بازی Cyberpunk 2077 | اخبار، بررسی و تریلرها

سایرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) یک بازی نقش آفرینی اول شخص است که در سال ۲۰۲۰ توسط استودیو سی دی پراجکت رد روانه بازار شد.

یکی از سازندگان بازی Cyberpunk 2077 بعد از ۱۷۵ ساعت هنوز آن‌را به پایان نرسانده است

به‌نظر می‌رسد جدیدترین محصول CD Projekt Red یکی از طولانی‌ترین بازی‌های این نسل خواهد بود.

پشتیبانی Cyberpunk 2077 از ری تریسینگ برای کارت‌ های گرافیک AMD پس از عرضه بازی

استودیوی CD Projekt Red گفته که پشتیبانی از ویژگی ری ترسینگ برای کارت‌های گرافیک AMD در زمان عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077 دردسترس نخواهد بود، اما بعدا به آن‌ها اضافه خواهد شد.

ویدیو گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 روی PS4 فاش شد

ظاهراً نسخه‌های فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 به‌دست برخی افراد رسیده و در ادامه یک ویدیو ۲۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی نسخه پلی استیشن 4 بازی فاش شده است.

مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Cyberpunk 2077 به‌روزرسانی شد

سی دی پراجکت رد فهرست به‌روز‌رسانی شده‌ی مشخصات مورد نیاز برای اجرای نسخه پی سی بازی Cyberpunk 2077 را منتشر کرده که بیشتر تغییرات آن به سخت افزار مورد نیاز برای استفاده از ری تریسینگ و سطوح بالای تنظیمات گرافیکی مربوط می‌شود.

باندل Cyberpunk 2077 کنسول ایکس باکس سری ایکس در یک فروشگاه لهستانی دیده شد

یک فروشگاه عرضه محصولات الکترونیکی در لهستان، آگهی فروش باندل سایبرپانک 2077 کنسول ایکس باکس سری ایکس را در وبسایت خود قرار داده است.

نمایش جدید بازی Cyberpunk 2077 گذشته جانی سیلورهند را نشان می‌دهد

استودیو بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رد با پخش اپیزود پنجم برنامه‌ی تبلیغاتی نایت‌سیتی وایر به صحبت راجع به برخی از شخصیت‌ها و داستان «سایبرپانک 2077» پرداخت.

نمایش گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 روی ایکس باکس سری ایکس و وان ایکس

سی دی پراجکت رد گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 را روی ایکس باکس وان ایکس به نمایش گذاشت و مشخص شد این بازی روی کنسول‌های نسل هشتم هم به خوبی اجرا می‌شود.

بازی Cyberpunk 2077 در دو دیسک بلوری منتشر می‌شود

دقایقی پیش کاربری در ردیت تصاویری منتشر کرد که نشان می‌دهد نسخه پلی استیشن 4 بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در دو دیسک بلوری روانه بازار می‌شود.

تاریخ پخش قسمت جدید برنامه نایت سیتی وایر بازی Cyberpunk 2077 اعلام شد

حساب کاربری توییتر Cyberpunk 2077 اعلام کرده که جدیدترین قسمت از برنامه نایت سیتی وایر با محوریت جانی سیلورهند ۲۹ آبان ماه پخش می‌شود.

سی دی پراجکت رد شایعه تأخیر مجدد Cyberpunk 2077 را تکذیب کرد

توسعه‌دهندگان بازی سایبرپانک 2077 در استودیو CD Projekt Red در پاسخ به شایعات مطرح شده در خصوص تعویق زمان انتشار بازی به سال ۲۰۲۱ مجدداً عرضه بازی در ماه دسامبر سال جاری را تأیید کردند.

ارسال اعلانیه لغو پیش خرید نسخه دیجیتالی Cyberpunk 2077 روی پلی استیشن 4

پیام لغو سفارش نسخه‌ی دیجیتالی Cyberpunk 2077 در پلی استیشن 4 حتی برای کسانی که اقدام به پیش‌خرید بازی نکرده‌اند، ارسال شده است.

شایعه: بازی Cyberpunk 2077 احتمالا تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خواهد خورد

به‌تازگی شایعاتی در صفحه‌های اجتماعی منتشر شده که از تاخیر بازی Cyberpunk 2077 تا سال ۲۰۲۱ خبر می‌دهد.

عذرخواهی مدیر سی دی پراجکت به خاطر کوچک جلوه دادن فشار کاری سایبرپانک 2077

مدیرعامل استودیو بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رد به خاطر پخش اطلاعات نادرست و کوچک جلوه دادن کرانچ تیم سازنده‌ی بازی سایبرپانک 2077، از همه عذرخواهی کرد.

قیمت سهام استودیو CD Projekt Red در عرض دو ماه ۲۵ درصد کاهش پیدا کرده است

قیمت سهام استودیوی CD Projekt Red در عرض دو ماه از نقطه‌ی اوج خود در ماه اوت امسال تاکنون ۲۵ درصد کاهش یافته است.

سازندگان سایبرپانک 2077 هر هفته ۱۰۰ ساعت کار می‌کنند؛ تهدید شدن اعضای استودیو

پس از اعلام تأخیر دوباره‌ی بازی Cyberpunk 2077، متاسفانه برخی از اعضای استودیو توسط تعدادی از کاربرها تهدید به قتل شدند. البته اوضاع خود استودیو سی‌دی پراجکت هم اصلا جالب به نظر نمی‌آید.

سایبرپانک 2077 مجددا تاخیر خورد؛ بازی در گیم اواردز امسال شرکت داده نخواهد شد

در کمال ناباوری شرکت سی‌دی پراجکت مجددا اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 سه هفته تأخیر خورده است و ۱۰ دسامبر عرضه می‌شود.

تبلیغ تلویزیونی دیگری از بازی Cyberpunk 2077 با حضور کیانو ریوز پخش شد

در تبلیغ تلویزیونی جدیدی که به‌تازگی از بازی Cyberpunk 2077 با حضور کیانو ریوز پخش شده، تصاویر جدیدی از نایت سیتی و موارد پرزرق‌و‌برق سایبرپانکی بازی را نشان می‌دهد.

دو بازیگر بازی Detroit: Become Human در Cyberpunk 2077 نقش‌آفرینی می‌کنند

مشخص شده است املیا رز بلیر و برایان دیچارت که قبلا در بازی آینده‌نگرانه‌ی Detroit: Become Human به نقش‌آفرینی پرداخته بودند، حالا در بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 نیز حضور دارند.

پیش‌بینی فروش ۱۵ میلیون نسخه از Cyberpunk 2077 در اولین سال عرضه بازی

مایکل پچر، یکی از تحلیلگران صنعت بازی‌های ویدیویی، به‌تازگی پیش‌بینی کرده است که بازی سایبرپانک 2077 با کسب نمره احتمالی ۹۲ در متاکریتیک، حدود پانزده میلیون نسخه فروش خواهد کرد.

اطلاعاتی از پوشش و نوع لباس‌های Cyberpunk 2077 منتشر شد

در جهان Cyberpunk 2077 چهار نوع پوشش مختلف درنظر گرفته شده است که هرکدام از آن‌ها جدا از تفاوت در ظاهر، ویژگی‌های خود را هم دارند.

صفحه ۱ از ۱۵