آخرین خبرهای بازی Cyberpunk 2077

سایرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) یک بازی نقش آفرینی اول شخص است که در سال ۲۰۲۰ توسط استودیو سی دی پراجکت رد روانه بازار شد.

تیمی ۱۶۰ نفره مشغول ساخت بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077

بنابر اعلام مدیر سی‌دی پراجکت‌رد، تیمی ۱۶۰ نفره مشغول ساخت اولین بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077 هستند.

اشاره مجدد CDPR به عرضه نسخه نسل نهم ویچر 3 و سایبرپانک 2077 تا پایان ۲۰۲۱

استودیو سی دی پراجکت رد قصد دارد در اواخر سال ۲۰۲۱ آپدیت‌های مخصوص کنسول‌های نسل نهمی بازی‌های سایبرپانک ۲۰۷۷ و ویچر ۳ را عرضه کند.

استخدام مادسازهای Cyberpunk 2077 توسط سی دی پراجکت رد

سی دی پراجکت رد شماری از اعضای استودیوی مستقل Yigsoft را به خدمت گرفته تا به‌صورت رسمی به توسعه‌ی ابزار پشتیبانی از ماد در این بازی بپردازند.

شایعه: ساخت بخش آنلاین Cyberpunk 2077 هم‌چنان در جریان است

باتوجه به داده‌های استخراج‌شده از فایل‌های Cyberpunk 2077 به‌نظر می‌رسد که توسعه‌ی بخش آنلاین سایبرپانک درکنار آپدیت‌های بخش تک‌نفره هم‌چنان در جریان است.

عرضه آپدیت ۳۷ گیگابایتی جدید بازی Cyberpunk 2077

پچ 1.3 بازی سایبرپانک 2077 شرکت سی‌دی پراجکت از راه رسید و می‌توانید سراغ دانلود آن روی کامپیوترهای شخصی، گوگل Stadia و کنسول‌ها رفت.

جزئیات آپدیت 1.3 بازی Cyberpunk 2077 ؛ از تغییرات نقشه تا رابط کاربری

توسعه دهندگان بازی سایبرپانک 2077، با انتشار ویدیوهای مجزایی به تشریح تغییرات عمده‌ی بازی در پچ آپدیت 1.3 پرداخته‌اند.

ضعف فنی سایبرپانک 2077 روی ایکس باکس سری ایکس با آپدیت جدید

شوربختانه آپدیت ۱.۲۳ بازی Cyberpunk 2077 که توسط شرکت لهستانی سی‌دی پراجکت رد عرضه شد هم نتوانست ضعف فنی اجرای این محصول روی ایکس باکس سری ایکس را برطرف کند.

رضایت سی دی پراجکت از عملکرد بازی Cyberpunk 2077

سی‌دی پراجکت اعلام کرد که نرخ فریم بازی سایبرپانک 2077 روی پلتفرم‌های مختلف بعد از آپدیت ۱.۲۳ به وضعیتی رضایت‌بخش رسیده است. پس به‌روزرسانی‌های بعدی به رفع باگ‌ها و مشکلات سیستمی می‌پردازند.

تغییر روش بازپرداخت هزینه خرید بازی Cyberpunk 2077 روی ایکس باکس

در پی بازگشت بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه رسمی پلی استیشن، مایکروسافت نیز تصمیم گرفته تا از ماه آینده سیاست‌های بازپرداخت هزینه خرید این بازی را به وضعیت عادی برگرداند.

بازی سایبرپانک 2077 به پلی استیشن استور بازگشت

درحالی‌که اندکی از عرضه‌ی آپدیت 1.23 سایبرپانک 2077 می‌گذرد، اکنون می‌توان این بازی را با قیمت ۴۹.۹۹ دلار در فروشگاه دیجیتالی پلی استیشن خریداری کرد.

تاریخ بازگشت سایبرپانک 2077 به پلی استیشن استور اعلام شد

شرکت سی‌دی پراجکت رد اعلام کرد که در کدام روز بالاخره بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه دیجیتالی رسمی پلی استیشن بازمی‌گردد.

بازی Cyberpunk 2077 در آستانه بازگشت کامل به فروشگاه پلی استیشن

بازی Cyberpunk 2077 بالاخره پس از ۶ ماه به فروشگاه پلی استیشن بازگشت. البته بازی هنوز برای خرید در دسترس نیست که احتمال می‌رود این مورد نیز به‌زودی برگردد.

جیم رایان: حذف بازی Cyberpunk 2077 از پلی استیشن استور تصمیم سختی بود

جیم رایان، مدیرعامل پلی استیشن برای اولین‌بار درباره تصمیم سونی برای حذف بازی Cyberpunk 2077 از فروشگاه رسمی پلی استیشن اظهارنظر کرده است.

فاش شدن ویدیوهایی از باگ های بازی Cyberpunk 2077 در جریان مراحل ساخت

چند ویدیو از باگ‌های بازی Cyberpunk 2077 درجریان مراحل ساخت، اولین داده‌هایی هستند که پس از هک چندوقت پیش سرورهای سی‌دی پراجکت در اینترنت فاش می‌شوند.

بازی Cyberpunk 2077 قرار بود با زاویه دید سوم شخص ساخته شود

ویدیویی به‌تازگی همراه‌با اطلاعات درزکرده از سی‌دی پراجکت رد در اینترنت منتشر شده که Cyberpunk 2077 را در فاز پیش از آلفا و در سال ۲۰۱۳ نشان می‌دهد و در آن بازی دارای دید سوم‌شخص است.

سی دی پراجکت به دنبال حذف اخطارها از نسخه ایکس باکس سایبرپانک 2077

یکی از مدیران سی‌دی پراجکت رد می‌گوید مشابه مذاکراتی که برسر برگرداندن Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی استیشن با سونی در جریان است، با تیم ایکس باکس هم در حال انجام است.

سود بسیار کم سایبرپانک در سه ماهه گذشته نسبت به پیش‌بینی ها

سی‌دی پراجکت طی ماه‌های گذشته به هیچ عنوان در حد و اندازه‌ی انتظارات خود درآمد نداشت و حتی حاضر نشد آمار فروش بازی سایبرپانک 2077 را به‌صورت رسمی به‌روزرسانی کند.

ثبت رسمی شکایت بزرگ از سی‌ دی پراجکت در ماه آینده

چهار پرونده‌ی شکایت از شرکت سی‌دی پراجکت به خاطر بازی Cyberpunk 2077 به‌تازگی در یک شکایت بزرگ به یکدیگر پیوستند. پرونده‌ی گسترده‌ی به وجود آمده قرار است در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ به ثبت رسمی دادگاهی برسد.

رسیدگی به چند پرونده حقوقی علیه سی دی پراجکت در یک دادگاه مشترک

چهار پرونده‌ی شکایت که پس از عرضه‌ی پرحاشیه‌ی Cyberpunk 2077 علیه سی‌دی پراجکت تشکیل شده بودند، حالا در یکدیگر ادغام شده و در دادگاهی مشترک تحت رسیدگی قرار می‌گیرند.

سی دی پراجکت: انتشار Cyberpunk 2077 درس بزرگی برای ما داشت

توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077 در استودیوی سی دی پراجکت رد می‌گویند هرگز درسی که از انتشار فاجعه بار این بازی گرفتند را فراموش نخواهند کرد.

صفحه ۱ از ۲۰
تبلیغات