نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

پوستر فیلم Rebel Moon — A Child of Fire صف‌آرایی جنگجویان را نشان می‌دهد

زک اسنایدر در رویداد CCXP پوستر جدیدی از فیلم حماسی اپرای فضایی Rebel Moon: Part One – A Child of Fire را منتشر کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که زک اسنایدر پوستر جدیدی از فیلم Rebel Moon: Part One – A Child of Fire (ماه سرکش: بخش اول – فرزند آتش) را در رویداد CCXP با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این پوستر بسیاری از کاراکترهای فیلم را به نمایش در می‌آورد. بخش اول فیلم ماه سرکش در تاریخ ۲۴ تا ۳۰ آذر (۱۵ تا ۲۱ دسامبر) اکران محدودی در سینما خواهد داشت و در تاریخ ۱ دی (۲۲ دسامبر) از نتفلیکس پخش می‌شود.

پوستر CCXP فیلم Rebel Moon: Part One – A Child of Fire

زک اسنایدر نه‌تنها سکان هدایت هر دو بخش فیلم اکشن-ماجراجویی اپرای فضایی Rebel Moon را در دست داشت، بلکه درکنار شی هتن، نویسنده فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳) و کرت جانستاد، نویسنده فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی)، فیلم‌نامه‌ آن را براساس داستانی از خود و کرت جانستد به رشته تحریر در آورد. زک اسنایدر اخیرا اظهار داشت که فیلم ماه سرکش و فیلم Army of the Dead (ارتش مردگان) در یک جهان مشترک جریان دارند.

در خلاصه داستان فیلم Rebel Moon آمده است: «زمانی‌که یک مستعمره آرام و صلح‌طلب در لبه کهکشان خود را در معرض تهدید ارتش ظالم بلیساریوس می‌بیند، یک زن جوان با گذشته‌ای مبهم برای یافتن جنگجویان تازه عازم سیاره‌های همسایه می‌شود تا از آن‌ها بخواهد که جامعه او را در حفظ موضع خود یاری کنند.» سوفیا بوتلا، چارلی هونام، جایمن هانسو، بائه دونا، ری فیشر، جنا مالون، استاز نیر، ای دافی و شارلوت مگیدر در این فیلم بازی می‌کنند.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده