نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۴۶

مدت زمان فیلم Furiosa مشخص شد | طولانی‌ترین قسمت مد مکس

مدت زمان فیلم Furiosa: A Mad Max Saga مشخص شده است و آن را به طولانی‌ترین قسمت مجموعه مد مکس تبدیل می‌کند.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، مدت زمان فیلم Furiosa: A Mad Max Saga مشخص شده است. به‌تازگی اینسایدری در توییتر به‌نام Cryptic4KQual با انتشار توییتی اعلام کرد که فیلم Furiosa با مدت زمان ۲ ساعت و ۲۸ دقیقه یا به عبارتی ۱۴۸ دقیقه اکران خواهد شد. بدین ترتیب این فیلم قرار است به طولانی‌ترین قسمت مجموعه مد مکس تبدیل شود. این رکورد پیش از این به فیلم Mad Max: Fury Road با مدت زمان ۲ ساعت تعلق داشت.

آنیا تیلور جوی در نقش ایمپریتر فیوریوسا، کریس همسورث در نقش جنگ‌سالار دمنتوس، ناتان جونز در نقش ریکتوس ارکتوس، آنگوس سمپسون در نقش اورگانیک مکانیک، کوادن بیلز، لاکی هیوم، آلایلا براون، تام برک و دنیل وبر از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Furiosa: A Mad Max Saga حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جرج میلر وظیفه کارگردانی فیلم و نوشتن قسمت جدید فیلم Mad Max را بر عهده داشته که نیکو لاتوریس در نوشتن فیلمنامه این فیلم به او کمک کرده است.

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga پس از سقوط جهان و فروپاشی اجتماعی جریان دارد و ماجراهای فیوریوسای جوان را دنبال می‌کند که از مکان سبز ربوده می‌شود و به‌دست یک گروه بزرگ از موتورسواران یاغی به رهبری وارلرد دمنتوس می‌افتد. آن‌ها با عزیمت به دنیای ویستلند با قلعه‌ای رو‌به‌رو می‌شوند که توسط ایمورتان جو اداره می‌شود. درحالی‌که دو ستمگر برای تسلط می‌جنگند، فیوریوسا باید مصیبت‌های زیادی را پشت سر بگذارد تا راهی برای بازگشت به خانه پیدا کند.

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga برای اکران در تاریخ ۲۴ می (۴ خرداد) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده