بتمن | اخبار فیلم، بازی و کمیک‌ها

بتمن یک ابرقهرمان از قهرمانان شرکت دی سی کامیکس است. تا امروز تعداد زیادی فیلم، بازی و کمیک با محوریت بتمن منتشر شده است که می‌توانید به تمام اخبار مرتبط با آن‌ها در این صفحه دسترسی داشته باشید. آخرین نسخه از بازی‌های بتمن، Batman: Arkham Knight به‌حساب می‌آید. همچنین جدید‌ترین فیلم بتمن که در دست ساخت است، فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز است که در سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود.

شرکت دی سی از شرور بزرگ رویداد Endless Winter رونمایی کرد

شرکت دی سی کامیکس با انتشار قسمت ۱ سری کتاب Justice League: Endless Winter به‌صورت رسمی از شرور اصلی و قدرتمند خود در این رویداد منجمد کننده رونمایی کرد.

سری کتاب کمیک Batman: White Knight علت تبدیل شدن جوکر را مشخص کرد

قسمت جدید سری کتاب کمیک Batman: White Knight Presents Harley Quinn بیش‌ازپیش گذشته هارلی کویین و جک ناپیر و علت اصلی تبدیل شدن او به جوکر را نشان می‌دهد.

جان ریدلی جزئیات بیشتری درباره بتمن جدید رویداد Future State منتشر کرد

جان ریدلی، نویسنده دنیای دی سی، اخیرا اعلام کرد که بتمنِ رویداد Future State روش‌های مبارزه‌ای خود را تغییر خواهد داد؛ زیرا تهدید جدیدی در شهر گاتهام ظاهر می‌شود.

تصاویر جدید از پشت صحنه فیلم The Batman غار بتمن را نشان می‌دهند

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند غار بتمن (Batcave) در میان صخره‌های زیبایی پنهان شده است.

تاریخ انتشار ولوم سوم رمان گرافیکی Batman: Earth One مشخص شد

شرکت دی سی بالاخره اعلام کرد که طرفداران در چه زمانی می‌توانند منتظر انتشار ولوم سوم Batman: Earth One باشند؛ اثری که چندین سال برای آن انتظار کشیده بودند.

شورانر سریال اسپین-آف فیلم The Batman از پروژه جدا شد

ترنس وینتر خوش‌سابقه که شنیدن نام او خیلی‌ها را برای فیلم The Batman و سریال اسپین-آف آن هیجان‌زده کرده بود، به خاطر اختلاف نظر با تهیه‌کنندگان از این اثر جدا شد.

جف جانز از برنامه‌های خود برای ادامه Batman: Three Jokers می‌گوید

جف جانز اخیرا اعلام کرد که او به‌همراه جیسون فابوک درباره برنامه‌هایی که برای دنباله احتمالی مینی سری تحسین‌شده‌ی Batman: Three Jokers دارند، صحبت کرده است.

شرکت دی سی تصاویر پیشنمایشی Endless Winter را منتشر کرد

شرکت دی سی اخیرا قسمت ابتدایی رویداد کراس اوری جدید خود به نام Endless Winter را منتشر کرد؛ رویدادی که اعضای لیگ عدالت را در مقابل یک نیروی باستانی و شمالی قرار می‌دهد.

جنبش ضد ماسک در سری کتاب کمیک Batman کل شهر را در بر گرفت

از آنجایی که یک جنبش ضدماسک در سراسر گاتهام گسترده شده است، یکی از کاندیدهای شهرداری و یک آنتاگونیست جدید، در حال هدفگیری هویت‌های مخفی خانواده بتمن هستند.

سری کتاب کمیک Batman: Three Jokers پایان رویداد Darkseid War را تغییر داد

در قسمت سوم سری کتاب کمیک Batman: Three Jokers، شوالیه تاریکی یک افشاگری بزرگ را درباره شاهزاده دلقک جرم و جنایت انجام داد که پایان‌بندی رویداد Darkseid War را تغییر می‌دهد.

دی سی اطلاعات بیشتری از شخصیت گوست میکر را در مجموعه Batman فاش کرد

شرکت دی سی اخیرا اطلاعات بیشتری را درباره دشمن جدید بروس وین که گوست میکر نام دارد، منتشر کرد؛ کسی که قصد دارد وظایف بتمن در شهر گاتهام را بهتر از خودش انجام دهد.

مجموعه Batman Beyond نبرد بزرگی را بین تری مک‌گینیس و بروس وین ترتیب داد

بتمنِ آینده در سری کتاب کمیک Batman Beyond به همراه بوستر گلد در بعد زمان به گذشته سفر کردند و در آن‌جا به‌صورت اتفاقی نبرد بزرگ و عظیمی را بین تری و بتمن اصلی به وجود آوردند.

سری کتاب کمیک Detective Comics خبر از دزدیده شدن دفترچه سیاه بتمن داد

کتاب مخصوص سیاه رنگ بتمن اخیرا از دست شوالیه تاریکی دزدیده شده است؛ این کتاب در دست یک شخصیت خاص قرار گرفته که می‌تواند خطر زیادی را به همراه داشته باشد.

محدودیت‌های جدید بریتانیا برای مقابله با ویروس کرونا باعث تعطیلی تولید فیلم بتمن نخواهد شد

اگرچه قرار است به‌زودی در بریتانیا یک تعطیلی و محدودیت‌های گسترده برای مقابله با ویروس کرونا اعمال شود، اما مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Batman طبق برنامه ادامه خواهد یافت.

حضور شخصیت فانتازم در سری کتاب کمیک Batman/Catwoman

تام کینگ، نویسنده سری کتاب کمیک Batman/Catwoman تصویر هنری و پیشنمایشی ترسناکی را از این مجموعه منتشر کرده که حضور فانتازم در ماه دسامبر و این سری را به ما خبر می‌دهد.

تصاویر تازه فیلم The Batman تعقیب و گریز شوالیه تاریکی در گاتهام را نشان می‌دهد

تصاویری از فیلم The Batman با نقش‌آفرینی رابرت پتینسون منتشر شده است که تعقیب‌وگریز شوالیه‌ی تاریکی با موتورسیکلت را نشان می‌دهد.

ارتباط عجیب هارلی کویین و بروس وین در دنیای کمیکی Batman: White Knight

سری کتاب کمیک Batman: White Knight Presents Harley Quinn که در زندگی حال و گذشته هارلی عمیق شده است، عجیب‌ترین ارتباط او را در زندگی پر از هرج‌و‌مرج انفجاری‌اش نشان می‌دهد.

پارتیزان جدیدی در مجموعه Detective Comics ظاهر شد

یک پارتیزان جدید به نام هورسمن در شهر گاتهام ظاهر شده که صفی از جنازه‌ها را در پشت خود به جا می‌گذارد؛ البته این حتی آغاز دردسرهای بتمن هم حساب نمی‌شود و ماجرا بیشتر از این‌ها است.

کالین فارل از ادامه تولید فیلم The Batman تا فوریه ۲۰۲۱ می‌گوید

کالین فارل، بازیگر نقش پنگوئن در فیلم The Batman اخیراً در گفت‌وگویی اعلام کرد که تولید این فیلم ابرقهرمانی تا چهار ماه دیگر ادامه خواهد داشت.

رابین جدیدی در سری کتاب کمیک Batman: Black and White خواهد بود

کار کرشل، هنرمند سری کتاب کمیک Gotham Academy اخیرا با انتشار تصویری از بازگشت مپس میزوگوچی به‌عنوان رابین یا گرل واندر به مجموعه Batman: Black and White خبر داد.

صفحه ۱ از ۳۸