آخرین خبرهای شرکت بازیسازی اطلس

اتلوس سازنده و ناشر بازی‌های ویدیویی است که در توکیو قرار دارد و ناشر مجموعه‌هایی همچون Shin Megami Tensei و پرسونا به حساب می‌آید.

احتمال تولید اقتباس‌های لایو- کشن بازی های پرسونا و Shin Megami Tensei

گویا شرکت سگا به‌دنبال موفقیت فیلم‌های Sonic the Hedgehog به فکر تولید فیلم‌ها و سریال‌های لایو-اکشن Persona ،Shin Megami Tensei و Catherine افتاده است.

تایید عرضه بازی های پرسونا روی کنسول نینتندو سوییچ

استودیو Altus در جریان برگزاری آخرین قسمت نینتندو دایرکت، با پخش ویدویی از عرضه ۳ نسخه از سری بازی‌های Persona روی کنسول نینتندو سوییچ خبر داد.

عرضه مجموعه پرسونا برای کامپیوتر و پلی استیشن 5

به‌دنبال تایید عرضه پرسونا 3، پرسونا 4 و پرسونا 5 برای پلتفرم‌های ایکس باکس، انتشار این سه‌گانه برای پی سی و پلی استیشن هم تایید شد.

عرضه مجموعه Persona برای پلتفرم ایکس باکس تایید شد

در جریان رویداد مایکروسافت بتسدا، مشخص شد که سه بازی Persona 3 Portable، Persona 4 Golden و Persona 5 Royal برای پلتفرم ایکس باکس عرضه می‌شوند.

احتمال انتشار بازی‌ های Persona برای ایکس باکس

اطلاعات فاش شده از احتمال حضور بازی‌های Persona 4 Golden ،Persona 3 و Persona 5 Royal در رویداد امشب ایکس باکس و بتسدا صحبت به میان آوردند.

سنجش علاقه کاربران به Persona 6 در نظرسنجی اخیر اتلوس

نظرسنجی اخیر شرکت Atlus سؤال‌های مختلفی را به محوریت مجموعه Persona مطرح کرد و یکی از آن‌ها میزان علاقه کاربرها به پرسونا 6 است.

امکان عرضه بازی های Persona و Shin Megami Tensei برای ایکس باکس

نظرسنجی اخیر شرکت Atlus این سؤال را مطرح می‌کند که آیا طرفدارهای ایکس باکس مایل به تجربه‌ی بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی نظیر Persona هستند یا خیر.

بازی نقش‌آفرینی Soul Hackers 2 معرفی شد

استودیو اتلوس سرانجام با انتشار یک تریلر از بازی نقش‌آفرینی Soul Hackers 2 برای عرضه در تابستان آینده رونمایی کرد.

شایعه: بازی Persona 6 در انحصار پلی استیشن 5 خواهد بود

یک اینسایدر ادعا کرد که پرسونا 6 فقط برای کنسول PS5 عرضه خواهد شد. او همچنین می‌گوید که به‌زودی شاهد انتشار پورت‌های بازی Persona 4 Golden خواهیم بود.

برنامه سازندگان Persona برای انتشار یک بازی بزرگ در سال ۲۰۲۲

شینجیرو تاکادا در گفت‌وگو با رسانه‌ی فامیتسو اعلام کرد که شرکت Atlus در نظر دارد تا بازی بزرگی را در زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۲ میلادی روانه‌ی بازار کند.

عرضه بازی Persona 4 Arena Ultimax برای PS4، سوییچ و PC

شرکت اتلوس در جریان مراسم گیم اواردز ۲۰۲۱ اعلام کرد که بازی Persona 4 Arena Ultimax برای پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر می‌شود.

ساخت بازی Persona 6 تأیید شد

نائوتو هیرائوکا، مدیر استودیوی آتلوس در اظهارات اخیر خود ضمن تأیید ساخت بازی Persona 6، از علاقه‌ی این شرکت برای جذب نیروی جدید در تیم توسعه‌دهندگان این بازی خبر داده است.

فروش مجموعه Persona به ۱۵ میلیون نسخه رسید

شرکت اتلوس گزارش مالی اخیر خود را منتشر و در جریان آن مشخص شده که فروش مجموعه Persona به ۱۵ میلیون نسخه رسیده است.

بازی Persona 5 Royal برای ایکس باکس رده بندی سنی شد

همان‌طور که شایعات از چندین و چند ماه قبل می‌گفتند، ظاهرا به‌زودی بازی Persona 5 Royal برای کنسول‌های ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود.

بررسی بازی Persona 5 Strikers

بازی Persona 5 Strikers را می‌توان یک دنباله جذاب برای Persona 5 دانست که به واسطه‌ی گیم‌پلی و طراحی‌های خود کاربران را سرگرم می‌کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

نظرسنجی سازنده Persona برای پورت بازی های این استودیو روی پلتفرم های دیگر

شرکت آتلوس در پرسشنامه سالیانه خود از طرفداران سوالاتی را درباره پورت کردن بازی‌های مهم خود روی کنسول‌های ایکس باکس مطرح کرده است.

رویداد ۲۵ سالگی Persona احتمالا در سال ۲۰۲۱ برگزار می‌شود

کازوهیسا وادا، کارگردان Persona 5 Royal، اعلام کرده که در سال ۲۰۲۱ شاهد رویداد ۲۵ سالگی پرسونا هستیم و احتمالا اطلاعاتی از Project Re Fantasy در دسترس قرار می‌گیرد.

نسخه غربی بازی Persona 5 Strikers به زودی به نمایش گذاشته می‌شود

حساب کاربری توییتر اتلوس رسما اعلام کرد که ۱۸ آذر ماه نسخه غربی بازی Persona 5 Strikers رسما رونمایی می‌شود.

هر آنچه که باید درباره مجموعه Shin Megami Tensei بدانید

در این مقاله می‌خواهیم به یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین مجموعه‌های صنعت بازی‌های ویدیو گیم یعنی Shin Megami Tensei بپردازیم و هر آن‌چه را که درباره نسخه‌های مختلف آن می‌دانیم، با یکدیگر مرور کنیم.

بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster معرفی شد

در جریان رویداد نینتندو دایرکت اعلام شد که بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster در بهار ۲۰۲۱ برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

صفحه ۱ از ۵