آخرین خبرهای سریال True Detective

سریال True Detective برای فصل پنجم تمدید شد

شبکه HBO از تمدید سریال True Detective برای فصل پنجم خبر داد که سازنده فصل چهارم برای ساخت آن باز خواهد گشت.

نقد سریال True Detective: Night Country | فصل چهارم، قسمت پنجم

درحالی که هنوز یک اپیزود به پایان فصل چهارم «کاراگاه حقیقی» باقی مانده است، تئوری جذابِ جدیدِ طرفداران هویتِ احتمالیِ قاتل دانشمندان را پیش‌بینی می‌کند.

نقد سریال True Detective: Night Country | فصل چهارم، قسمت سوم

آیا توضیحی منطقی برای اتفاقاتِ عجیب‌و‌غریبی که در «سرزمین شب» می‌اُفتند، وجود دارد؟ یا آیا این اتفاقات از چیزی ماوراطبیعه سرچشمه می‌گیرند؟ اپیزود سوم فصل چهارمِ «کاراگاه حقیقی» رسیدن به پاسخ قطعی‌ِ این سؤال را سخت‌تر می‌کند و گمانه‌زنی درباره‌ی آن را جذاب‌تر!

نقد سریال True Detective: Night Country | فصل چهارم، قسمت اول و دوم

«کاراگاه حقیقی: سرزمین شب» اولین فصل این سریال است که بدون دخالتِ نیک پیزولاتو، خالقِ اصلی‌اش، ساخته شده است؛ این نه‌تنها موجب نگرانی نیست، بلکه غیبتِ او دقیقاً همان چیزی است که این سریال برای تکرارِ موفقیت فصل اول به آن نیاز داشت.

تریلر جدید فصل چهارم سریال True Detective جودی فاستر را به چالش می‌کشد

شبکه HBO تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال True Detective را منتشر کرده است که شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات این سریال هستیم.

تریلر جدید فصل چهارم سریال True Detective با بازی جودی فاستر | اعلام تاریخ پخش

شبکه HBO تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال True Detective را منتشر کرده است که در پایان شاهد تایید تاریخ پخش این سریال هستیم.

تاخیر در پخش فصل چهارم سریال True Detective

پخش فصل چهارم سریال True Detective با نام Night Country از شبکه HBO به تعویق افتاده است و به سال ۲۰۲۴ موکول شد.

انتشار اولین تریلر فصل چهارم سریال True Detective با بازی جودی فاستر

شبکه HBO اولین تریلر فصل چهارم سریال True Detective با بازی جودی فاستر را منتشر کرده است که در آن شاهد رازی تاریک در آلاسکا هستیم.

نقش آفرینی جودی فاستر در فصل چهارم سریال True Detective

جودی فاستر پس از توافق با شبکه HBO به‌عنوان اولین بازیگر به فصل چهارم سریال True Detective اضافه شده است.

فصل چهارم سریال True Detective در دست ساخت است

شبکه HBO در حال ساخت فصل چهارم سریال True Detective به تهیه‌کنندگی بری جنکینز، کارگردان برنده جایزه اسکار برای فیلم Moonlight است.

ساخت فصل چهارم True Detective با تیمی جدید

مراحل تولید فصل چهارم سریال True Detective (کارآگاه حقیقی) توسط شبکه HBO آغاز شده و اخباری در این‌باره به‌دست رسیده است.

بررسی فلسفه‌ی فصل اول سریال True Detective

حدود پنج سال بعد از پخش فصل اول True Detective از شبکه اچ‌بی‌اُ که به یکی از بهترین سریال‌هایش تبدیل شد، سعی می‌کنیم به این سؤال جواب بدهیم که چرا متیو مک‌کانهی این‌قدر سیگار می‌کشد؟! همراه زومجی باشید.

نقد سریال True Detective؛ قسمت نهایی فصل سوم

اپیزود فینالِ فصل سوم سریال True Detective، به رستگار کردن این فصل نزدیک می‌شود، اما جلوتر از آن نمی‌رود. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال True Detective؛ فصل سوم، قسمت ششم و هفتم

اپیزود ششم و هفتم سریال True Detective اگرچه کماکان با ساختارِ داستانگویی مشکل‌دار این فصل دست و پنجه نرم می‌کنند، ولی سرنخ‌های فراوانی برای هیجان‌زده شدن برای اپیزود آخر مطرح می‌کنند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال True Detective؛ فصل سوم، قسمت پنجم

جدیدترین اپیزود سریال True Detective با تاکید روی بزرگ‌ترین مشکلِ فصل سوم، ناامیدکننده ظاهر می‌شود. اما در عوض یک تئوری جذاب جدید درباره قاتل احتمالی داستان مطرح می‌کند. همراه زومجی باشید.

فصل سوم سریال True Detective ظاهرا در دنیای فصل اول آن جریان دارد

طبق تصاویری که از قسمت‌های آینده فصل سوم سریال True Detective منتشر شده، اتفاقات آن در دنیای فصل اول این سریال جریان دارد.

نقد سریال True Detective؛ فصل سوم، قسمت چهارم

جدیدترین اپیزود فصل سوم سریال True Detective با رسیدن به تعادل دقیقی بین درگیری‌های شخصی و پروسه کاراگاه‌بازی، به قوی‌ترین اپیزود فصل سوم تا این لحظه تبدیل می‌شود. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال True Detective؛ فصل سوم، قسمت سوم

جدیدترین اپیزود فصل سوم سریال True Detective با اختصاص دادن تمرکز به سرنخ دادن، به چیزی که باید از تبدیل شدن به آن پرهیز کند نزدیک می‌شود. همراه زومجی باشید.

خالق سریال True Detective ایده متفاوتی برای فصل چهارم آن دارد

نیک پیزولاتو در مصاحبه جدید خود گفت که از همین الان نیز دارای ایده‌ای متفاوت برای فصل چهارم سریال True Detective است.

نقد سریال True Detective؛ فصل سوم، قسمت اول و دوم

یک قتل، یک ماشین، یک جاده، یک شهر و دو کاراگاه. آیا سریال True Detective با فصل سومش به روزهای اوجِ این سریال بازگشته است؟ همراه نقد زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۳