جدیدترین اخبار فیلم Minions: The Rise of Gru

انیمیشن Minions: The Rise of Gru (مینیون ها: ظهور گرو) دنباله انیمیشن Minions، نسخه فرعی انیمیشن Despicable Me، است.

عقب افتادن دوباره تاریخ اکران فیلم سریع و خشن 9 و انیمیشن Minions 2

یونیورسال پیکچرز امروز از تغییر دوباره تاریخ اکران فیلم Fast and Furious 9 و انیمیشن Minions: The Rise of Gru خبر داده است.

گزارش باکس آفیس: از پرفروش‌ترین مجموعه‌های انیمیشن تا «مد مکس» بدون شارلیز ترون

جایگاه فیلم‌های «شرک» و «داستان اسباب‌بازی» در بین پرفروش‌ترین مجموعه‌های انیمیشن سینما کجاست؟ و عدم حضور شارلیز ترون در فیلم جدید «مد مکس» چقدر در گیشه‌ی آن تأثیرگذار خواهد بود؟ همراه زومجی باشید.

Minions: The Rise of Gru در تابستان ۲۰۲۱ اکران می‌شود؛ عقب افتادن اکران Sing 2 و Wicked

شرکت یونیورسال پیکچرز اعلام کرد که اکران آثاری چون انیمیشن Minions: The Rise of Gru، انیمیشن Sing 2 و فیلم Wicked عقب افتاده است.

شیوع ویروس کرونا باعث تاخیر در اکران انیمیشن Minions: The Rise of Gru شد

در ادامه عقب افتادن فیلم‌های سال ۲۰۲۰ بخاطر شیوع گسترده ویروس کرونا، حال نوبت به انیمیشن Minions: The Rise of Gru رسیده است.

اولین تریلر رسمی انیمیشن Minions: The Rise of Gru منتشر شد

شرکت یونیورسال اولین تریلر انیمیشن Minions: The Rise of Gru را منتشر کرد که حاوی تصاویر بسیاری از این اثر مورد انتظار است.

انتشار اولین تیزر انیمیشن Minions: The Rise of Gru؛ تریلر اصلی چهارشنبه

شرکت یونیورسال تبلیغ تلویزیونی سوپر بول انیمیشن Minions: The Rise of Gru را منتشر کرد که در پایان زمان انتشار تریلر رسمی آن نیز مشخص شده است.

نام دنباله انیمیشن مینیون ها اعلام شد

کمپانی یونیورسال پیکچرز و ایلومینیشن اینترتینمنت از نام رسمی دنباله انیمیشن Minions رسما رونمایی کردند.

واکنش منتقدان به فیلم Despicable Me 3 - من نفرت انگیز ۳

من نفرت انگیز ۳، سومین فیلم مجموعه‌ی محبوب من نفرت‌انگیز، عمدتاً نقدهای متوسطی از سمت منتقدین دریافت کرده است. برای خواندن این نظرات با زومجی همراه باشید.

جمع فروش فیلم های Despicable Me از مرز سه میلیارد دلار گذشت

با توجه به فروش موفقیت‌آمیز قسمت سوم انیمیشن من نفرت‌انگیز (Despicable Me)، همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد جمع فروش این مجموعه از مرز سه میلیارد دلار عبور کرد.

ساخت انیمیشن Minions 2 و Sing 2 تایید شد

کمپانی یونیورسال ساخت دو انیمیشن Minions 2 و Sing 2 را رسما تایید کرد. همچنین اکران انیمیشن The Secret Life of Pets 2 عقب افتاد.

بهترین پوسترهای فیلم سال ۲۰۱۵

امسال نیز مانند هرسال، دنیای سینمای فیلم‌های بسیار زیادی را به خود دید. در این مقاله سعی‌ کردیم که تعدادی از زیباترین پوسترهای فیلم‌های اکران شده در این سال را برای شما جمع‌آوری کنیم. با زومجی و تماشای این پوسترها همراه باشید

گیشه: معرفی فیلم انیمیشن Minions

«مینیون‌ها» بدون شک یکی از موفق‌ترین انیمیشن‌های امسال بود که با غوغایش در گیشه‌ها، تبدیل به دومین انیمیشن پر فروش تاریخ شد. این‌بار در گیشه نگاهی به نقاط ضعف و قوت این انیمیشن انداخته‌ایم. با زومجی همراه باشید

فیلم انیمیشن Minions دومین انیمیشن پرفروش تاریخ شد

مینیون‌های زرد دوست‌داشتنی به رکوردی جدید درفروش جهانی دست پیدا کردند و توانستند با موفقیتی چشم‌گیر در زمینه فروش به دومین انیمیشن پرفروش تاریخ تبدیل شوند. در ادامه با جزییات بیشتر همراه زومجی باشید.

تبلیغات