// پنجشنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۵۹

زمان انتشار آپدیت نسل نهمی بازی Fallout 4 اعلام شد

بالاخره زمان انتشار آپدیت نسل نسهمی بازی Fallout 4 توسط بتسدا اعلام شده است.

شرکت بتسدا در سال ۲۰۲۲ اعلام کرده بود در حال کار روی نسخه‌ نیتیو پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس بازی Fallout 4 است؛ اما زمان انتشار این آپدیت بیش‌از حد انتظار طول کشید. در ماه دسامبر گذشته این ناشر تایید کرد آپدیت موردنظر در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد و همان‌طور که حدس زده می‌شد، این زمان نزدیک‌به تاریخ انتشار سریال Fallout است.

درحالی‌که اخیرا سریال فا‌ل‌اوت پخش و با تحسین منتقدان رو‌به‌رو شد، بتسدا تایید کرده است آپدیت نسل نهمی بازی فال‌اوت۴ در روز ۶ اردیبهشت (۲۵ آوریل) به‌صورت رایگان عرضه خواهد شد. این آپدیت شامل حالت‌های عملکرد و کیفیت، رزولوشن بهبودیافته، پشتیبانی گیم‌پلی از نرخ‌فریم تا ۶۰ فریم بر ثانیه و دیگر بهبودها و رفع مشکلات است.

همچنین قرار است در این به‌روزرسانی کوئست جدیدی به Fallout 4 اضافه شود. این مرحله با نام Echoes of the Past درباره انجمن Enclave است و بازیکن باید مانع گسترش ایدئولوژی خطرناک آن‌ها شود و نگذارد آن‌ها در Commonwealth جای پای خود را محکم کنند. درنهایت چندین آیتم Creation Club که قبلا منتشر شده بودند، به بازی افزوده خواهند شد.

درعین‌حال، این آپدیت روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان شامل بهبود عملکرد و رفع مشکلات لاگین و کوئست‌ها می‌شود. یک به‌روزرسانی برای پی‌سی هم در راه است که طی آن بازی با Steam Deck سازگار خواهد شد و روی فروشگاه اپیک هم عرضه می‌شود.

بازی Fallout 4 هم‌اکنون روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی قابل تجربه است. طبق اسناد فاش شده مایکروسافت، این بازی تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۵ میلیون نسخه فروخته است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده