نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸

فصل سوم سریال True Detective ظاهرا در دنیای فصل اول آن جریان دارد

طبق تصاویری که از قسمت‌های آینده فصل سوم سریال True Detective منتشر شده، اتفاقات آن در دنیای فصل اول این سریال جریان دارد.

مدتی است که پخش فصل سوم سریال True Detective (کارآگاه حقیقی) از شبکه HBO آغاز شده و اخیرا قسمت پنجم فصل سوم این سریال کارآگاهی و آنتولوژی نیز منتشر شده است که از آن به‌عنوان یکی از قوی‌ترین قسمت‌های تاریخ این مجموعه یاد می‌شود. یکی از نظریه‌های مهم این سریال این بوده که اتفاقات فصل سوم این سریال در همان دنیایی جریان دارد که فصل اول آن رخ داده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ قسمت پنجم فصل سوم سریال True Detective یکی از بزرگ‌ترین نظریه‌های این مجموعه را تایید کرده است. طبق تبلیغ قسمت پنجم فصل سوم این سریال، در صحنه مصاحبه وین هیز با بازی ماهرشالا علی با الیسا مونتگومری با بازی سارا گدون، شاهد یک تصویر روزنامه در لپ تاپ الیسا مونتگومری هستیم که به پرونده فصل اول سریال True Detective اشاره دارد که سرانجام پس از سال‌ها حل شده است:

True Detective

True Detective

اتفاقات فصل سوم سریال True Detective در سه دوره جریان دارد که این اتفاقات در سال ۱۹۸۰ شروع می‌شود و در ادامه با پیدا شدن سرنخ‌های جدید در سال ۱۹۹۰ ادامه پیدا می‌کند و در نهایت در سال ۲۰۱۵ می‌بینیم که این پرونده هنوز بسته نشده و وین هیز را در دوران سالخوردگی‌اش مشاهده می‌کنیم که به دنبال حل این پرونده پیش از فراموشی کامل است. در واقع الگوی فصل سوم سریال True Detective مانند فصل اول است که اتفاقات فصل سوم در سال ۱۹۹۵ آغاز می‌شود و دوره دوم اتفاقات که پرونده نیز در پایان آن بسته خواهد شد، ۱۷ سال پس از آن و در سال ۲۰۱۲ جریان دارد. متیو مک‌ کانهی در نقش راست کول و وودی هارلسون در نقش مارتین هارت، بازیگران نقش‌های اصلی فصل اول سریال True Detective بودند که تصویر آن‌ها در روی روزنامه کاملا قابل مشاهده است و این موضوع نشان می‌دهد که اتفاقات این دو فصل در یک جهان جریان دارد و یکی از بزرگ‌ترین نظریه‌های این مجموعه را تایید می‌کند.

با این حال، این صحنه در قسمت پنجم فصل سوم سریال True Detective وجود نداشت و باید در سه قسمت پایانی این سریال شاهد آن باشیم. ماهرشالا علی در نقش وین هیز، استیون درف در نقش رولاند وست، کارمن اجوجو در نقش آملیا ریردون، اسکوت مک‌نری در نقش تام، میمی گامر در نقش لوسی پرسل، ری فیشر در نقش فردی برنز، سارا گدون در نقش الیسا مونتگومری، ریس ویکفیلد در نقش هنری هیز، مایکل گراییز در نقش برت وودارد و جان تنی در نقش آلن جونز، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال True Detective حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 


منبع Express
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده