آخرین خبرهای تاپ فایو زومجی

زومجی به صورت هفتگی برنامه گیمینگ لودینگ و برنامه سینمایی فریم را پخش می‌کند که در این صفحه می‌توانید ویدیوهای آیتم تاپ فایو این بخش را به صورت جداگانه تماشا کنید.

نگاهی به بهترین بازی های شبیه ساز

اگر به چالش‌هایی مثل مدیریت یک شهر بزرگ یا به پرواز درآوردن یک هواپیمای واقعی علاقمندید، احتمالا سبک شبیه‌سازی همان چیزی است که به کار شما می‌آید. با ما همراه شوید تا شما را با برترین بازی‌های این دسته آشنا کنیم.

پنج بازی با پایانی عجیب و غریب

در این آیتم ویدیویی سراغ پنج بازی با پایان‌های عجیب و غریب رفته‌ایم؛ پایان‌هایی که بدون شک کمترین کسی در زندگی آن‌ها را دیده و تجربه کرده است.

نگاهی به پنج لحظه ماندگار سری Silent Hill

از ورود به‌کوچه‌ی جهنمی سایلنت هیل و جنون در اتاق مانکن‌ها تا مواجه با کله هرمی مجازاتگر؛ در این آیتم ویدیویی از ۵ لحظه‌ی ماندگار سری سایلنت هیل می‌گوییم. همراه زومجی باشید.

نگاهی به پنج بازی برتر مجموعه Need for Speed

Need for Speed، جزو آن دسته از مجموعه‌هایی است که مدتی است از دوران اوج خود دور شده است و در این مطلب، نگاهی به پنج بازی برتر از سری نید فور اسپید انداخته‌ایم.

به یادماندنی ترین تبلیغات تلویزیونی بازی های ویدیویی

در تاپ فایو این قسمت از برنامه لودینگ، به‌یادماندنی‌ترین و خلاقانه‌ترین تبلیغات تلویزیونی که با محوریت بازی‌های ویدیویی ساخته شده‌اند را مرور خواهیم کرد.

چند نمونه از بهترین طراحی مراحل در بازی های ویدیویی

در تاپ تن لودینگ اخیر، سراغ ۱۰ نمونه از بازی‌هایی رفتیم که موفق شدند تعریفی دقیق و کامل از طراحی مراحل ارائه دهند.

خاطره‌انگیز ترین شخصیت‌های مجموعه Call of Duty

در این قسمت از تاپ فایو، سراغ مجموعه بازی‌های Call of Duty رفتیم و سعی کردیم از میان کاراکترهای بیشمار این مجموعه، پنج کاراکتر را که تاثیر بیش‌تری بر یاد و خاطر ما گذاشتند را انتخاب کنیم. با ما همراه باشید.

نگاهی به پنج قهرمان کم سن و سال ورزش‌های الکترونیک

در این آیتم از تاپ‌فایو از پنج گیمر گفته‌ایم که با سن و سالی کم، به مقام قهرمانی در رشته‌های مختلف ورزش‌های الکترونیک دست پیدا کرده‌اند.

نگاهی به پنج ماموریت قتل جذاب سری بازی Assassin's Creed

از مبارزه‌ی الطائر و المعلم تا اولین قتل حماسی و احساسی اتزیو ادیتوره؛ در این آیتم ویدیویی نگاهی به ۵ ماموریت قتل جذاب، خاطره‌انگیز و حماسی مجموعه‌ی Assassin's Creed می‌اندازیم. همراه زومجی باشید.

اعصاب خردکن ترین ترندهای صنعت بازی های ویدیویی

برنامه ویدیویی پیش رو پاسخ زومجی به این سؤال است که اعصاب خردکن‌ترین ترندهای حال حاضر صنعت بازی‌های ویدیویی کدام است؟ آیا شما هم پاسخی برای این پرسش آماده کرده‌اید؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

جذاب‌ترین و سخت‌ترین مراحل بازی Super Mario Maker

در این آیتم ویدیویی، به پنج‌تا از جذاب‌ترین و سخت‌ترین مراحل ساخته شده در بازی Super Mario Maker پرداخته‌ایم.

بهترین صحنه‌ های رویا در بازی های ویدیویی

در تاپ فایو لودینگ ۵۵ سراغ پنج بازی رفته‌ایم که موفق شده‌اند خواب و رویا و توهم و دیوانگی را به زیباترین شکل ممکن برای‌مان به تصویر بکشند. با زومجی همراه باشید.

نگاهی به بهترین بازی های نادیده گرفته شده

دردناک‌ترین اتفاق ممکن برای سازندگان یک بازی، نادیده گرفتن محصول آن‌ها توسط منتقدان و به خصوص جامعه گیمرها است. با ما و معرفی برترین بازی‌های نادیده گرفته شده صنعت بازی همراه شوید.

بهترین موتور سیکلت‌های بازی‌های ویدیویی

تابه‌حال بازی‌های مختلفی عرضه شده‌اند که موتور سیکلت، نقش مهمی در آن داشته است و کاراکتر اصلی در بخش‌های مختلفی از داستان از موتور سیکلت استفاده کرده است.

سخت ترین و عجیب ترین پازل ها در صنعت بازی های ویدیویی

در تاپ‌فایو این قسمت، به سنت هر هفته سری به دنیای گیم زدیم و این‌بار پنج‌ مورد از بی‌سروته‌ترین، ناجوانمردانه‌ترین و در یک کلام سخت‌ترین پازل‌های بازی‌های ویدیویی را برای‌تان انتخاب کردیم. با ما همراه باشید.

جذاب‌ترین تئوری‌های توطئه در صنعت بازی‌های ویدویی

در این قسمت از تاپ فایو برنامه لودینگ، سری به دنیای گیم زدیم و پنج تئوری توطئه جذاب و در عین حال ترسناک را برای‌تان انتخاب کردیم. با ما همراه باشید.

نگاهی به برخی از بهترین ماموریت‌های سری The Elder Scrolls

مجموعه الدر اسکرولز، در قالب نسخه‌های مختلفش ماموریت‌هایی جالب و فراموش‌نشدنی تقدیم‌مان کرده که در این آیتم ویدیویی نگاهی به برخی از این ماموریت‌ها خواهیم داشت.

دشمنانی که با یک ضربه کار گیمر را تمام می‌کنند

در این آیتم ویدیویی، سراغ دشمنانی در بازی‌هایی ویدیویی رفته‌ایم که با یک ضربه می‌توانند گیمر را از پا دربیاورند.

عجیب‌ ترین اچیومنت‌ ها در دنیای بازی های ویدیویی

تروفی‌ یا اچیومنت‌های بازی‌های ویدیویی ساختار متفاوتی دارند که در چهل و سومین قسمت از برنامه لودینگ به‌سراغ عجیب‌ترین اچیومنت‌ها رفته‌ایم.

بهترین نقش آفرینی هنرپیشه‌ها در بازی‌های ویدیویی

در این آیتم ویدیویی از پنج هنرپیشه هالیوودی که گریزی به دنیای بازی‌های ویدیویی زده‌اند صحبت کردیم. با زومجی همراه باشید.

صفحه ۱ از ۲