نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۴۸

نیکلاس کیج نقش مرد عنکبوتی سیاه و سفید را بازی می‌کند

آمازون اعلام کرد که نیکلاس کیج قرار است نقش مرد عنکبوتی نوآر را در سریال Spider-Man Noir بازی کند.

سریالی لایو اکشن براساس شخصیت مرد عنکبوتی نوآر در دست ساخت است و اکنون طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش اصلی این سریال مشخص شده است. با اعلام آمازون و MGM نیکلاس کیج که پیش از این صداپیشگی اسپایدرمن نوآر را در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse بر عهده داشت، برای بازی در نسخه لایو اکشن این نقش در سریال Spider-Man Noir باز خواهد گشت. کیج اکنون قراردادی رسمی برای حضور در این سریال دارد.

نیکلاس کیج در اکران فیلم The Unbearable Weight of Massive Talent

اورن اوزیل، نویسنده فیلم The Lost City به‌عنوان نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی وظیفه ساخت سریال مرد عنکبوتی نوآر را بر عهده دارد و استیو لایت‌فوت، نویسنده و شورانر سریال The Punisher و سریال Shantaram به او در ساخت این سریال کمک می‌کند. این سریال لایو اکشن اولین اقتباس مستقل براساس شخصیت مرد عنکبوتی نوآر است. نسخه متفاوت اسپایدرمن در نسخه‌ای از نیویورک حضور دارد که شهر در رکود بزرگ است. پیتر بنجامین پارکر توسط یک عنکبوت که درون یک بت خدای عنکبوتی قرار دارد، گزیده می‌شود که به او قدرت‌های فوق بشری می‌دهد.

سریال Spider-Man Noir داستان یک ابرقهرمان مسن‌تر در شهر نیویورک دهه ۱۹۳۰ را دنبال می‌کند که طبق گفته منابع نزدیک به پروژه، این سریال در دنیای مستقل خودش جریان دارد که یک شخصیت متفاوت قرار است مرد عنکبوتی شود و این شخصیت با پیتر پارکری که طرفداران به‌عنوان اسپایدرمن می‌شناسند تفاوت دارد. فیل لرد و کریستوفر میلر، تهیه‌کنندگان انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse به‌همراه ایمی پاسکال، تهیه‌کننده مجموعه اسپایدرمن به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در سریال اسپایدرمن نوآر حضور خواهند داشت.


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده