// دوشنبه, ۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۰:۵۷

به تازگی سه تصویر تبلیغاتی جدید از فیلم Spider-Man: Far From Home منتشر شده که نمای بهتری از شخصیت میستریو را ارائه می‌دهد.

ماه دی گذشته بود که سرانجام کمپانی سونی پیکچرز و مارول استودیو اولین تیزر تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) را منتشر کردند که در این تریلر شاهد حضور شخصیت میستریو با بازی جیک جیلنهال، بودیم و قابل انتظار است که طی هفته‌های آینده شاهد دومین تریلر رسمی این فیلم مورد انتظار تابستان امسال باشیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر تبلیغاتی جدیدی از دنباله فیلم Spider-Man (اسپایدرمن) منتشر شده است. به تازگی سه تصویر تبلیغات جدید از این فیلم منتشر شده که در دو تصویر شاهد حضور مرد عنکبوتی با لباس‌های جدیدش هستیم که در یک تصویر لباس رسمی جدید این شخصیت قابل مشاهده است و در تصویر دیگر لباس اختصاصی ماموریت‌‌های مخفی کاری که نیک فیوری به او داده، دیده می‌شود. در تصویر سوم شاهد یک نمای کلی و بهتر از شخصیت میستریو هستیم که بهترین نمای کلی از لباس این شخصیت را ارائه می‌دهد. شما در ادامه می‌توانید این سه تصویر را مشاهده کنید:

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

همچنین طبق انتظار، چند روزی است که مراحل فیلمبرداری دوباره فیلم Spider-Man: Far From Home نیز آغاز شده که برخی از صحنه‌های فیلم قرار است دوباره فیلمبرداری شود و حتی احتمال فیلمبرداری برخی صحنه‌‌های جدید برای دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) نیز وجود دارد. همچنین بر خلاف اعلام قبلی، فاز سوم دنیای سینمایی مارول قرار است با این فیلم به پایان برسد و این فیلم بخشی از فاز چهارم این مجموعه نیست. تام هالند، جیک جیلنهال، زندیا، جیکوب باتالون، مریسا تومه، مایکل کیتون، ساموئل ال جکسون، کوبی اسمالدرز، گوئینت پالترو، نومان اکار، مارتین استار، تونی ریوولوری، انگوری رایس، رمی هی و جی.بی اسموو از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Spider-Man: Far from Home حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، کارگردانی دنباله فیلم Spider-Man نیز بر عهده جان واتس، بوده است و کریس مک‌کنا و اریک سامرز وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند. 

فیلم Spider-Man: Far From Home برای اکران در تاریخ ۲ جولای ۲۰۱۹ (۱۱ تیر ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. همچنین فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) جمعه این هفته اکران خواهد شد.

منبع Heroichollywood

کاراکتر باقی مانده