جدیدترین اخبار کریستوفر نولان

کریستوفر ادوارد نولان متولد ۱۹۷۰ یکی از کارگردا‌ن و فیلم‌نامه نویس‌های مطرح هالیوودی است که از میان کارهای او می‌توان به سه‌گانه Batman و Inception اشاره کرد.

حقایق جالب فیلم Memento | فراموشی به زبان کریستوفر نولان

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم Memento دومین و البته یکی از بهترین فیلم‌های کریستوفر نولان خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

پخش اولین تیزر فیلم اوپنهایمر به کارگردانی کریستوفر نولان

نخستین تیزر رسمی فیلم Oppenheimer کریستوفر نولان که از چند روز قبل روی پرده‌های نقره‌ای سینماها رفت، حالا توسط یونیورسال در اینترنت هم پخش شده است.

انتشار اولین پوستر رسمی فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان

شرکت یونیورسال پیکچرز نخستین پوستر رسمی فیلم اوپنهایمر به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر نولان را منتشر کرد.

کریستین بیل تنها در صورت کارگردانی کریستوفر نولان دوباره نقش بتمن را بازی می‌کند

کریستین بیل، بازیگر نقش بتمن در سه‌گانه شوالیه تاریکی گفته است که تنها در صورت کارگردانی کریستوفر نولان، دوباره بتمن را به تن می‌کند.

اضافه شدن کیسی افلک به جمع بازیگران فیلم Oppenheimer کریستوفر نولان

کیسی افلک، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم Manchester By The Sea به جمع بازیگران Oppenheimer، جدیدترین اثر کریستوفر نولان پیوست.

علاقه نیکلاس کیج به همکاری با آری استر و کریستوفر نولان

نیکلاس کیج به‌تازگی راجع به علایق و سخت‌ترین نقش‌های خود تا امروز صحبت کرده است.

حضور گری اولدمن در فیلم Oppenheimer کریستوفر نولان

گری اولدمن، بازیگر برنده‌ی جایزه اسکار  در یک سکانس از فیلم پرستاره‌ی Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان نقش‌آفرینی می‌کند.

پیوستن بازیگر Army Of The Dead به فیلم Oppenheimer

ماتیاس شوایگهوفر، ستاره‌ی فیلم Army of Thieves برای ایفای یک نقش نامعلوم به بازیگرهای فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان پیوست.

نقش‌آفرینی هریسون گیلبرتسون و اما دومان در فیلم Oppenheimer کریس نولان

هریسون گیلبرتسون و اما دومان با امضای قراردادی به فیلم پرستاره‌ی Oppenheimer پیوستند که کریستوفر نولان را به‌عنوان کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده می‌شناسد.

ستاره سریال Drake and Josh به فیلم Oppenheimer نولان پیوست

جاش پک که بسیاری از مخاطب‌ها او را بابت نقش‌آفرینی در سریال Drake & Josh می‌شناسند، به تیم بازیگرهای فیلم سینمایی اوپنهایمر پیوست.

پیوستن بازیگران بیشتر به فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان

جیسون کلارک، جیمز دارسی و مایکل آنگارانو از جمله بازیگران جدیدی هستند که به فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان اضافه شده‌اند.

نقش‌آفرینی دیوید دستمالچیان در فیلم Oppenheimer کریستوفر نولان

دیوید دستمالچیان برای ایفای یک نقش نامعلوم در فیلم Oppenheimer به بازیگرانی نظیر کیلین مورفی، مت دیمون، رابرت داونی جونیور و رامی ملک پیوست.

اولین تصویر کیلین مورفی در نقش اوپنهایمر ؛ آغاز فیلم‌برداری فیلم جدید کریستوفر نولان

کریستوفر نولان به‌تازگی فیلم‌برداری فیلم Oppenheimer را در ایالت نیو مکزیکو کشور آمریکا آغاز کرد و نخستین تصویر از کیلین مورفی در نقش جی. رابرت اوپنهایمر منتشر شد.

کیلین مورفی از کسب آمادگی برای نقش اوپنهایمر می‌گوید

در آستانه‌ی پخش فصل آخر سریال Peaky Blinders، کیلین مورفی راجع به کسب آمادگی طی ماه‌های اخیر برای بازی در فیلم Oppenheimer صحبت کرد.

بازیگر سریال The Boys به فیلم Oppenheimer نولان پیوست

جک کواید، بازیگر سریال The Boys و فیلم Scream به تیم بازیگری پرستاره‌ی فیلم اوپنهایمر به کارگردانی کریستوفر نولان اضافه شد.

پیوستن دین دیهان به فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان

دین دی‌هان، بازیگر فیلم The Amazing Spider-Man 2 جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان اضافه شده است.

هیجان کیلین مورفی برای بازیگری در نقش اصلی فیلم Oppenheimer نولان

کیلین مورفی، بازیگر سریال Peaky Blinders توضیح داد که بابت انتخاب شدن به‌عنوان بازیگر اصلی اثر جدید کریستوفر نولان هیجان‌زده است.

پیوستن جاش هارتنت به فیلم Oppenheimer کریستوفر نولان

جاش هارتنت قراردادی را برای نقش‌آفرینی در فیلم Oppenheimer شرکت یونیورسال پیکچرز امضا کرد که کریستوفر نولان به صندلی کارگردانی آن تکیه زده است.

نقش‌آفرینی فلورنس پیو و رامی ملک در فیلم Oppenheimer کریستوفر نولان

رامی ملک، بنی سفدی و فلورنس پیو در فیلم Oppenheimer نولان به امیلی بلانت، کیلین مورفی، رابرت داونی جونیور و مت دیمون پیوستند.

نقش‌آفرینی رابرت داونی جونیور و مت دیمون در فیلم جدید کریستوفر نولان

رابرت داونی جونیور و مت دیمون جدیدترین بازیگرانی هستند که به کیلین مورفی و امیلی بلانت در فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان اضافه شده‌اند.

صفحه ۱ از ۱۰