جدیدترین اخبار فیلم Doctor Strange In The Multiverse Of Madness

فیلم Doctor Strange In The Multiverse Of Madness یا فیلم Doctor Strange 2 (دکتر استرنج 2) دنباله فیلم ابرقهرمانی Doctor Strange بر اساس کمیک های مارول است.

تایید بازگشت بندیکت کامبربچ برای نقش دکتر استرنج در یک فیلم آینده مارول

بندیکت کامبربچ در مصاحبه اخیرش تایید کرد که او قرار است سال آینده برای بازی در یک فیلم از دنیای سینمایی مارول برای نقش دکتر استرنج جلوی دوربین برود.

حضور شخصیت بالدر شجاع در تصویر جدید از پشت صحنه فیلم دکتر استرنج 2

تصویر جدیدی از پشت صحنه فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness فاش شده است که حضور شخصیت بالدر شجاع را در این فیلم تایید می‌کند.

حضور شخصیت شرور نایتمیر در تصاویر فاش شده جدید فیلم دکتر استرنج 2

تصاویر مفهومی جدیدی از فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness فاش شده است که در آن شاهد حضور نایتمیر هستیم.

تریلر گیم پلی شخصیت دکتر استرنج در بازی Marvel’s Midnight Suns

استودیوی Firaxis تریلر جدیدی از گیم‌پلی شخصیت دکتر استرنج در بازی Marvel's Midnight Suns را منتشر کرده است.

معرفی دکتر استرنج در تریلر بازی Marvel's Midnight Suns

استودیو Firaxis یک تریلر تازه را برای نمایش کاراکتر دکتر استرنج در بازی نقش‌آفرینی تاکتیکی Marvel's Midnight Suns به اشتراک گذاشت.

چطور مارول آینده خود را با تکیه بر آثار قدیمی‌اش بنا می‌کند؟

در این مقاله به‌نقش مولتی‌ورس و فیلم‌های کلاسیک مارول در شکل‌گیری آینده‌ی این جهان سینمایی نگاهی انداخته‌ایم. همراه زومجی باشید.

پایان فیلم Doctor Strange 2 احتمال داشت کمی‌ تاریک‌تر باشد

به‌تازگی مایکل والدرون در مورد وجود یک پایان متفاوت و تاریک‌تر برای فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness صحبت کرده است.

نقد فیلم دکتر استرنج ۲ | مارول با طعم سم ریمی

دکتر استرنج ۲ به‌لطفِ مولفه‌های منحصربه‌فردِ سینمای سم ریمی که انرژی تازه‌ای به فرمولِ از نفس اُفتاده‌ی مارول می‌بخشند، نیم‌نگاهی به یک دنیای موازی می‌اندازد: چه می‌شد اگر مارول برخی از پایه‌ای‌ترین ضرورت‌های داستان‌گویی و فیلمسازی را رعایت می‌کرد؟ همراه نقد زومجی باشید.

تایید اشاره به شخصیت دکتر دووم در فیلم Doctor Strange 2

به‌تازگی تهیه‌کننده فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness نظریه اشاره به شخصیت دکتر دووم در این فیلم را تایید کرده است.

تایید زمان اتفاقات فیلم Doctor Strange 2 در جدول زمانی دنیای سینمایی مارول

صفحه دنیای سینمایی مارول در دیزنی پلاس جایگاه فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در جدول زمانی MCU را تایید کرد.

اعلام تاریخ پخش فیلم دکتر استرنج 2 از دیزنی پلاس

مارول استودیو تاریخ انتشار فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness از دیزنی پلاس را تایید و اعلام کرده است.

نکات مخفی فیلم دکتر استرنج ۲

سفر دکتر استرنج به‌ گیتی مرکب مارول علاوه‌بر پر شدن از احساساتی همچون عشق و ترس، از نکاتی پنهان و جذاب تشکیل شده که در این مطلب به‌ ۶ مورد از آن‌ها نگاهی می‌اندازیم. همراه زومجی باشید.

نمایش اعضای گروه ایلومیناتی در تصاویر جدید فیلم دکتر استرنج 2

مارول استودیو تصاویر جدیدی از فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness را منتشر کرده که تمرکز آن روی اعضای گروه ایلومیناتی است.

تبدیل دکتر استرنج 2 به پر فروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۲ در گیشه جهانی

مجموع فروش جهانی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness از مرز ۸۰۰ میلیون دلار عبور کرد تا این فیلم به پر فروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۲ تبدیل شود.

گزارش باکس آفیس: اُفت فروش شدید دکتر استرنج ۲

چرا درآمد دکتر استرنج ۲ در دومین آخرهفته‌ی اکرانش با سقوطی کم‌سابقه مواجه شد؟ در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر بررسی این سؤال، ۱۰ فیلم برتر جدول را مرور می‌کنیم.

دنیل کریگ نزدیک بود در فیلم دکتر استرنج 2 حضور داشته باشد

گفته می‌شود که دنیل کریگ در ابتدا قرار بود یکی از نقش‌های فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness را بازی کند، اما به‌خاطر کرونا این پیشنهاد را نپذیرفت.

انتشار اولین تصاویر رسمی از شخصیت غافلگیر کننده فیلم دکتر استرنج 2

به‌تازگی اولین تصاویر رسمی از شخصیتی که در صحنه پس از پایان فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness نمایش داده شد، منتشر شده است.

گزارش باکس آفیس: تمام رکوردهای دکتر استرنج ۲

دکتر استرنج ۲ در آخرهفته‌ی افتتاحیه‌اش چه رکوردهایی را شکسته است و درآمدش در هفته‌های آینده چگونه پیش‌بینی می‌شود؟ در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر پاسخ به این سؤال، ۱۰ فیلم برتر جدول را مرور می‌کنیم.

شروع قدرتمند فیلم دکتر استرنج 2 در گیشه جهانی، ثبت دومین افتتاحیه بزرگ دوران کرونا

فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness توانست ضمن صدرنشینی در گیشه جهانی، دومین افتتاحیه برتر دوران کرونا را ثبت کند.

واکنش منتقدان به فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness

فیلم دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) اخیرا در سینماهای مختلف نمایش داده شد و میانگین نمره خوبی از منتقدان گرفت.

صفحه ۱ از ۸