نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۹

همکاری فلش با بتمن برای نجات دنیا در اولین تریلر فیلم The Flash

برادران وارنر طبق وعده خودش دقایقی پیش اولین تریلر رسمی فیلم The Flash را منتشر کرد که در آن شاهد همکاری بتمن و فلش با یکدیگر هستیم.

طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی فیلم The Flash منتشر شده است. برادران وارنر طبق وعده خود دقایقی قبل و پیش از شروع مسابقه سوپر بول اولین تریلر فیلم فلش را منتشر کرد که در آن شاهد تلاش بری آلن برای سفر به گذشته و نجات مادرش هستیم، اما او در واقعیت دیگری گرفتار شده است که در آن با نسخه دیگری از خود مواجه می‌شود که دارای قدرت‌های فلش نیست. پس از آن او متوجه می‌شود که در این دنیا ژنرال زاد برگشته است و تصمیم به نابودی دنیا دارد.

در ادامه اولین تریلر فیلم The Flash، فلش با بتمن مایکل کیتون ملاقات می‌کند که شاهد ارجاعاتی به فیلم‌های تیم برتون نیز هستیم و سپس آن‌ها با سوپرگرل ملاقات می‌کنند که در ادامه آن‌ها باید برای نجات دنیا و توقف ژنرال زاد و دیگر تهدیدات همکاری کند. همچنین بتمن بن افلک در طول تریلر حضور دارد که ظاهرا نقش پر رنگ‌تری در فیلم فلش برخلاف شایعات دارد. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم The Flash را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

ازرا میلر، مایکل کیتون، بن افلک، ساشا کال، کرسی کلمونس، ماریبل وردو، ران لیوینگستون، ایان لو، سرشه مونیکا جکسون و رودی منکوزو، از جمله بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در فیلم The Flash تایید و اعلام شده است. اندی موشیاتی که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم It و فیلم It: Chapter 2 را بر عهده داشته، وظیفه کارگردانی فیلم فلش را براساس فیلمنامه‌ای از کریستینا هادسون بر عهده داشته است.

فیلم The Flash در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده