جدیدترین اخبار مارگو رابی

مارگو رابی؛ بازیگر و تهیه کننده استرالیایی در سال ۱۹۹۰ در منطقه کوئینزلند استرالیا متولد شد. این بازیگر تاکنون دو بار برای بازی در فیلم های Bombshell و I Tonya نامزد جایزه اسکار و همچنین گلدن گلوب شده است. مارگو رابی تاکنون در فیلم های جوخه انتحار، من تونیا هستم و روزی روزگاری در هالیوود ایفای نقش کرده است.

لغو تولید فیلم دزدان دریایی کارائیب با نقش‌آفرینی مارگو رابی

مارگو رابی در مصاحبه با رسانه‌ی Vanity Fair از لغو تولید فیلم Pirates of the Caribbean با نقش اصلی زن خبر داد.

احتمال ضرر ۱۰۰ میلیون دلاری فیلم Amsterdam با بازی کریستین بیل و مارگو رابی

فیلم Amsterdam با یک افتتاحیه بسیار ضعیف کار خود را در گیشه آغاز کرد و حالا این فیلم ممکن است با ضرر هنگفتی مواجه شود.

مذاکره رایان گاسلینگ برای پیوستن به مارگو رابی در فیلم یازده یار اوشن جدید

رایان گاسلینگ در حال مذاکره با برادران وارنر برای حضور قسمت جدید و پیش درآمد فیلم Ocean’s Eleven با بازی مارگو رابی است.

جلو افتادن تاریخ اکران فیلم آمستردام دیوید او راسل با بازی کریستین بیل و مارگو رابی

والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم از جلو افتادن تاریخ اکران فیلم Amsterdam، جدیدترین اثر دیوید او راسل با بازی مارگو رابی و کریستین بیل خبر داده است.

اضافه شدن بازیگران بیشتر به مارگو رابی در فیلم باربی

به‌تازگی چندین بازیگر جدید از جمله کینگزلی بن ادیر و امرالد فنل به مارگو رابی و رایان گاسلینگ در فیلم Barbie اضافه شده‌اند.

حضور کریستین بیل و مارگو رابی در اولین تریلر فیلم آمستردام دیوید او راسل

استودیوی قرن بیستم و دیزنی سرانجام اولین تریلر فیلم Amsterdam، جدیدترین اثر دیوید او راسل با بازی مارگو رابی و کریستین بیل را منتشر کردند.

نقش آفرینی مارگو رابی در فیلم جدید یازده یار اوشن

قسمت جدید و پیش درآمدی براساس فیلم Ocean’s Eleven در دست ساخت است که مارگو رابی قرار است نقش اصلی این فیلم کمدی را بازی کند.

پیوستن رزمند پایک به فیلم جدید کارگردان Promising Young Woman

به‌تازگی رزمند پایک و چند بازیگر دیگر به فیلم Saltburn، جدیدترین اثر امرالد فنل، کارگردان فیلم Promising Young Woman اضافه شده‌اند.

حضور کریستین بیل و مارگو رابی در اولین تصویر فیلم جدید دیوید او. راسل

استودیوی قرن بیستم و دیزنی سرانجام نام رسمی فیلم جدید دیوید او. راسل را تایید و اعلام کردند. همچنین اولین تصویر رسمی این فیلم منتشر شده است.

اعلام تاریخ اکران فیلم باربی با بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ

برادران وارنر با انتشار یک تصویر در سینماکان سرانجام تاریخ اکران فیلم Barbie با بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ را تایید و اعلام کرد.

پیوستن ویل فرل و اما مکی به مارگو رابی و رایان گاسلینگ در فیلم باربی

ویل فرل و اما مکی جدیدترین بازیگرانی هستند که به جمع بازیگران فیلم Barbie با بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ اضافه شده‌اند.

پیوستن بازیگر Tick Tick Boom به مارگو رابی در فیلم باربی

الکساندرا شیپ، بازیگر فیلم !tick, tick...BOOM در فیلم Barbie به کارگردانی گرتا گرویگ با مارگو رابی و رایان گاسلینگ همبازی خواهد بود.

پیوستن بازیگر Shang-Chi به مارگو رابی در فیلم باربی

سیمو لیو، ستاره‌ی فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در فیلم Barbie گرتا گرویگ با مارگو رابی و رایان گاسلینگ همبازی خواهد بود.

حقایق جالب فیلم The Suicide Squad 2 | جوخه انتحار در مسیری جدید

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم The Suicide Squad 2 خواهیم پرداخت که از آثار اکشن با‌کیفیت سال ۲۰۲۱ بود. با زومجی همراه باشید.

پایان فیلمبرداری فیلم جدید دیمین شزل با بازی برد پیت و مارگو رابی

فیلم Babylon قرار است جدیدترین فیلم دیمین شزل باشد و حالا مراحل فیلم‌برداری و تولید این فیلم مورد انتظار با بازی برد پیت و مارگو رابی رسما به پایان رسیده است.

پیوستن رایان گاسلینگ به مارگو رابی در فیلم لایو اکشن باربی

رایان گاسلینگ، بازیگر نامزد دریافت ۲ جایزه اسکار قرار است نقش کن را در فیلم Barbie به کارگردانی گرتا گرویگ و با بازی مارگو رابی بازی کند.

پیوستن مارگو رابی به فیلم جدید وس اندرسون

مارگو رابی، بازیگر نامزد دریافت ۲ جایزه اسکار جدیدترین ستاره‌ای است که به جمع بازیگران فیلم جدید و بدون نام وس اندرسون اضافه شده است.

ادامه همکاری دی سی با جیمز گان پس از فیلم The Suicide Squad

درحالی که جیمز گان قرار است فیلم Guardians of the Galaxy 3 را برای مارول کارگردانی کند، به‌نظر می‌رسد که DC از همین حالا برای ادامه همکاری با این کارگردان برنامه دارد.

نقد فیلم Peter Rabbit 2: The Runaway | دنباله غیر ضروری سونی

فیلم Peter Rabbit 2 The Runaway نه‌تنها نکات مثبت و منفی قسمت اول را حفظ می‌کند، بلکه به مشکلات جدیدی نیز دچار شده است. در ادامه با زومجی و نقد این فیلم همراه باشید.

وجود بزرگترین سکانس اکشن فیلم های جیمز گان در The Suicide Squad

فیلم The Suicide Squad طی برخی از دقایق که با محوریت هارلی کوئین جلو می‌روند، بزرگ‌ترین سکانس اکشن دیده‌شده در یکی از آثار جیمز گان تا به امروز را تقدیم تماشاگران خواهد کرد.

صفحه ۱ از ۶