نویسنده: عرفان بدری
// دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۱۴

بازی Starfield میزبان بسته الحاقی داستانی دیگری خواهد شد

تاد هاوارد، کارگردان بازی Starfield، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که کار روی دومین بسته الحاقی پولی این بازی هم‌اکنون آغاز شده است.

شرکت بتسدا پس از یک دوره طولانی از به‌روزرسانی‌هایی که فاصله زیادی بین انتشارشان وجود داشت، اخیرا سرعت انتشار به‌روزرسانی‌ها برای Starfield را افزایش داده است. در ماه‌های می و ژوئن شاهد در دسترس قرار گرفتن دو به‌روزرسانی بزرگ متوالی برای این بازی نقش‌آفرینی فضایی بودیم. این روند با محتوای بیشتر و به‌روزرسانی‌های جدید از جمله بسته الحاقی پولی Shattered Space همچنان ادامه خواهد داشت. اما آیا می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بتسدا این سرعت بالای توسعه و انتشار به‌روزرسانی‌ها را در آینده نیز حفظ کند؟

تاد هاوارد، کارگردان بازی Starfield در مصاحبه اخیر خود با کانال یوتیوب MrMattyPlays اعلام کرد که این شرکت برنامه به‌روزرسانی‌هایی را برای سال دوم استارفیلد نیز در نظر گرفته است، اما او همچنین گفت که تعداد و زمان‌بندی این به‌روزرسانی‌ها ممکن است در طول سال دوم متغیر باشد.

او در این مصاحبه گفت: «تعداد و زمان‌بندی این به‌روزرسانی‌ها بسته به نوع آپدیت و وضعیت توسعه ما در آن زمان، متفاوت خواهد بود. گاهی اوقات فواصل زمانی بین به‌روزرسانی‌ها کوتاه‌تر خواهد بود و گاهی اوقات هم بین به‌روزرسانی‌های بزرگ‌تر، فواصل زمانی طولانی‌تری وجود خواهد داشت.»

تاد هاوارد، کارگردان بازی استارفیلد شرکت بتسدا

تاد هاوارد در ادامه گفت: «اگرچه به‌روزرسانی‌های اخیر بازی در ماه‌های می و ژوئن با فواصل زمانی کمی منتشر شدند، اما به احتمال زیاد تا آپدیت بعدی فاصله زمانی بیشتری وجود خواهد داشت و ممکن است فواصل زمانی بین به‌روزرسانی‌ها طولانی‌تر شود. بااین‌حال استودیو درحال‌حاضر برای عرضه‌ محتوای مهم در سال دوم به‌روزرسانی‌های رایگان بازی برنامه دارد.»

تاد هاوارد در ادامه‌ افزود: «احتمالا تا آپدیت بعدی فاصله بیشتری وجود خواهد داشت و سال آینده هم این روند ادامه پیدا می‌کند، چون تمرکز ما روی محتوای مهم برای سال دوم به‌روزرسانی‌های رایگان است. ما سعی می‌کنیم برنامه‌ها را به خوبی با مخاطبان‌مان در میان بگذاریم.»

علاوه‌بر به‌روزرسانی‌های رایگان، بتسدا برنامه‌هایی هم برای عرضه بسته‌های الحاقی پولی برای استارفیلد دارد. تاد هاوارد اعلام کرده است که بتسدا قصد دارد سالانه بسته‌های الحاقی داستانی برای این بازی منتشر کند. اینکه این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت مشخص نیست، اما این شرکت حداقل برای عرضه دومین بسته‌ی الحاقی داستانی در سال آینده برنامه‌ریزی کرده است.

بسته الحاقی Starfield: Shattered Space

او ادامه داد: «بله تقریباً به همین صورت [سالانه] برنامه‌ریزی کرده‌ایم. اینکه این روند تا چه مدت ادامه پیدا می‌کند، امیدواریم برای مدت بسیار طولانی باشد. اما در حال حاضر برای عرضه بسته‌الحاقی بعدی بعد از Shattered Space هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم، پس حتما بسته الحاقی دیگری هم در راه است.»

بازی Starfield برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر در دسترس است و بیش از ۱۴ میلیون بازیکن آن را تجربه کرده‌اند.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده