شرکت سی دی پروجکت رد | اخبار بازی ها

سی دی پراجکت رد یک استودیو بازیسازی لهستانی است که در سال ۱۹۹۴ فعالیت خود را آغاز کرده و سازنده و ناشر مجموعه ویچر به حساب می‌آید.

ساخت بسته الحاقی جدید The Witcher 3 براساس سریال ویچر نتفلیکس

در جریان رویداد ویچرکان مشخص شد که آپدیت نسل نهمی بازی The Witcher 3 با بسته الحاقی جدیدی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

تاریخ انتشار بازی موبایل ویچر ؛ شکار هیولاها با واقعیت افزوده

سی دی پراجکت رد و استودیو Spokko به‌زودی بازی موبایل The Witcher Monster Slayer را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

رضایت سی دی پراجکت از عملکرد بازی Cyberpunk 2077

سی‌دی پراجکت اعلام کرد که نرخ فریم بازی سایبرپانک 2077 روی پلتفرم‌های مختلف بعد از آپدیت ۱.۲۳ به وضعیتی رضایت‌بخش رسیده است. پس به‌روزرسانی‌های بعدی به رفع باگ‌ها و مشکلات سیستمی می‌پردازند.

تغییر روش بازپرداخت هزینه خرید بازی Cyberpunk 2077 روی ایکس باکس

در پی بازگشت بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه رسمی پلی استیشن، مایکروسافت نیز تصمیم گرفته تا از ماه آینده سیاست‌های بازپرداخت هزینه خرید این بازی را به وضعیت عادی برگرداند.

بازی سایبرپانک 2077 به پلی استیشن استور بازگشت

درحالی‌که اندکی از عرضه‌ی آپدیت 1.23 سایبرپانک 2077 می‌گذرد، اکنون می‌توان این بازی را با قیمت ۴۹.۹۹ دلار در فروشگاه دیجیتالی پلی استیشن خریداری کرد.

تاریخ بازگشت سایبرپانک 2077 به پلی استیشن استور اعلام شد

شرکت سی‌دی پراجکت رد اعلام کرد که در کدام روز بالاخره بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه دیجیتالی رسمی پلی استیشن بازمی‌گردد.

بازی Cyberpunk 2077 در آستانه بازگشت کامل به فروشگاه پلی استیشن

بازی Cyberpunk 2077 بالاخره پس از ۶ ماه به فروشگاه پلی استیشن بازگشت. البته بازی هنوز برای خرید در دسترس نیست که احتمال می‌رود این مورد نیز به‌زودی برگردد.

اطلاعات کارمندان سی دی پراجکت درمیان داده های سرقت شده از این شرکت

سی‌دی پراجکت احتمال می‌دهد که درمیان داده‌هایی که چند ماه پیش از این شرکت به‌سرقت رفته بود، اطلاعاتی از کارمندان فعلی و سابق آن‌ها نیز وجود دارد و این اطلاعات ممکن است در اینترنت پخش شده باشند.

جیم رایان: حذف بازی Cyberpunk 2077 از پلی استیشن استور تصمیم سختی بود

جیم رایان، مدیرعامل پلی استیشن برای اولین‌بار درباره تصمیم سونی برای حذف بازی Cyberpunk 2077 از فروشگاه رسمی پلی استیشن اظهارنظر کرده است.

انتشار تیزر جدید فصل دوم سریال The Witcher

نتفلیکس و سی‌دی پراجکت در همکاری با یکدیگر سراغ برگزاری رویداد ویچرکان می‌روند تا اطلاعات بیشتری راجع به آثار تلویزیونی ویچر و مجموعه بازی The Witcher را تقدیم طرفدارها کنند.

فاش شدن ویدیوهایی از باگ های بازی Cyberpunk 2077 در جریان مراحل ساخت

چند ویدیو از باگ‌های بازی Cyberpunk 2077 درجریان مراحل ساخت، اولین داده‌هایی هستند که پس از هک چندوقت پیش سرورهای سی‌دی پراجکت در اینترنت فاش می‌شوند.

بازی Cyberpunk 2077 قرار بود با زاویه دید سوم شخص ساخته شود

ویدیویی به‌تازگی همراه‌با اطلاعات درزکرده از سی‌دی پراجکت رد در اینترنت منتشر شده که Cyberpunk 2077 را در فاز پیش از آلفا و در سال ۲۰۱۳ نشان می‌دهد و در آن بازی دارای دید سوم‌شخص است.

سورس کدهای به سرقت رفته سی دی پراجکت رد در اینترنت فاش شد

براساس گزارش‌های منتشر شده، سورس کدهای بازی‌ Cyberpunk 2077 و Witcher 3 که چند ماه پیش طی یک حمله اساسی توسط هکرها از سی دی پراجکت رد به سرقت رفته بود، بار دیگر در اینترنت فاش شده است.

سی دی پراجکت به دنبال حذف اخطارها از نسخه ایکس باکس سایبرپانک 2077

یکی از مدیران سی‌دی پراجکت رد می‌گوید مشابه مذاکراتی که برسر برگرداندن Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی استیشن با سونی در جریان است، با تیم ایکس باکس هم در حال انجام است.

سود بسیار کم سایبرپانک در سه ماهه گذشته نسبت به پیش‌بینی ها

سی‌دی پراجکت طی ماه‌های گذشته به هیچ عنوان در حد و اندازه‌ی انتظارات خود درآمد نداشت و حتی حاضر نشد آمار فروش بازی سایبرپانک 2077 را به‌صورت رسمی به‌روزرسانی کند.

سی دی پراجکت رد و آغاز ساخت چند پروژه بزرگ از سال ۲۰۲۲

استودیوی لهستانی سی دی پراجکت رد تصمیم دارد تا با بررسی فرصت‌های خرید یا ادغام با سایر شرکت‌ها، توانایی خود در تولید پروژه‌های جدید را افزایش دهد.

ثبت رسمی شکایت بزرگ از سی‌ دی پراجکت در ماه آینده

چهار پرونده‌ی شکایت از شرکت سی‌دی پراجکت به خاطر بازی Cyberpunk 2077 به‌تازگی در یک شکایت بزرگ به یکدیگر پیوستند. پرونده‌ی گسترده‌ی به وجود آمده قرار است در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ به ثبت رسمی دادگاهی برسد.

رسیدگی به چند پرونده حقوقی علیه سی دی پراجکت در یک دادگاه مشترک

چهار پرونده‌ی شکایت که پس از عرضه‌ی پرحاشیه‌ی Cyberpunk 2077 علیه سی‌دی پراجکت تشکیل شده بودند، حالا در یکدیگر ادغام شده و در دادگاهی مشترک تحت رسیدگی قرار می‌گیرند.

جدا شدن کارگردان بازی The Witcher 3: Wild Hunt از سی دی پراجکت

کانرد تامسکویچ، کارگردان بازی ویچر 3 وایلد هانت از استودیو بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رد جدا شد. تحقیقات به بی‌گناهی او اشاره دارند. ولی وی ترجیح داد که شرکت را ترک کند.

سی دی پراجکت: انتشار Cyberpunk 2077 درس بزرگی برای ما داشت

توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077 در استودیوی سی دی پراجکت رد می‌گویند هرگز درسی که از انتشار فاجعه بار این بازی گرفتند را فراموش نخواهند کرد.

صفحه ۱ از ۳۳
تبلیغات