نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۵

تریلر جدید فصل چهارم سریال True Detective با بازی جودی فاستر | اعلام تاریخ پخش

شبکه HBO تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال True Detective را منتشر کرده است که در پایان شاهد تایید تاریخ پخش این سریال هستیم.

مدتی پیش مشخص شد که پخش فصل چهارم سریال True Detective تا اوایل سال ۲۰۲۴ عقب افتاده است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش فصل جدید سریال کارآگاه حقیقی مشخص و اعلام شده است. شبکه HBO و مکس تریلر جدید سریال True Detective: Night Country را منتشر کردند که در طول آن تصاویر بیشتری از اتفاقات این سریال آنتولوژی دیده می‌شود. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین در پایان تریلر مشخص شد که پخش سریال True Detective: Night Country از تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۴ دی ۱۴۰۲) از شبکه HBO و مکس آغاز خواهد شد. اتفاقات فصل چهارم سریال True Detective در شهر انیس در ایالت آلاسکا جریان دارد که ۶ مرد در ایستگاه تحقیقاتی تسلال در قطب شمال بدون هیچ ردی ناپدید می‌شوند. کارآگاهان لیز دانورز و اوانجلین ناوارو برای حل این پرونده باید با تاریکی خود مواجه شوند و با آن مقابله کنند و حفیفت‌هایی را که در زیر یخ‌های ابدی مدفون شده‌اند پیدا و کشف کنند.

جودی فاستر، کالی ریس، جان هاوکس، کریستوفر اکلستون، فیونا شو، آنا لامب، ایزابلا استار لبلانک، فین بنت، آکا نیویانا و جوئل دی مونتگراند از جمله بازیگرانی هستند که در سریال True Detective: Night Country حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. ایسا لوپز، نویسنده فیلم Tigers Are Not Afraid و فیلم Secondary Effects وظیفه نوشتن و ساخت فیلمنامه فصل چهارم سریال کارآگاه حقیقی را به‌همراه آلن پیج آریاگا بر عهده دارد.

لوپز همچنین وظیفه کارگردانی چندین قسمت از سریال True Detective: Night Country را بر عهده داشته است. نیک پیزولاتو که وظیفه ساخت سه فصل اول سریال True Detective را بر عهده داشته است، در ساخت فصل چهارم این سریال نقشی نداشته است. سریال True Detective درواقع یک سریال آنتولوژی و درام جنایی است که هر فصل دارای داستان و شخصیت‌های متفاوتی است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده