آخرین خبرهای بازی Persona 5

پرسونا ۵ در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و پنجمین نسخه رسمی از مجموعه پرسونا به حساب می‌آید که داستان و کاراکترهای جدیدی را به‌تصویر می‌کشد.

تایید عرضه بازی های پرسونا روی کنسول نینتندو سوییچ

استودیو Altus در جریان برگزاری آخرین قسمت نینتندو دایرکت، با پخش ویدویی از عرضه ۳ نسخه از سری بازی‌های Persona روی کنسول نینتندو سوییچ خبر داد.

ارائه همه‌ی بسته‌های الحاقی Persona 5 Royal در ایکس باکس و پی سی

نسخه‌ی ایکس باکس و پی سی بازی نقش آفرینی Persona 5 Royal در زمان عرضه ازطریق ایکس باکس گیم پس، شامل تمامی ۴۵ بسته‌ی DLC قبلی این بازی خواهد بود.

عرضه مجموعه پرسونا برای کامپیوتر و پلی استیشن 5

به‌دنبال تایید عرضه پرسونا 3، پرسونا 4 و پرسونا 5 برای پلتفرم‌های ایکس باکس، انتشار این سه‌گانه برای پی سی و پلی استیشن هم تایید شد.

عرضه مجموعه Persona برای پلتفرم ایکس باکس تایید شد

در جریان رویداد مایکروسافت بتسدا، مشخص شد که سه بازی Persona 3 Portable، Persona 4 Golden و Persona 5 Royal برای پلتفرم ایکس باکس عرضه می‌شوند.

احتمال انتشار بازی‌ های Persona برای ایکس باکس

اطلاعات فاش شده از احتمال حضور بازی‌های Persona 4 Golden ،Persona 3 و Persona 5 Royal در رویداد امشب ایکس باکس و بتسدا صحبت به میان آوردند.

سنجش علاقه کاربران به Persona 6 در نظرسنجی اخیر اتلوس

نظرسنجی اخیر شرکت Atlus سؤال‌های مختلفی را به محوریت مجموعه Persona مطرح کرد و یکی از آن‌ها میزان علاقه کاربرها به پرسونا 6 است.

امکان عرضه بازی های Persona و Shin Megami Tensei برای ایکس باکس

نظرسنجی اخیر شرکت Atlus این سؤال را مطرح می‌کند که آیا طرفدارهای ایکس باکس مایل به تجربه‌ی بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی نظیر Persona هستند یا خیر.

برنامه سگا برای قدرتمندتر کردن مجموعه های قدیمی با ریمیک، ریمستر و ریبوت

شرکت SEGA می‌خواهد به خوبی از IPهای خود بهره ببرد و برای افزایش موفقیت آن‌ها به ساخت و عرضه‌ی ریمسترها، ریمیک‌ها و حتی ریبوت‌ها می‌پردازد.

حذف بازی Persona 5 از پلی استیشن پلاس کالکشن

شرکت سونی تأیید کرد که بازی نقش‌آفرینی ژاپنی Persona 5 به‌زودی پلی استیشن پلاس کالکشن را ترک می‌کند.

شایعه: بازی Persona 6 در انحصار پلی استیشن 5 خواهد بود

یک اینسایدر ادعا کرد که پرسونا 6 فقط برای کنسول PS5 عرضه خواهد شد. او همچنین می‌گوید که به‌زودی شاهد انتشار پورت‌های بازی Persona 4 Golden خواهیم بود.

پرسونا در میان بازی های ژانویه 2022 پلی استیشن پلاس

شرکت سونی به‌صورت رسمی اعلام کرد که مشترک‌های پلی استیشن پلاس در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ به کدام بازی‌ها دسترسی پیدا خواهند کرد.

افشای احتمالی فهرست بازی های پلی استیشن پلاس در ژانویه ۲۰۲۲

سایت Dealabs اعلام کرد که مشترک‌های پلی استیشن پلاس در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ قرار است صاحب کدام بازی‌های ویدیویی شوند.

عرضه بازی Persona 4 Arena Ultimax برای PS4، سوییچ و PC

شرکت اتلوس در جریان مراسم گیم اواردز ۲۰۲۱ اعلام کرد که بازی Persona 4 Arena Ultimax برای پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر می‌شود.

ساخت بازی Persona 6 تأیید شد

نائوتو هیرائوکا، مدیر استودیوی آتلوس در اظهارات اخیر خود ضمن تأیید ساخت بازی Persona 6، از علاقه‌ی این شرکت برای جذب نیروی جدید در تیم توسعه‌دهندگان این بازی خبر داده است.

فروش مجموعه Persona به ۱۵ میلیون نسخه رسید

شرکت اتلوس گزارش مالی اخیر خود را منتشر و در جریان آن مشخص شده که فروش مجموعه Persona به ۱۵ میلیون نسخه رسیده است.

بازی Persona 5 Royal برای ایکس باکس رده بندی سنی شد

همان‌طور که شایعات از چندین و چند ماه قبل می‌گفتند، ظاهرا به‌زودی بازی Persona 5 Royal برای کنسول‌های ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود.

برنامه سگا برای عرضه یک بازی بسیار بزرگ تا چند سال آینده

در جدیدترین گزارش مالی سگا آمده که این شرکت قصد دارد تا پنج سال آینده یک ابر بازی یا سوپر گیم روانه‌ی بازار کند که پتانسیل بالایی برای رشد خواهد داشت.

انتخاب سگا به عنوان برترین ناشر سال ۲۰۲۰ در متاکریتیک

وب‌سایت متاکریتیک براساس میانگین نمرات بازی‌های ناشران مختلف در سال ۲۰۲۰، دست به رتبه‌بندی آن‌ها زده که سگا در صدر و شرکت Annapurna Interactive نیز در رقابتی تنگاتنگ در مقام دوم قرار گرفت.

راهنمای تروفی و اچیومنت های Persona 5 Strikers

تروفی و اچیومنت‌های بازی Persona 5 Strikers به‌گونه‌ای است که کاربران برای کسب تمامی آن‌ها باید مشغول فارم کردن در محیط‌های بازی شوند.

بررسی بازی Persona 5 Strikers

بازی Persona 5 Strikers را می‌توان یک دنباله جذاب برای Persona 5 دانست که به واسطه‌ی گیم‌پلی و طراحی‌های خود کاربران را سرگرم می‌کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۶