// یکشنبه, ۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۲:۳۲

کوین فایگی، رئیس مارول استودیو تایید کرد که برخلاف اعلام قبلی، فیلم Spider-Man: Far From Home بخشی از فاز سوم دنیای سینمایی مارول است.

تنها چند روز دیگر فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت که طبق اعلام قبلی، این فیلم آخرین فیلم از فاز سوم دنیای سینمایی مارول است و همچنین فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) قرار بود اولین فیلم فاز چهارم آن باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تغییراتی در پایان بندی فیلم‌های این مجموعه در فاز سوم ایجاد شده است. در حاشیه تور مطبوعاتی قسمت چهارم فیلم Avengers (اونجرز) در چین، کوین فایگی، رئیس مارول استودیو، در مصاحبه با Bilibili تایید کرد که دنباله فیلم Spider-Man (اسپایدرمن) در واقع بخشی از فاز سوم دنیای سینمایی مارول خواهد بود و این فیلم قرار است آخرین فیلم این مجموعه در فاز سوم باشد. فایگی گفت:

این فیلم آخرین فیلم از فاز سوم دنیای سینمایی مارول است و شما اولین شخصی هستید که من به او این خبر را گفته‌ام.

کوین فایگی

فایگی دلیل این موضوع را نگفت، اما ممکن است فیلم Spider-Man: Far From Home قرار است یک اپیلوگ برای اتفاقات فیلم Avengers: Endgame باشد. همچنین فاز دوم دنیای سینمایی مارول نیز با فیلم Ant-Man (مرد مورچه‌ای) به پایان رسید و احتمالا مارول در نظر دارد تا فاز بعدی را در سال ۲۰۲۰ آغاز کند که هنوز از فیلم‌های آن به صورت رسمی رونمایی نشده است. همچنین برخی اعتقاد دارند که دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) قرار است به آینده فیلم‌های این مجموعه در فاز چهارم اشاره کند. فایگی پیش از این به اضافه شدن شخصیت‌ها و مجموعه‌های جدید و کمتر شناخته شده به دنیای سینمایی مارول ابراز علاقه کرده بود و حال تنها می‌دانیم که فاز بعدی این مجموعه پس از اکران فیلم Spider-Man: Far From Home که آخرین فیلم فاز سوم است، رونمایی خواهد شد.

فیلم Spider-Man: Far From Home پیش از این قرار بود در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (۱۴ تیر ۱۳۹۸) اکران شود، اما چند روز پیش سونی پیکچرز اعلام کرد که این فیلم ابرقهرمانی قرار است سه روز زودتر و در تاریخ ۲ جولای ۲۰۱۹ (۱۱ تیر ۱۳۹۸) به‌روی پرده‌های سینما برود. فیلم Avengers: Endgame نیز جمعه این هفته اکران خواهد شد.

منبع Comicbook

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده