آخرین خبرهای بازی Battlefield

Battlefield یک سری بازی شوتر اول‌شخص از بازی‌های الکترونیک آرتز است. بتلفیلد ابتدا در سال ۲۰۰۲ در قالب یک بازی با محوریت جنگ جهانی دوم منتشر شد و در ادامه به سراغ دوره‌های مختلفی از تاریخ از جمله جنگ‌های مدرن رفت. یکی از بهترین نسخه های بتلفیلد، بتلفیلد ۱ بود که در زمان جنگ جهانی اول جریان داشت و آخرین نسخه منتشر‌شده از آن هم بتلفیلد V است که از بخش‌های داستانی، چندنفره و بتل رویال پشتیبانی می‌کند.

اضافه شدن نقشه جدید Exposure به بازی بتلفیلد 2042 در آینده نزدیک

باتوجه‌به عرضه‌ی فصل ۱ بتلفیلد 2042 در اوایل سال ۲۰۲۲، استودیو DICE اطلاعات بیشتری راجع به آینده‌ی بازی را با طرفدارها به اشتراک گذاشت.

عدم انتشار اسکین بابانوئل برای بازی Battlefield 2042

دایس اعلام کرد اسکین بابانوئل Battlefield 2042 دیگر قرار نیست برای کاراکتر Boris منتشر شود. ظاهرا اسکین Big Nic برای تانک M1A5 هم به بازی اضافه نمی‌شود.

شایعه: شباهت نسخه بعدی بتلفیلد به اورواچ و ایپکس لجندز

تام هندرسون می‌گوید نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی بتلفیلد یک بازی «شوتر قهرمان‌محور» است و احتمالا شبیه به بازی‌هایی مانند Apex Legends و Overwatch خواهد بود.

فروش عالی بازی Battlefield 2042 در هفته اول انتشار

بنابر ادعای تام هندرسون بازی Battlefield 2042 از لحاظ فروش در نخستین هفته‌ی انتشار، دومین بازی برتر تاریخ این مجموعه است.

عرضه آپدیت عظیم Battlefield 2042 تا ساعاتی دیگر برای رفع ۳۰۰ مشکل بازی

استودیو دایس به‌تازگی اعلام کرد که امروز آپدیت عظیم بازی Battlefield 2042 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بتل رویال Battlefield 2042 در بخش پورتال بازی ساخته شد

یک بازیکن در بخش Portal بتلفیلد 2042 توانست یک حالت بتل رویال برای این بازی بسازد.

سقوط بیشتر میانگین نمرات منتقدها به بتلفیلد 2042

هیچ‌کدام از قسمت‌های اصلی سری بازی Battlefield نیستند که در متاکریتیک و اپن کریتیک، میانگین نمراتی کمتر از بتلفیلد 2042 داشته باشند.

رفع باگ های اساسی بتلفیلد 2042 در آپدیت جدید بازی

استودیو DICE شرکت EA آپدیت جدید بازی Battlefield 2042 را در اختیار بازیکنان کنسول و پی سی قرار داد تا برخی از مشکلات اساسی را برطرف کند.

جدایی سرپرست طراحی دایس از استودیو پس از عرضه Battlefield 2042

فوزی مسمار، سرپرست طراحی استودیو بازی‌سازی دایس، پیشنهاد همکاری با شرکت دیگری را دریافت کرد که نتوانست آن را رد کند.

بازی Battlefield 2042 یکی از بدترین نمرات بازیکنان در استیم را دارد

بنابر آخرین گزارش‌ها، تنها ۲۶ درصد از نظرات مردمی بتلفیلد 2042 در استیم مثبت است و این بازی توسط گیمرهای پلتفرم PC مورد انتقاد قرار گرفته است.

واکنش منتقدین به بازی ‌Battlefield 2042

به‌تازگی بازی Battlefield 2042 در دسترس تمامی کاربران قرار گرفته و میانگین امتیازات آن خبر از یک بازی نسبتا خوب را می‌دهد.

بررسی بازی Battlefield 2042

بازی Battlefield 2042 در باطن محصول سرگرم کننده‌ای است، اما مشکلات و کمبود محتوای آن سبب شده تا نتواند آنطور که باید و شاید خودنمایی کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بازی Battlefield 2042 باعث کرش کردن ایکس باکس می‌شود

تعدادی از دارندگان ایکس باکس سری ایکس گزارش داده‌اند که بازی Battlefield 2042 باعث کرش کردن و خاموش شدن کنسول آن‌ها می‌شود. EA می‌گوید از مشکل آگاه است و آپدیتی برای آن آماده خواهد کرد.

بازی Battlefield 2042 بدون قابلیت چت صوتی عرضه می‌شود

استودیو DICE به‌تازگی اعلام کرده است که بازی Battlefield 2042 بدون قابلیت چت صوتی عرضه می‌شود اما مشخص نکرد که چه زمانی این قابلیت به بازی اضافه می‌شود.

نمایش حالت های جذاب Battlefield 2042 در ویدیوهای گیم پلی این بازی

ویدیوهای جدید بازی بتلفیلد 2042 صحنه‌های جدیدی از قسمت‌های مختلف بخش چندنفره این بازی شوتر را به نمایش می‌گذارند.

الکترونیک آرتز: تقاضای فوق‌العاده‌ای برای بازی Battlefield 2042 وجود دارد

اندرو ویلسون، مدیر ارشد اجرایی EA اخیرا درجریان جلسه‌ی ارائه‌ی گزارش مالی این شرکت، درباره‌ی کیفیت Battlefield 2042 و بازخورد بازیکنان نسبت به نسخه‌ی بتا بازی صحبت کرده است.

نبرد تجهیزات کلاسیک و مدرن در تریلر جدید Battlefield 2042

در حالت «بتلفیلد پرتال» بازی Battlefield 2042، شاهد نبرد جنگ‌افزارهای مدرن و کلاسیک از قسمت‌های قبلی این مجموعه خواهیم بود.

امکان تجربه ۱۰ ساعته Battlefield 2042 برای کاربران EA Play و گیم پس

کاربران EA Play و ایکس باکس گیم پس قبل از عرضه‌ی Battlefield 2042 می‌توانند به تجربه‌ی آزمایشی ۱۰ ساعته‌ی بازی بپردازند.

پشتیبانی نسخه پی سی Battlefield 2042 از فناوری های DLSS و RTAO

انویدیا و استودیو DICE با همکاری یکدیگر، تکنولوژی‌ Ray Traced Ambient Occlusion را به همراه DLSS و NVIDIA Reflex در نسخه پی سی بازی Battlefield 2042 قرار می‌دهند.

ویژگی‌های گرافیکی نسخه پی سی Battlefield 2042 در تریلر جدید بازی

EA و انویدیا تریلر تازه‌ای را برای Battlefield 2042 منتشر کرده‌اند که در آن ویژگی‌های گرافیکی نسخه‌ی کامپیوتر این بازی مانند DLSS و ری-تریسینگ به نمایش درمی‌آیند.

صفحه ۱ از ۲۹