نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۴

نام دنباله انیمیشن مینیون ها اعلام شد

کمپانی یونیورسال پیکچرز و ایلومینیشن اینترتینمنت از نام رسمی دنباله انیمیشن Minions رسما رونمایی کردند.

بهمن سال ۱۳۹۵ بود که کمپانی یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت ساخت دنباله انیمیشن Minions (مینیون‌ها) را تایید و اعلام کردندحال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نام رسمی انیمیشن Minions 2 (مینیون‌ها ۲) تایید و اعلام شده است. یونیورسال پیکچرز و ایلومینیشن اعلام کردند که این انیمیشن سینمایی قرار است با نام Minions: The Rise of Gru (مینیون ها: ظهور گرو) تولید شود و به روی پرده‌های سینما برود. این انیمیشن قرار است در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) اکران شود و کیل بلدا و برد البسون وظیفه کارگردانی انیمیشن Minions: The Rise of Gru را بر عهده دارند. با توجه به نام این قسمت، به نظر می‌رسد که تمرکز این انیمیشن قرار است روی گرو جوان باشد که به‌تازگی با مینیون‌ها آشنا شده است و در این قسمت قرار است ما منشا داستانی گرو را مشاهده کنیم. 

انیمیشن Minions در تابستان سال ۲۰۱۵ به روی پرده رفت و موفق شد ۱ میلیارد و ۱۵۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند که این فروش شامل ۳۳۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۸۲۳.۴ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. داستان این انیمیشن در مورد گروهی از موجودات زرد رنگ به نام مینیون‌ ها است که در ابتدا موجودات تک سلولی بودند، در طول سال‌ها و قرن‌ها تکامل پیدا کردند و در تمام این مدت هدفشان این بوده است تا به بدذات‌ترین اربابان خدمت کنند. مینیون‌ها که به طور مداوم در نگه داشتن اربابان خود ناموفق هستند در یک غار ساکن می‌شوند، اما چون خود را بدون ارباب می‌بینند دچار افسردگی می‌شوند. اما یک مینیون به نام کوین به همراه دوستانش، استوارت و باب، سفری طولانی را آغاز می‌کنند تا بزرگ‌ترین و بدترین جنایتکاری را که لایق خدمت به او بودند پیدا کنند. 

آن‌ها در نهایت گرو را به‌عنوان این شخص انتخاب کردند. اطلاعات بیشتری از انیمیشن Minions: The Rise of Gru از جمله داستان و صداپیشگان این قسمت، منتشر نشده و در حال حاضر تنها بازگشت پی‌یر کافین برای صداپیشگی مینیون‌ها از جمله کوین، استوارت و باب، تایید شده است. این انیمیشن اسپین آف مجموعه انیمیشن Despicable Me (من نفرت انگیز) است که قسمت سوم آن در سال ۲۰۱۷ اکران شد و هنوز ساخت قسمت چهارم آن تایید نشده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده