نویسنده: عرفان بدری
// دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۰

بازی Persona 6 برای نینتندو سوییچ ۲ منتشر می‌شود؟

طبق اعلام یک افشاگر معتبر، بازی Persona 6 درکنار ایکس باکس برای کنسول نینتندو سوییچ ۲ نیز منتشر خواهد شد.

شرکت اتلوس به‌تازگی بازی Persona 3 Reload را منتشر کرده است و برنامه دارد تا به‌زودی بازی مورد انتظار Metaphor: ReFantazio را نیز عرضه کند، بااین‌حال بسیاری از طرفداران منتظر بازی Persona 6 هستند که هنوز به‌طور رسمی معرفی نشده است، اما افشاگری برجسته با نام Midori از انتشار آن در سال ۲۰۲۵ خبر می‌دهد.

با اینکه در ابتدا شایعات می‌گفتند که این اثر نقش‌آفرینی مورد انتظار در ابتدا به‌شکل انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد، مدتی پیش نیک بیکر از Xbox Era اعلام کرد که بازی از روز اول عرضه برای کنسول‌های ایکس باکس نیز دردسترس خواهد بود. همچنین NateTheHate نیز در پادکست Spawncast گفت که از منابع خود شنیده است بازی Persona 6 برای ایکس باکس منتشر می‌شود؛ هرچند او مطمئن نیست که همزمان با نسخه پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد یا خیر.

حالا یک افشاگر معتبر دیگر با نام Midori تأیید کرده است که بازی Persona 6 یک اثر مولتی پلتفرم خواهد بود و علاوه‌بر ایکس باکس، برای کنسول نینتندو سوییچ ۲ نیز منتشر خواهد شد. او این موضوع را در پاسخ به سؤال یکی از طرفدارها در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد. باتوجه‌به انتشار بازی برای ایکس باکس و نینتندو سوییچ ۲، احتمال دارد که Persona 6 برای کامپیوتر نیز عرضه شود.

پیش از این گزارش شده بود که شرکت اتلوس برنامه دارد تا بازی Metaphor: ReFantazio و بازی Persona 3: Reload را برای کنسول نینتندو سوییچ ۲ منتشر کند. البته این موضوع هنوز به‌طور رسمی تأیید نشده است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده