بتمن | اخبار فیلم، بازی و کمیک‌ها

بتمن یک ابرقهرمان از قهرمانان شرکت دی سی کامیکس است. تا امروز تعداد زیادی فیلم، بازی و کمیک با محوریت بتمن منتشر شده است که می‌توانید به تمام اخبار مرتبط با آن‌ها در این صفحه دسترسی داشته باشید. آخرین نسخه از بازی‌های بتمن، Batman: Arkham Knight به‌حساب می‌آید. همچنین جدید‌ترین فیلم بتمن که در دست ساخت است، فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز است که در سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود.

دو لباس جدید برای سری کتاب کمیک The Next Batman طراحی شد

نیک درینگتون که هنرمند مجموعه Future State: The Next Batman محسوب می‌شود، اخیرا دو لباس جدید برای بتمن طراحی کرده که اشاره‌ای هم به فیلم‌های این شخصیت دارد.

دی سی کامیکس سری کتاب The Next Batman: Second Son را معرفی کرد

اخیرا شرکت دی سی کامیکس سری کتاب کمیک The Next Batman: Second Son را معرفی کرد؛ مجموعه‌ای که قرار است جان ریدلی بیشتر در آن به تیم فاکس و بتمن جدید خودش بپردازد.

مجموعه Future State: Dark Detective سرنوشت بروس وین را نشان داد

وضعیت بروس وین در دنیایی که دی سی در رویداد Future State ساخته، بسیار طعنه‌دار است؛ این رویداد یک پایان بی‌رحمانه را برای بتمن و مردی که زیر ماسک و شنل قرار دارد، رقم می‌زند.

شورانر جدید سریال Gotham PD، اسپین‌آف فیلم بتمن مشخص شد

جو بارتون، سازنده سریال Giri/Haji به‌عنوان شورانر جدید سریال Gotham PD، اسپین‌آف فیلم بتمن که قرار است از HBO Max منتشر شود، انتخاب شده است.

استودیوی مونترال برادران وارنر به تشریح جزئیات حالت Co-op بازی Gotham Knights پرداخت

تهیه کننده اجرایی پروژه Gotham Knights در مصاحبه جدید خود، اطلاعات بیشتری از بازی جدید استودیوی مونترال برادران وارنر را منتشر کرده است.

جان ریدلی درباره انتخاب تیم فاکس در مجموعه The Next Batman توضیح داد

اخیرا گزارشگر سایت خبری سی‌بی‌آر مصاحبه‌ای را با جان ریدلی، نویسنده جایزه‌دار، تنظیم کرد تا درباره پروژه جدید او با شرکت دی سی و رویداد بتمن جدید با هم صحبت کنند.

سیستم مبارزات Gotham Knights جهت سازگاری با بخش Co-op مجدداً طراحی شده است

مدیراجرایی تیم توسعه‌دهندگان بازی Gotham Knights در صحبت‌های جدید خود درباره تفاوت‌های ساختاری سیستم مبارزات این بازی با دیگر بازی‌های سری آرکام صحبت کرده است.

رویداد Death Metal بالاخره دشمن برابر با بتمن و سوپرمن را به میان آورد

شخصیت‌های بتمن و سوپرمن در یکی از مهم‌ترین نبردها در تاریخ دنیای دی سی، بالاخره در رویداد Dark Nights: Death Metal بالاخره با چهره‌ای هم‌سطح خودشان برخورد کردند.

فعلا هیچ آینده‌ای برای بتمن نسخه مایکل کیتون پس از فیلم The Flash وجود ندارد

نویسنده نیویورک ‌تایمز که این روزها خبرساز شده، در مورد خبر حضور مایکل کیتون در نقش بتمن در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی دی سی شفاف‌سازی کرده است.

دی سی مقدمات بازگشت یک شرور بعد از Dark Nights: Death Metal را فراهم کرد

اینطور به نظر می‌رسد که یکی از مرگبارترین شرورهای دنیای دی سی، توانسته راهی را پیدا کند که می‌تواند منجر به بازگشت او بعد از رویداد Dark Nights: Death Metal شود.

رویداد DC Infinite Frontier یک تکان فاجعه‌بار را به دنبال خواهد داشت

یک دگرگونی فاجعه‌بار قرار است شهر گاتهام و گروه شوالیه تاریکی را در داستان بتمن از جیمز تاینیون چهارم در قسمت صفر سری کتاب کمیک DC Infinite Frontier تغییر دهد.

رویداد Death Metal یکی از شرورهای کلاسیک بتمن را حسابی تغییر داد

یکی از شرورهای کلاسیک شهر گاتهام، به‌صورت غیرمنتظره‌ای برای آخرین بار در رویداد Death Metal حضور پیدا کرد و در طی این فرایند دچار یک تغییر و تحول اساسی شد.

دی سی ریشه‌های کلاون هانتر را در مجموعه کمیکی Batman آشکار کرد

زمانی‌که کلاون هانتر در قسمت جدید نسخه سالانه Batman به چارچوب و مسائل اخلاقی انتقام‌جویی مرگبار خود فکر کرد، اولین ملاقات خودش با جوکر و بتمن را به یاد آورد.

شخصیت بتمن بیاند در سری کتاب کمیک Batman Beyond وارد لیگ عدالت شد

شرکت دی سی کامیکس سری کتاب کمیک Batman Beyond را با یک صحنه خیلی خوب به پایان رساند و رسما شخصیت محبوب تری مک‌گینیس را به واسطه واندر وومن وارد لیگ عدالت کرد.

شخصیت‌هایی که نقاب و شنل بتمن را پوشیدند؛ از عزرائیل تا هوگو استرنج

از آنجایی که در آینده نزدیک فردی جدیدی هویت شخصیت بتمن را در رویداد Future State در اختیار می‌گیرد، در این مقاله ما تمام جایگزین‌های بروس وین را به شما معرفی می‌کنیم.

معرفی شخصیت مد هتر، جرویس تچ

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به‌سراغ یکی از بزرگترین و سرسخت‌ترین دشمنان قهرمان شهر گاتهام، بتمن، یعنی جرویس تچ یا همان مد هتر رفتیم.

سری کتاب کمیک Batman قهرمان جدید شهر گاتهام را معرفی کرد

قسمت جدید سری کتاب کمیک Batman قهرمان جدید شهر گاتهام را نشان می‌دهد که قرار است فعالیت خود را از بعد از رویداد هیجان‌انگیز Future State به‌صورت رسمی آغاز کند.

سری کتاب کمیک Batman: Urban Legends توسط دی سی معرفی شد

شرکت دی سی کامیکس اخیرا سری کتاب کمیک Batman: Urban Legends را معرفی کرد؛ مجموعه‌ای که قرار است داستان آن به دوران بعد از رویداد Future State تعلق داشته باشد.

دی سی هویت بتمن جدید در رویداد Future State را اعلام کرد

شرکت دی سی اخیرا هویت اصلی مردی که در سری کتاب کمیک Future State: The Next Batman پشت نقاب بتمن قرار دارد، فاش کرد؛ کسی که ما اصلا انتظار آن را نداشتیم.

دی سی در مجموعه Future State: Dark Detective دشمن جدید بروس وین را نشان داد

در پیشنمایش جدیدی که شرکت دی سی از Future State: Dark Detective منتشر کرده، ما شاهد یک دشمن جدید و قدرتمند هستیم که تمام خیابان‌های شهر را به‌دنبال بروس وین می‌گردد.

صفحه ۱ از ۳۹