلم فلش بین ۱۹۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار گزارش شده است که با احتساب فیلم‌برداری دوباره و هزینه تبلیغات تا ۳۳۰ میلیون دلار افزایش پیدا می‌کند.

ازرا میلر، مایکل کیتون، بن افلک، ساشا کال، مایکل شنون، کرسی کلمونس، ماریبل وردو، ران لیوینگستون، ایان لو، سرشه مونیکا جکسون، جرمی آیرونز، آنتیه تراوه، گل گدوت، جیسون موموآ، تمورا موریسون و رودی منکوزو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Flash حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اندی موشیاتی که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم It و فیلم It: Chapter 2 را بر عهده داشته و قرار است فیلم The Brave and The Bold را نیز کارگردانی کند، وظیفه کارگردانی فیلم فلش را براساس فیلمنامه‌ای از کریستینا هادسون، نویسنده فیلم Bumblebee بر عهده داشته است.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده