آخرین خبرهای تاد هاوارد

پیوستن کایل مک‌ لاکلن و دو بازیگر دیگر به سریال Fallout

به‌تازگی آمازون سه بازیگر جدید از جمله کایل مک لاکلن را برای حضور در سریال Fallout استخدام کرده است.

ورود به جو سیار‌ه‌ها بدون دخالت بازیکن در بازی Starfield

طبق صحبت‌های اخیر تاد هاوارد، بازی استارفیلد به‌بازیکنان این اجازه را نمی‌دهد تا در زمان ورود به جو یک سیاره و پشت سر گذاشتن اتمسفر آن، همچنان کنترل سفینه خود را در اختیار داشته باشند.

بخش داستانی اصلی بازی Starfield بین ۳۰ تا ۴۰ ساعت خواهد بود

تاد هاوارد در مصاحبه با IGN اعلام کرد که بازی استارفیلد قرار است ۲۰ درصد بزرگ‌تر از بازی‌های پیشین بتسدا همچون اسکایریم و Fallout 4 باشد.

شخصیت اصلی بازی Starfield بی‌صدا خواهد بود

اطلاعات جدید منتشرشده از بازی Starfield از بازگشت یکی از ویژگی‌های قدیمی بازی‌های استودیو Bethesda Softworks خبر می‌دهد.

بازی Starfield در مراحل نهایی تولید قرار دارد

فیل اسپنسر استارفیلد را اثری منحصر‌به‌فرد خطاب کرد و به‌گفته‌ی ایشان این بازی ارزش تصاحب زنیمکس و همکاری با تاد هاوارد را نشان خواهد داد.

انتشار ویدیو جدید Starfield با محوریت موسیقی متن بازی

ویدیو جدیدی منتشر شده از بازی نقش‌آفرینی Starfield پشت‌صحنه‌ ساخت موسیقی و صداگذاری بازی را به نمایش می‌گذارد.

پیوستن الا پورنل به جمع بازیگران سریال Fallout آمازون

الا پورنل، بازیگر سریال Yellowjackets، جدیدترین بازیگری است که پس از توافق با آمازون شاهد پیوستنش به جمع بازیگران سریال Fallout هستیم.

توضیحات سازندگان Starfield درباره کاوش و انتخاب ها در ویدیو تازه

بتسدا با پخش دومین قسمت از سری ویدیوهای Into the Starfield توضیحاتی درباره‌ی کاوش، انتخاب بازیکن‌ها و مکانیک‌های نقش‌آفرینی بازی استارفیلد ارائه داد.

مشخص شدن اولین بازیگر سریال Fallout

والتون گاگینز،‌ بازیگر سریال Justified اولین بازیگری است که به جمع بازیگران سریال Fallout برای بازی در نقش اصلی اضافه شده است.

فیل اسپنسر: دوست دارم استارفیلد پرمخاطب‌ترین بازی تاد هاوارد شود

فیل اسپنسر، مدیرعامل بخش گیمینگ مایکروسافت می‌خواهد که تعداد بازیکن‌های استارفیلد بیشتر از هر بازی دیگر تاد هاوارد باشد.

کارگردانی قسمت اول سریال Fallout توسط خالق وست ورلد

سریال Fallout برای شبکه آمازون در دست ساخت است و به‌تازگی زمان شروع تولید، شورانرها و کارگردان قسمت اول این سریال مشخص شده است.

پخش تریلر جدید بازی استارفیلد در تابستان سال ۲۰۲۲

بتسدا در تابستان سال ۲۰۲۲ سراغ ارائه‌ی نمایش جدید از از بازی Starfield می‌رود. همچنین برخی اطلاعات دیگر هم راجع به این محصول اعلام شدند.

تاد هاوارد از وجود چند ایده برای ساخت بازی Fallout 5 می‌گوید

تاد هاوارد در مصاحبه اخیر خود به این موضوع اشاره کرد که بتسدا ایده‌هایی برای Fallout 5 دارد. اما فعلا تمرکز تیم روی Starfield و TES 6 است.

تاد هاوارد: برای استارفیلد بیش از ۱۵۰ هزار خط دیالوگ نوشته شده است

تاد هاوارد اخیرا گفته است که برای بازی Starfield بیش از ۱۵۰ هزار خط دیالوگ نوشته شده است که از دیالوگ‌های دو بازی Fallout 4 و اسکاریم بیشتر است.

بتسدا ایده ساخت بازی ایندیانا جونز را سال‌ها پیش به جورج لوکاس داده بود

تاد هاوارد به‌تازگی در مصاحبه گفته ایده ساخت بازی ایندیانا جونز شرکت بتسدا را برای اولین‌بار در سال ۲۰۰۹ به جورج لوکاس نشان داده بود.

تاد هاوارد: Elder Scrolls 6 هنوز در مرحله طراحی قرار دارد

کارگردان بازی مورد انتظار و نقش آفرینی Elder Scrolls 6 در مصاحبه اخیر خود گفته که این بازی از تکنولوژی جدید Starfield بهره برده و هنوز در مراحل طراحی اولیه‌ قرار دارد.

تاد هاوارد: انحصاری بودن Starfield آن را به بازی بهتری تبدیل می‌کند

تاد هاوارد می‌گوید بااینکه رها کردن پلتفرم محبوبی مانند پلی استیشن معایبی دارد، ولی تمرکز روی ساختن Starfield برای ایکس باکس، آن را به محصول بهتری تبدیل خواهد کرد.

کار تاد هاوارد روی بازی Indiana Jones تاثیری روی پروژه‌های دیگر بتسدا نخواهد داشت

گویا حضور تاد هاوارد در تیم ساخت Indiana Jones تاثیری روی پروژه‌های دیگر بتسدا مثل The Elder Scrolls 6 و Starfield نخواهد گذاشت.

بتسدا از بازی Indiana Jones رونمایی کرد

بتسدا با انتشار یک تیزر کوتاه به معرفی پروژه جدید استودیوی ماشین گیمز، سازنده مجموعه‌ی Wolfenstein پرداخته که یک بازی با محوریت داستان‌های ایندیانا جونز است.

تاد هاوارد از دلیل خوش‌بینی‌اش به سرویس ایکس باکس گیم پس می‌گوید

تاد هاوارد، کارگردان بتسدا می‌گوید که گیم پس می‌تواند همان تاثیری را بر صنعت بازی داشته باشد که سرویس‌های اشتراکی فیلم و تلویزیون در سال‌های اخیر بر صنعت سریال‌سازی داشته‌اند.

صفحه ۱ از ۴