نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۳

مارگو رابی احتمالا ۵۰ میلیون دلار برای موفقیت فیلم Barbie دریافت می‌کند

طبق گزارش جدید منتشر شده، مارگو رابی، بازیگر نقش باربی احتمالا برای موفقیت فیلم Barbie قرار است ۵۰ میلیون دلار دریافت کند.

اگرچه نمایش فیلم Barbie در چندین کشور به علت محتویات آن لغو شده است، اما فروش این فیلم همچنان با قدرت ادامه دارد و حالا طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، ستاره اصلی فیلم احتمال دارد سود زیادی از موفقیت فیلم دریافت کند. ورایتی گزارش داد که مارگو رابی که به‌عنوان بازیگر و تهیه‌کننده در فیلم باربی حضور داشته، احتمال دارد ۵۰ میلیون دلار دریافت کند که این مبلغ شامل دستمزد و بندهای اضافه آن می‌شود.

رابی به‌صورت کلی دستمزد هنگفتی را برای بازی در فیلم Barbie دریافت خواهد کرد و گرتا گرویک نیز قرار است از سود فروش فیلم مبلغ بیشتری را دریافت کند. بااین‌حال مشخص نیست که گرویگ درنهایت چقدر از موفقیت فیلم دریافت خواهد کرد، اما قابل انتظار است که او نیز مبلغ زیادی را از درآمد فیلم در گیشه به‌دست بیاورد. البته این موضوع چیز جدیدی در برادران وارنر نیست و تاد فیلیپس برای کارگردان فیلم Joker و یک میلیاردی شدن آن در گیشه توانسته بود ۱۰۰ میلیون دلار پاداش دریافت کند.

مارگو رابی و رایان گاسلینگ سوار ماشین صورتی رنگ در فیلم Barbie

فیلم Barbie تاکنون بیش از ۱.۱ میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش کرده است که این فروش شامل بیش از ۵۲۶.۴ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۶۶۰.۶ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود و این فیلم اکنون ۲۵امین فیلم پر فروش تاریخ سینمای جهان است. وظیفه کارگردانی فیلم باربی بر عهده گرتا گرویگ، کارگردان تحسین شده آثاری چون فیلم Lady Bird و فیلم Little Women بوده است. علاوه‌بر کارگردانی، او به‌همراه نوآ بامباک، همسر گرویگ و کارگردان فیلم Marriage Story، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Barbie را نیز بر عهده داشته است.

مارگو رابی در نقش باربی، رایان گاسلینگ در نقش کن، سیمو لیو، الکساندرا شیپ، کیت مک‌کینون، ویل فرل، اما مکی، آمریکا فررا، ایسا رای، مایکل سرا، جان سینا، هری نف، آریانا گرینبلات، کینگزلی بن ادیر، امرالد فنل، دوا لیپا، رئا پرلمان، شوتی گتوا، شارون رونی، اسکات ایوانز، آنا کروز کاین، کانر سوییندلز، ریتو آریا و جیمی دیمتریو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Barbie حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده