نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

پیوستن بازیگر Space Jam 2 به فیلم کاپیتان آمریکا ۴ برای یک نقش کلیدی

به‌تازگی بازیگر جدیدی به جمع بازیگران فیلم Captain America: New World Order اضافه شده است که نقشی کلیدی را در این فیلم بازی خواهد کرد.

پس از پایان پخش سریال The Falcon and the Winter Soldier در اردیبهشت سال گذشته، مشخص شد که فیلم Captain America 4 در دست ساخت است. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به جمع بازیگران فیلم کاپیتان آمریکا ۴ اضافه شده است. ددلاین گزارش داد که زوشا راکمور به جمع بازیگران فیلم Captain America: New World Order اضافه شده است و با اینکه اطلاعاتی از نقش او در دسترس نیست، اما او قرار است نقش کلیدی را در این فیلم بازی کند.

زوشا راکمور

آنتونی مکی در نقش سم ویلسون ملقب به کاپیتان آمریکا، دنی رامیرز در نقش واکین تورس به‌عنوان فالکون جدید، هریسون فورد در نقش ژنرال تاندربولت راس، تیم بلیک نلسون در نقش لیدر به‌عنوان شخصیت شرور اصلی فیلم، شیرا هاس در نقش سابرا و کارل لامبلی در نقش آیزایا بردلی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Captain America: New World Order حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

ژولیوس اونا، کارگردان فیلم The Cloverfield Paradox وظیفه کارگردانی فیلم Captain America: New World Order را بر عهده دارد و وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده مالکوم اسپلمن، شورانر و دالان موسون، نویسنده سریال Falcon and the Winter Soldier است. زوشا راکمور طی این سال‌ها سابقه بازی در فیلم Precious، فیلم The Disaster Artist، فیلم Space Jam: A New Legacy، سریال The Mindy Project، سریال I'm Dying Up Here، سریال Black Monday و سریال Cherish the Day را داشته است.

فیلم Captain America: New World Order قرار است در تاریخ ۳ می ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) اکران شود.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده