مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی یک ابرقهرمان ساختگی به حساب می‌آید که توسط نویسنده و ویراستاری به نام استن لی و نویسنده و هنرمندی به نام استیو دیتکو خلق شده است. او اولین بار قسمت ۱۵ سری آنتولوژی کتاب کمیک Amazing Fantasy که در ماه آگوست سال ۱۹۶۲ منتشر شده بود حضور یافت. مرد عنکبوتی همچنین در فیلم ها و بازی‌های مختلفی هم حضور داشته است که از جمله آن‌ها می‌توان به فیلم Spider-Man: Homecoming و بازی مرد عنکبوتی مارول اشاره داشت که به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر شد.

نام قسمت سوم فیلم مرد عنکبوتی مشخص شد

مارول استودیو سرانجام با انتشار یک ویدیو بامزه از نام رسمی فیلم Spider-Man رسما رونمایی کرد. قسمت جدید فیلم مرد عنکبوتی در کریسمس ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

اولین تصاویر رسمی فیلم Spider-Man 3؛ شوخی با نام قسمت جدید مرد عنکبوتی

تام هالند، زندیا و جیکوب باتالون ضمن انتشار اولین تصاویر رسمی فیلم Spider-Man 3، سه لوگو متفاوت نیز منتشر و با نام قسمت سوم شوخی کردند.

فیلم Spider Man 3؛ واکنش تام هالند به امکان حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد

تام هالند در تازه‌ترین مصاحبه‌ی خود، به‌شایعه‌ی حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد واکنش نشان داده است. آیا شاهد بازگشت این شخصیت‌ها خواهیم بود؟ همراه زومجی باشید.

تعریف و تمجید تام هالند از فیلم مرد عنکبوتی 3

تام هالند اخیرا طی صحبت‌های خود تعریف و تمجید بسیار زیادی از فیلم مرد عنکبوتی ۳ کرده است.

پشت کردن مرد عنکبوتی به دوست قدیمی‌اش در قسمت جدید The Amazing Spider-Man

حالا که تهدید کیندرد متوقف شده است، اسپایدرمن باید تصمیم بگیرد که ارتباط او با دوست صمیمی سابقش قرار است به چه شکلی ادامه داشته باشد و چطور باید بهبود پیدا کند.

تاریخ اکران فیلم Morbius با بازی جرد لتو دوباره عقب افتاد

سونی پیکچرز باری دیگر تاریخ اکران فیلم Morbius با بازی جرد لتو را عقب انداخته است و حالا این فیلم قرار است در اوایل سال ۲۰۲۲ اکران شود.

تصاویر جدید از پشت صحنه فیلم Spider-Man 3 حال و هوای کریسمسی این قسمت را نشان می‌دهد

تصاویر بیشتری از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم Spider-Man 3 منتشر شده است که ظاهرا تم و زمان اتفاقات فیلم را نشان می‌دهد.

تصاویر جدید فیلم Spider-Man 3 تام هالند را در لباس قرمز و سیاه مرد عنکبوتی نشان می‌دهد

به‌تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم Spider-Man 3 در آتلانتا منتشر شده است که در آن شاهد حضور تام هالند هستیم.

اکران فیلم Morbius با بازی جرد لتو تا پاییز سال آینده عقب افتاد

سونی پیکچرز سرانجام تصمیم گرفت تا اکران فیلم Morbius با بازی جرد لتو را تا هفت ماه عقب بیندازد.

کیندرد هدف اصلی حملات خود در Amazing Spider-Man را مشخص کرد

در جدیدترین قسمت سری کتاب کمیک Amazing Spider-Man، کیندرد بالاخره برای اسپایدرمن و گرین گابلین توضیح داد که دقیقا دلیل اصلی حمله‌های اخیر او چه بوده است.

سین ایتر در مجموعه Amazing Spider-Man بالاخره قدرتی بزرگتر از حد خودش را دزدید

مدتی است که سین ایتر در حال گرفتن توانایی‌های قدرتمندترین شروران است؛ اما اخیرا او قدرت یکی از شخصیت‌هایی را گرفته که باعث شده به وضعیت وحشتناکی دچار شود.

اشاره به اسپایدرمن 2099 در تصاویر جدید انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

سونی به مناسبت سال نو میلادی دو تصویر از دنباله انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse را منتشر کرده که به شخصیت اسپایدرمن 2099 اشاره دارد.

مارول لباس جدید اسپایدرمن برای مجموعه Amazing Spider-Man را نمایش داد

شرکت مارول اخیرا تصاویری را منتشر کرده تا طرفداران به‌صورت اجمالی نگاهی به لباس کاملا جدید اسپایدرمن که قرار است در سری کتاب کمیک Amazing Spider-Man بپوشد، بیاندازند.

اعتراف غافلگیرانه اسپایدرمن در مجموعه کمیکی Amazing Spider-Man

شخصیت کیندرد، اسپایدرمن را دستگیر کرده است و از او می‌خواهد تا به چیزی اعتراف کند؛ چیزی که حتی ممکن است از معامله‌ای که با مفیستو کرده بود، خیلی بدتر و تاریک‌تر باشد.

رویداد ترسناک کمیک King in Black یک قهرمان دیگر را به نابودی کشاند

در قسمت جدید King in Black تهاجم نال علیه سیاره زمین گسترش پیدا کرد و اسپایدرمن در یک شرایط بسیار خطرناک قرار گرفت؛ جایی که قهرمان مهمی جان خودش را فدا کرد.

Spider-Man Remastered احتمالا به‌زودی به‌صورت جداگانه قابل خرید باشد

به‌تازگی در صفحه فروشگاه پلی استیشن آمریکا و بریتانیا، صفحه خرید جداگانه بازی Marvel's Spider-Man Remastered رویت شده است.

سلاحی که می‌تواند نال را بکشد، در مجموعه Symbiote Spider-Man: King in Black تایید شد

یکی از مخلوقات تاریک شخصیت خدایی نال در قسمت ۲ سری کتاب کمیک Symbiote Spider-Man: King in Black تایید کرد که یک سلاح می‌تواند این خدای سیمبیوت‌ها را نابود کند.

مارول تصاویر پیشنمایشی قسمت ۲ سری کمیک King in Black را منتشر کرد

شرکت مارول کامیکس اخیرا پیشنمایشی را از قسمت ۲ سری کتاب کمیک King in Black منتشر کرده است؛ پیشنمایشی که خیلی بیشتر از قبل ترس را به جان دنیای مارول و طرفداران می‌اندازد.

کیندرد در مجموعه Amazing Spider-Man، اسپایدرمن را مجازات کرد

در قسمت ۵۴ سری کتاب کمیک Amazing Spider-Man، کیندرد به‌طرز وحشیانه‌ای مرد عنکبوتی را تنبیه کرد؛ او یکی از صحنه‌های مهم داستان بتمن را برای اسپایدرمن بازسازی کرد.

توبی مگوایر و اندرو گارفیلد احتمالا به جمع بازیگران فیلم Spider-Man 3 اضافه شده‌اند

به‌تازگی کولایدر مدعی شده که توبی مگوایر، اندرو گارفیلد، کریستن دانست و اما استون به جمع بازیگران فیلم Spider-Man 3 اضافه شده‌اند.

صفحه ۱ از ۳۰