نویسنده: علی گودرزی
// دوشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹

نگاهی به پنج ماموریت قتل جذاب سری بازی Assassin's Creed

از مبارزه‌ی الطائر و المعلم تا اولین قتل حماسی و احساسی اتزیو ادیتوره؛ در این آیتم ویدیویی نگاهی به ۵ ماموریت قتل جذاب، خاطره‌انگیز و حماسی مجموعه‌ی Assassin's Creed می‌اندازیم. همراه زومجی باشید.

سری بازی‌های Assassin's Creed دیگر نیازی به‌معرفی کردن ندارند. این بازی‌ها آنقدر در زمینه‌ی داستان‌سرایی، روایت‌ داستان‌هایی تاریخی و صدالبته علمی-تخیلی، اتمسفرسازی و تقدیم یک گیم‌پلی کاملا جدید از شمشیرزنی و مخفی‌کاری خوب عمل کردند که توانستند خیل عظیمی از گیمرها را باخود همراه کنند و با روند سالانه‌ی انتشار خود، به‌یکی از از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین مجموعه‌بازی‌های تاریخ هنر هشتم بدل شوند.

در تک‌تک قسمت‌های این سری که در نقش یک قاتل، ظاهر و به‌دنبال اهداف فرقه‌ی اسسین‌ها به‌ماموریت‌هایی با محوریت کشتن اشخاصی ویژه فرستاده می‌شدیم، داستان در بخش‌های مختلفی روایت می‌شد که در نقطه‌ی اوج هریک از این بخش‌ها، با ماموریت‌های قتل یا همان قسمت‌های Assassination معروف این مجموعه مواجه می‌شویم. ماموریت‌هایی که از ساختار به‌شدت جالب و سرگرم‌کننده برخوردار بودند و حس «اسسین بودن» را به‌بهترین شکل ممکن به‌بازیکن منتقل می‌کردند. در جریان آیتم ویدیویی که در ادامه‌ی مطلب تماشایش می‌کنیم، به پنج ماموریت قتل جذاب، خاطره‌انگیز و حماسی مجموعه‌ی «اسسینز کرید» نگاهی انداخته‌ایم و آن‌ها را مرور کرده‌ایم.

Assassins

آیتم ویدیویی که در ادامه آن را تماشا خواهید کرد، بخشی از شصتمین قسمت برنامه‌ی لودینگ است. زومجی در قسمت ۶۰ برنامه‌ی هفتگی لودینگ، سراغ مجموعه بازی‌های Assassin's Creed رفت و آیتم‌هایی مفصل از این بازی‌های خاطره‌انگیز و تحسین‌شده را تقدیم مخاطبانش کرد. الببازیته که اسسین‌ها تنها سوژه‌های زومجی در لودینگ ۶۰ نبودند و در این برنامه، آیتم‌هایی با موضوع دو سری تحسین‌شده و شگفت‌انگیز Stronghold و ولفنشتاین نیز تولید شده است که اگر هنوز آن را تماشا نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم تماشای قسمت ۶۰ برنامه‌ی هفتگی لودینگ را از دست ندهید.

برنامه‌ی هفتگی لودینگ را می‌توانید سه‌شنبه‌های هر هفته، راس ساعت ۲۱:۰۰ از صفحه‌ی اصلی سایت زومجی و صفحه‌های ویژه‌ی زومجی در آپارات و یوتیوب، دنبال کنید.

دانلود از آپارات | تماشا در یوتیوب


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده