نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

نمایش خرابکاری مینیون ها در تریلر جدید انیمیشن Minions 2

تریلر جدید دیگری از انیمیشن Minions: The Rise of Gru منتشر شده که تمرکز آن روی خراب‌کاری مینیون‌ها بامزه و دوست داشتنی است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدید دیگری از انیمیشن Minions: The Rise of Gru منتشر شده است. یونیورسال امروز سومین تریلر رسمی انیمیشن Minions 2 را منتشر کرد که بیشتر تصاویر آن را در نمایش‌های قبلی دیده بودیم، اما این تریلر حاوی تصاویر جدید بیشتری نیز است که تمرکز بیشتر آن روی خرابکاری مینیون‌ها است. در ادامه می‌توانید تریلر جدید انیمیشن Minions: The Rise of Gru را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

اتفاقات انیمیشن Minions: The Rise of Gru در قلب دهه ۷۰ میلادی جریان دارد که گرو که طرفدار Vicious 6، گروه بزرگ اشخاص شرور است، در تلاش است تا به این گروه بپیوندد و با همکاری چند مینیون از جمله کوین، استوارت، باب و اتو، گرو اولین سلاح خود را برای انجام اولین ماموریتش می‌سازد. زمانی‌که رهبر Vicious 6 مبارز افسانه‌ای گروه یعنی Wild Knuckles را برکنار می‌کند، حال این گروه به‌دنبال استخدام عضو جدید است و گرو در تلاش است تا وارد این گروه شود،‌ اما در مقابل به دشمنان او تبدیل می‌شوند.

گرو در این ماجراجویی متوجه می‌شود که حتی افراد شرور نیز کمی به کمک دوستانشان نیاز دارند. کایل بالدا وظیفه کارگردانی انیمیشن Minions: The Rise of Gru را براساس فیلمنامه‌ای از برایان لینچ و متئو فوگل بر عهده داشته است. انیمیشن Minions اسپین‌آف مجموعه انیمیشن Despicable Me است که قسمت اول آن در سال ۲۰۱۵ اکران شد و بیش از ۱.۱۵۹ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرد.

انیمیشن Minions: The Rise of Gru قرار است در تاریخ ۱ ژوئیه (۱۰ تیر) اکران شود. پی‌یر کافین برای صداپیشگی مینیون‌ها از جمله کوین، استوارت و باب، استیو کارل برای صداپیشگی شخصیت گرو، تراجی پی. هنسون، میشل یئو، رزا، ژان کلود ون دام، لوسی لاولس، دولف لاندگرن، دنی ترخو، راسل برند، جولی اندروز و آلن آرکین، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Minions: The Rise of Gru حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده