اخبار ویروس کرونا

کروناویروس / Coronavirus یا ویروس کرونا به خانواده بزرگی از ویروس ها می‌گویند که شامل ویروس سرماخوردگی و عامل بیماری سارس است. ویروس کرونا چینی، ویروس تنفسی جدیدی است که در اوایل سال 2020 از ووهان چین شروع شد و افراد زیادی را به کام مرگ کشانده است.

توقف تولید سریال جدید بازی تاج و تخت با ابتلا یکی از عوامل به کرونا

پروسه تولید سریال House of Dragon، پیش درآمد سریال Game of Thrones به‌دلیل ابتلاء یکی از عوامل متوقف شد.

تعطیل شدن تولید فیلم Mission Impossible 7 به علت ویروس کرونا

مثبت شدن تست ویروس کرونا حداقل یک نفر از اعضای تیم تولید فیلم Mission Impossible 7، باعث تعطیلی تولید این فیلم اکشن با بازی تام کروز شده است.

پایان یافتن تولید سریال Ms. Marvel در کشور تایلند

با وجود موج سوم شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا در کشور تایلند، مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Ms. Marvel طبق برنامه در این کشور انجام شده است.

توقف دوباره تولید فیلم Fantastic Beasts 3 توسط ویروس کرونا

به علت مثبت شدن تست کرونا یکی از اعضای تولید فیلم Fantastic Beasts 3، برادران وارنر مراحل تولید این فیلم را متوقف کرده است.

اکران فیلم‌های Uncharted ،Ghostbusters: Afterlife ،Cinderella و Peter Rabbit 2 به تعویق افتاد

شرکت سونی پیکچرز دوباره برنامه‌ی زمانی اکران فیلم‌هایی نظیر Uncharted ،Ghostbusters: Afterlife و Peter Rabbit 2: The Runaway را تغییر داد.

بازی Riders Republic تا زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۱ تأخیر خورد

استودیوی آنسی با انتشار اطلاعیه‌ی جدیدی اعلام کرد که عرضه‌ی بازی Riders Republic به زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۱ موکول شده است.

احتمال انتشار Cruella و پینوکیو از دیزنی پلاس؛ Black Widow همچنان در سینماها اکران خواهد شد

طبق اخبار جدید منتشر شده، دیزنی ممکن است با ادامه وضعیت فعلی تصمیم به انتشار برخی از فیلم‌های لایو اکشن دیگر خود از سرویس استریم دیزنی پلاس بگیرد.

فیلم Songbird با موضوع همه‌گیری ویروس به صورت خانگی منتشر می‌شود

فیلم دلهره‌آور و هیجان انگیز Songbird با محوریت همه‌گیری ویروس در ایالات متحده ازطریق پلتفرم‌های PVOD یا «ویدیو به درخواست پریمیوم» عرضه می‌شود.

مراحل تولید فصل دوم سریال ویچر به علت مثبت شدن تست کرونا چندین نفر متوقف شد

با مثبت شدن تست کرونا چندین نفر از اعضای تیم تولید فصل دوم سریال The Witcher، مراحل فیلم‌برداری و تولید این سریال متوقف شده است.

فیلم‌برداری فیلم Don't Worry Darling به علت مثبت شدن تست کرونا یکی از عوامل تولید متوقف شد

به علت مثبت شدن تست کرونا یکی از عوامل تولید فیلم Don't Worry Darling، مراحل فیلم‌برداری و تولید این فیلم موقتا متوقف شده است.

تهیه‌کننده Stranger Things از تاثیر مثبت احتمالی عقب افتادن تولید سریال روی فصل چهارم می‌گوید

شان لوی، تهیه‌کننده و کارگردان سریال Stranger Things در مصاحبه اخیر خود در مورد عقب افتادن تولید فصل چهارم این سریال به علت همه‌گیری ویروس کرونا و تاثیر مثبت آن می‌گوید.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا خواستار توقف پروژه های سینمایی شد

دکتر علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با ارسال نامه‌ به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و و ریاست صدا و سیما خواستار توقف دو هفته‌ای تمام پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی شد.

محدودیت‌های جدید بریتانیا برای مقابله با ویروس کرونا باعث تعطیلی تولید فیلم بتمن نخواهد شد

اگرچه قرار است به‌زودی در بریتانیا یک تعطیلی و محدودیت‌های گسترده برای مقابله با ویروس کرونا اعمال شود، اما مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Batman طبق برنامه ادامه خواهد یافت.

تشدید محدودیت‌های حاصل از کرونا در لیورپول تأثیری روی تولید فیلم The Batman نداشته است

تولید فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز با وجود تشدید محدودیت‌های ناشی از افزایش شیوع ویروس کرونا همچنان در شهر لیورپول ادامه دارد.

خالق پلی استیشن در بحران همه‌گیری ویروس کرونا ربات‌هایی برای کمک به صنایع مختلف می‌سازد

کن کوتاراگی، خالق کنسول پلی استیشن حالا می‌خواهد برای فائق آمدن بر مشکلاتی که برای صنایع مختلف در دوران شیوع کرونا پیش آمده با همکاری شرکت‌های مختلف تکنولوژی ربات‌هایی بسازد که در محیط‌های کار با همکاری یکدیگر به انسان‌ها کمک کنند و کارهای فیزیکی را انجام دهند.

نتفلیکس تولید سریال The Magic Order را متوقف کرد

شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد تا نتفلیکس تصمیم به توقف تولید سریال The Magic Order بگیرد، اما هنوز در آینده ممکن است این سریال ساخته شود

مراحل فیلمبرداری Jurassic World: Dominion به علت مثبت شدن تست کرونا عوامل فیلم متوقف شد

به علت مثبت شدن تست ویروس کرونا چندین نفر از اعضای تیم تولید، مراحل فیلمبرداری فیلم Jurassic World: Dominion به مدت دو هفته متوقف شده است.

Cineworld به خاطر تاخیر فیلم No Time to Die تمام سینماهای خود را تعطیل می‌کند

متاسفانه به نظر می‌رسد که فشار مالی وارشده بر زنجیره‌ی سینمایی Cineworld و تأخیر تاریخ اکران فیلم‌های مختلف، به‌زودی باعث بی‌کار شدن ۵۵۰۰ انسان خواهد شد.

رویداد Awesome Games Done Quick 2021 به خاطر ویروس کرونا آنلاین برگزار می‌شود

دوره‌ی بعدی گیمز دان کوئیک نیز مثل رویداد امسال به شکل آنلاین دنبال خواهد شد تا مشکلی برای شرکت‌کنندگان پیش نیاید.

مذاکره ان هتوی برای نقش‌آفرینی در فیلم Lockdown

ان هتوی مشغول مذاکره برای بازی در فیلم Lockdown به کارگردانی داگ لیمان است که وقایع آن در دوران شیوع ویروس کرونا جریان دارد.

صفحه ۱ از ۱۳
تبلیغات