آخر هفته چی ببینیم؟

در بخش «آخر هفته فیلم چی ببینیم؟» زومجی، فیلم‌هایی را معرفی می‌کنیم که می‌توانید آخر هفته مشاهده کنید. این فیلم‌ها فارغ از زمان اکران انتخاب می‌شوند.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Seven Pounds تا Tell Me Who I Am

اولین اثر و آخرین اثر قرارگرفته در شماره ۲۶۳ سری مقالات «آخر هفته چه فیلمی ببینیم؟»، متمرکز روی تجربه‌هایی تلخ در زندگی هستند که دردشان بین دو دوست به اشتراک گذاشته می‌شود.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Band of Outsiders تا Death at a Funeral

به احترام درگذشت ژان-لوک گدار، فیلم‌ساز بزرگ موج نوی فرانسه این هفته اول از همه به سراغ معرفی یک فیلم کمدی-درام جنایی درخشان از کارنامه‌ی او رفتیم.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Village of the Damned تا Waves

یک فیلم علمی-تخیلی قدیمی، اثری از جان هیوستون با بازی کلارک گیبل، Tootsie با نقش‌آفرینی داستین هافمن و در انتها یک فیلم احساسی دیگر از شرکت A24.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Killer Klowns from Outer Space تا In America

یکی از عجیب‌ترین فیلم‌های ترسناک کمدی دهه ۸۰ میلادی، اثری از سینمای کشور ایسلند، درام احساسی با نقش‌آفرینی پدی کانسیداین و در آخر فیلم هشت نفرت‌انگیز.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Hud تا Raising Arizona

از یک درام وسترن با بازی پل نیومن تا کمدی سیاه برادران کوئن که نیکلاس کیج در آن نقش‌آفرینی پیچیده و لایق توجهی دارد.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Ruby Sparks تا Neighboring Sounds

اثر جنایی از کارگردان فیلم فورد دربرابر فراری، یک کمدی-درام ورزشی، Ruby Sparks با بازی پل دینو و نماینده سینمای برزیل در شرکت در هشتاد و ششمین مراسم اسکار.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Sunrise تا The Wild Bunch

یک فیلم صامت بسیار تحسین‌شده، بانو ایو، اثری درخشان از سینمای وسترن و یک فیلم کالت به کارگردانی رابرت آلتمن.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Mr. Holland's Opus تا Margaret

چهار اثر انگلیسی‌زبان که با محوریت تغییر جدی زندگی شخصیت‌ها جلو می‌روند، تشکیل‌دهنده این مقاله معرفی فیلم سینمایی هستند.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Platoon تا Far from Heaven

از اثری متمرکز روی ولفگانگ آمادئوس موتسارت و یک فیلم جنگی تلخ با بازی ویلم دفو تا اثری به کارگردانی تاد هینز و یک انیمیشن معرکه‌ی استودیو پیکسار.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Out of the Blue تا Crash

یک درام مستقل و دردناک با درخشش لیندا مانز، نخستین فیلم داستانی هیروکازو کورئیدا، آپولو ۱۳ و یکی از بحث‌برانگیزترین برندگان جایزه بهترین فیلم سال اسکار.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Thief تا Buried

چهار اثر متفاوت با حس‌وحال‌های مختلف که همه‌ی آن‌ها حداقل شامل یک نقش‌آفرینی عالی می‌شوند، آثار تشکیل‌دهنده‌ی این مقاله معرفی فیلم سینمایی هستند.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Vampire Hunter D: Bloodlust تا Beginners

یک انیمه‌ی خون‌آشام‌محور معرکه، اثر رمانتیک تماشایی با بازی ایوان مک‌گرگور، فیلم جنایی با بازی برد پیت و مستند برنده‌ی جایزه ساندنس.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Road to Perdition تا Lilo & Stitch

آثاری با درخشش تام هنکس، رابرت ردفورد و تیلدا سوئینتن، این مقاله را شروع می‌کنند و یک انیمیشن دوست‌داشتنی از دیزنی، آن را به پایان می‌رساند.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Out of Sight تا Jane Eyre

یک فیلم ایتالیایی طولانی و دردناک، اثری جنایی از استیون سودربرگ، درام عاشقانه با بازی اسکارلت جوهانسون و اقتباس سینمایی جین ایر به کارگردانی کری جوجی فوکوناگا.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Niagara تا TRON: Legacy

نیاگارا، یک آدم‌کش خطرناک، اثری از داریو آرجنتو با نقش‌آفرینی جنیفر کانلی و فیلم TRON: Legacy به کارگردانی جوزف کوشینسکی.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از La Piscine تا Matilda

اثری با نقش‌آفرینی آلن دلون، ماتیلدا، فیلم برنده نخل طلا به کارگردانی اپیچاتپونگ ویراستاکول و مستند مینیمالیسم.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از From Russia with Love تا An Elephant Sitting Still

اکشن بسیار سرگرم‌کننده، فیلم وسترن درخشان از دهه ۷۰ میلادی با بازی کلینت ایتسوود، یک مستند تکان‌دهنده و در آخر اثری بسیار دردناک از سینمای چین.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Hour of the Wolf تا Personal Shopper

یک فیلم ایتالیایی از فدریکو فلینی، اثری از سینمای سوئد به نویسندگی و کارگردانی اینگمار برگمان، فیلم مأمور خرید شخصی اولیویه آسایاس با بازی کریستن استوارت و فیلم Possessor.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از The Human Condition تا Angst

آثاری غیر انگلیسی‌زبان از ماساکی کوبایاشی، اینگمار برگمان، جرالد کارگل و اریک رومر ما را به چند دهه‌ی قبل و سینماهای کشورهای مختلف می‌برند.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Drag Me to Hell تا Carnage

اثری با درخشش دنیل دی لوئیس، یک فیلم ترسناک از سم ریمی، Ondine با بازی کالین فارل و فیلم Carnage به نویسندگی و کارگردانی رومن پولانسکی.

صفحه ۱ از ۱۴