آخرین خبرهای دیوید فینچر

دیوید فینچر (David Fincher)، متولد ۱۹۶۲، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی است. باشگاه مشت زنی، سرگذشت غریب بنجامین باتن و دختری با خالکوبی اژده از آثار او است.

فصل سوم سریال Mindhunter توسط نتفلیکس ساخته نخواهد شد

دیوید فینچر در مصاحبه جدید خود تایید کرد که به علت هزینه بالا و عدم جذب بیننده کافی، نتفلیکس فصل سوم سریال Mindhunter را نخواهد ساخت.

اعلام تاریخ پخش فیلم های نتفلیکس در سال ۲۰۲۳: از Rebel Moon تا Extraction 2

نتفلیکس تاریخ پخش برخی از فیلم‌های خود در سال ۲۰۲۳ را تایید کرد که در بین آن نام‌هایی مثل فیلم Rebel Moon، فیلم Extraction 2 و فیلم The Killer دیده‌ می‌شوند.

حقایق جالب فیلم The Girl with the Dragon Tattoo | سرد مثل زمستان سوئد

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم The Girl with the Dragon Tattoo یکی از بهترین فیلم‌های دیوید فینچر خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

تمدید انیمیشن Love, Death and Robots برای فصل چهارم

شبکه نتفلیکس سرانجام از تمدید انیمیشن Love, Death and Robots برای فصل چهارم خبر داده است. تولید فصل چهارم این سریال انیمیشنی آغاز شده است.

حقایق جالب فیلم Gone Girl | داستان زنی دیوانه به نام امی

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم Gone Girl یکی از بهترین فیلم‌های تریلر روان‌شناختی در دهه گذشته خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

کارگردانی یک قسمت فصل سوم انیمیشن Love, Death and Robots توسط دیوید فینچر

نتفلیکس با انتشار تریلر رسمی فصل سوم انیمیشن Love, Death and Robots، اعلام کرد که دیوید فینچر وظیفه کارگردانی یک قسمت از فصل جدید این سریال را بر عهده داشته است.

اعلام تاریخ پخش فصل سوم انیمیشن Love, Death, and Robots

شبکه نتفلیکس با انتشار یک تریلر و چند تصویر سرانجام تاریخ پخش فصل سوم انیمیشن Love, Death, and Robots را تایید کرده است.

پایان فیلمبرداری فیلم جدید نتفلیکس و دیوید فینچر با بازی مایکل فاسبندر

به‌تازگی مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Killer نتفلیکس به کارگردانی دیوید فینچر و با بازی مایکل فاسبندر به پایان رسیده است.

حقایق جالب فیلم The Social Network | داستان تولد غولی به نام فیسبوک

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم The Social Network خواهیم پرداخت؛ فیلمی درباره تولد یکی از غول‌های حوزه تکنولوژی یعنی فیسبوک. با زومجی همراه باشید.

پیوستن تیلدا سوینتن به مایکل فاسبندر در فیلم جدید دیوید فینچر و نتفلیکس

تیلدا سوینتن پس از مایکل فاسبندر دومین بازیگری است که قرار است در فیلم The Killer نتفلیکس به کارگردانی دیوید فینچر به ایفای نقش بپردازد.

حقایق جالب فیلم Zodiac | از وسواس‌های عجیب دیوید فینچر تا ارتباط شخصی او با زودیاک

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم Zodiac، یکی از بهترین فیلم‌های جنایی سینما به کارگردانی دیوید فینچر خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال Mindhunter | از بررسی داستان‌های واقعی تا وسواس دیوید فینچر

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب سریال Mindhunter یکی از بهترین سریال‌های جنایی سال‌های گذشته خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

زمان آغاز فیلم‌برداری The Killer به کارگردانی دیوید فینچر

فیلم The Killer با نقش‌آفرینی مایکل فاسبندر قرار است جدیدترین اثر دیوید فینچر باشد و حالا می‌دانیم که حدودا چه زمانی وارد پروسه‌ی فیلم‌برداری می‌شود.

افزایش احتمال ادامه یافتن سریال Mindhunter

دیوید فینچر و نتفلیکس اخیرا صحبت‌هایی را در ارتباط با ادامه یافتن سریال Mindhunter انجام داده‌اند که باعث امیدواری طرفداران شده است.

انتشار تریلر فصل دوم انیمیشن Love, Death and Robots | تاریخ انتشار تا تمدید برای فصل سوم

نتفلیکس سرانجام تریلر رسمی فصل دوم انیمیشن Love, Death and Robots را منتشر و تاریخ انتشار فصل جدید این سریال انیمیشنی را اعلام کرد.

موفقیت منک فینچر و تنت نولان در کسب جوایز انجمن کارگردانی هنری

فیلم Mank به کارگردانی دیوید فینچر، فیلم Tenet به کارگردانی کریستوفر نولان و انیمیشن Soul استودیو پیکسار موفق به کسب مهم‌ترین جوایز این رویداد شدند.

فیلم کمیک بوکی جدید نتفلیکس به کارگردانی دیوید فینچر و با بازی مایکل فاسبندر

فیلم The Killer نتفلیکس به کارگردانی دیوید فینچر و با نویسندگی اندرو کوین واکر، نویسنده فیلم Se7en ساخته می‌شود. احتمالا مایکل فاسبندر بازیگر نقش اصلی این فیلم اکشن است.

رتبه بندی بهترین فیلم های دیوید فینچر

دیوید اندرو لئو فینچر تا به امروز ۱۱ فیلم بلند را کارگردانی کرده است؛ از قسمت سوم «بیگانه» و فیلم Se7en تا فیلم Gone Girl و «منک».

فیلم Mank فینچر در ابتدا قرار بود با بازی کوین اسپیسی و جودی فاستر ساخته شود

فیلم Mank با بازی گری اولدمن هم‌اکنون در حال اکران داخل سینماها است. ولی سال‌ها قبل فینچر می‌خواست نقش اصلی این فیلم را کوین اسپیسی بازی کند.

حقایق جالب سریال House of Cards - خانه پوشالی

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال House of cards، یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین سریال‌های سیاسی سال‌های اخیر خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

صفحه ۱ از ۳