نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۳

انتشار اولین تریلر فیلم Rebel Moon زک اسنایدر و نتفلیکس

نتفلیکس در جریان افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۳ سرانجام اولین تریلر فیلم Rebel Moon به کارگردانی زک اسنایدر را منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و در جریان افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۳، اولین تریلر فیلم ماه یاغی منتشر شده است. زک اسنایدر با حضور در برنامه افتتاحیه گیمزکام ضمن صحبت در مورد علاقه‌اش به صنعت بازی اولین تیزر تریلر فیلم Rebel Moon را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویری زیادی از اتفاقات این فیلم علمی تخیلی هستیم که به‌نظر می‌رسد شباهت زیادی به سبک کاری این کارگردان دارد. در ادامه می‌توانید اولین تریلر این فیلم را ازطریق یوتیوب نتفلیکس تماشا کنید.

تماشا از یوتیوب

سوفیا بوتلا و میخیل هایسمان در فیلم Rebel Moon

سوفیا بوتلا، چارلی هونام، جایمن هانسو، دونا بائه، ری فیشر، اد اسکرین، جنا مالون، آنتونی هاپکینز، استاز نیر، ای دافی، شارلوت مگی، کری الویس، کوری استول، اسکای یانگ، میخیل هایسمان، آلفونسو هررا، فرا فی، کلوپاترا کولمن و استوارت مارتین، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Rebel Moon حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. زک اسنایدر وظیفه کارگردانی فیلم Rebel Moon را بر عهده دارد.

شی هتن، نویسنده فیلم Army of the Dead و فیلم John Wick 3 به‌همراه کرت جانستاد، نویسنده فیلم Atomic Blonde و فیلم 300 در نوشتن فیلمنامه این فیلم به اسنایدر کمک کرده‌اند. همچنین اسنایدر به‌همراه جانستاد روی داستان فیلم Rebel Moon نیز کار کرده‌اند. فیلم Rebel Moon یک اثر ماجراجویی و بزرگ فانتزی توصیف شده که تمرکز آن روی یک زن جوان و مرموز خواهد بود. او توسط یک قبیله صلح‌جو مامور شده تا در فضا سفر کند و مبارزانی را برای دفاع از این قبیله دربرابر حملات قریب الوقوع یک نظام استبدادی پیدا و استخدام کند.

فیلم Rebel Moon Part 1: A Child of Fire که قسمت اول مجموعه ماه یاغی است، در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. در ادامه فیلم Rebel Moon Part 2: The Scargiver قرار است دنباله فیلم Rebel Moon باشد که این فیلم برای پخش در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۴ (۳۱ فروردین ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

آی پینز، حامی پوشش زنده زومجی از مراسم گیمزکام ۲۰۲۳، با کد تخفیف ZOOMG گیفت‌کارت های پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو بخرید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده