// پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۴۲

فروش بازی Fallout 4 بیش از ۷ هزار درصد افزایش پیدا کرد

بازی Fallout 4 با افزایش فروش ۷۵۰۰ درصدی توانسته است پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته منطقه اروپا شود.

پس از انتشار سریال Fallout و افزایش توجهات به سمت این مجموعه، بازی‌های فال‌اوت شرکت بتسدا هم از این قضیه بهره‌مند شده‌اند. براساس آمار GSD، بازی Fallout 4 پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته اروپا بود. به طرز شگفت‌آوری، میزان فروش این اثر نسبت‌به هفته قبلش ۷ هزار و ۵۰۰ درصد افزایش یافته است و ۶۹ درصد این فروش مختص نسخه پی‌سی است.

با درنظرگرفتن این نکته که فال‌اوت ۴ روی سرویس‌های اشتراکی پلی استیشن پلاس اکسترا و پرمیوم و ایکس باکس گیم پس قرار دارد، این آمار خیره‌کننده‌تر می‌شود. قرار است هفته آینده آپدیت نسل جدید این بازی نقش‌آفرینی آخرالزمانی هم منتشر شود؛ پس احتمالا همچنان فروش شگفت‌انگیز آن ادامه خواهد داشت.

اما Fallout 4 تنها نسخه این سری نیست که فروشش بیشتر شده است. سه بازی دیگر این مجموعه هم در بین ۱۰ بازی پرفروش هفته گذشته اروپا قرار گرفته‌اند که شامل فال‌اوت ۷۶ در رتبه هشتم، Fallout: New Vegas در جایگاه نهم و فال‌اوت ۳ در رده دهم است.

بازی Fallout: New Vegas، اثر استودیو آبسیدین

دیگر بازی‌های حاضر در این چارت شامل Helldivers 2 در رتبه دوم و آثار همیشه پرفروشی نظیر GTA V، EA Sports FC 24 و Red Dead Redemption 2 هستند. فهرست کامل ۱۰ بازی پرفروش اروپا در هفته گذشته به شرح زیر است:

  1. Fallout 4
  2. Helldivers 2
  3. EA Sports FC 24
  4. Grand Theft Auto V
  5. Call of Duty: Modern Warfare 3
  6. Red Dead Redemption 2
  7. Hogwarts Legacy
  8. Fallout 76
  9. Fallout: New Vegas
  10. Fallout 3


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده