جدیدترین اخبار فیلم Shazam

فیلم شزم (Shazem) روایت‌گر داستان ابرقهرمان شزم از جهان سینمایی دی ‌سی است

Aquaman 2 به پر فروش‌ترین فیلم دنیای دی سی در سال ۲۰۲۳ تبدیل شد

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom اگرچه فروش ناامید کننده‌ای را تجربه می‌کند، اما عملکرد بهتری در مقایسه با دیگر فیلم‌های دی سی در سال ۲۰۲۳ داشته است.

نقد فیلم شزم! خشم خدایان (Shazam! Fury of the Gods)

فیلم Shazam! Fury of the Gods تلاش می‌کند تا با گسترش الگوهای قسمت اول دنباله موفقی باشد، اما به سرنوشت شوم دنباله بسیاری از فیلم‌های هالیوودی دچار می‌شود.

مشخص شدن زمان پخش نسخه با کیفیت فیلم شزم 2

به‌نظر می‌رسد که نسخه با کیفیت و دیجیتالی فیلم Shazam! Fury of the Gods قرار است بسیار زودتر از انتظار به شکلی خانگی منتشر شود.

اعلام مدت زمان فیلم Shazam 2 | کوتاه‌تر از قسمت اول

به‌تازگی مدت زمان فیلم Shazam! Fury of the Gods مشخص و اعلام شده که کمی کمتر از قسمت اول این فیلم است.

تلاش شزم برای نجات خانواده‌اش در تریلر جدید فیلم Shazam 2

برادران وارنر تریلر جدیدی از فیلم Shazam! Fury of the Gods را منتشر کرده است که در آن شزم را دربرابر تهدید خطرناک و بزرگ‌تری نشان می‌دهد.

تاخیر تاریخ اکران دو فیلم آکوامن 2 و شزم ۲ تا اعلام زمان پخش دنباله The Nun

برادران وارنر تصمیم گرفت تا دوباره تاریخ اکران فیلم Aquaman 2 و فیلم Shazam 2 را عقب بیندازد و همچنین تغییرات گسترده‌ای را در برنامه اکران خود ایجاد کرده است.

مشابه بودن نتایج نمایش آزمایشی فیلم Batgirl با شزم 2 و بلک ادم

طبق گفته چند منبع، نتایج نمایش آزمایشی فیلم Batgirl که پخش آن لغو شده، نتایجی مشابه فیلم Shazam 2 و فیلم Black Adam داشته است.

انتشار اولین تریلر فیلم Shazam 2

برادران وارنر در حاشیه کامیک کان سن دیگو اولین تریلر رسمی فیلم Shazam! Fury of the Gods را منتشر کرده که حاوی تصاویر زیادی از اتفاقات این فیلم است.

انتشار اولین تیزر فیلم Shazam 2 | تریلر رسمی به‌زودی

برادران وارنر با انتشار یک تیزر از حضور فیلم Shazam! Fury of the Gods به‌همراه فیلم بلک ادم در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو خبر داده است.

تغییر دوباره تاریخ اکران فیلم Shazam! Fury of the Gods دی سی

شرکت برادران وارنر اعلام کرد که فیلم ابرقهرمانی Shazam! Fury of the Gods با پنج روز تأخیر روی پرده‌ی سینما می‌رود تا در گیشه با فیلم Avatar 2 رقابت نکند.

عقب افتادن تاریخ اکران فیلم های Black Adam، فلش و Aquaman 2

برادران وارنر تاریخ اکران چندین فیلم مورد انتظار خود در سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ از جمله فیلم Black Adam، فیلم The Flash و فیلم Aquaman 2 را تغییر داده است.

حضور شخصیت های شرور در اولین ویدیو رسمی از پشت صحنه فیلم Shazam 2

ویدیویی از پشت صحنه فیلم Shazam! Fury of the Gods در DC FanDome منتشر شده که در آن شاهد لباس جدید شزم تا شخصیت‌های شرور و منفی این فیلم هستیم.

پایان مراحل فیلمبرداری فیلم Shazam 2

دیوید اف. سندبرگ با انتشار تصویری از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Shazam! Fury of the Gods خبر داده است.

انتشار اولین تیزر رسمی و تصاویر فیلم Shazam 2

دیوید اف. سندبرگ به‌تازگی اولین تیزر رسمی از فیلم Shazam! Fury of the Gods را منتشر کرده است. همچنین اولین تصاویر از لباس جدید شزم نیز فاش شده است.

پیوستن بازیگر Kill Bill به قسمت جدید فیلم شزم

لوسی لیو به جمع بازیگران فیلم Shazam! Fury of the Gods اضافه شده و قرار است درکنار هلن میرن یکی از نقش‌های منفی این فیلم را بازی کند.

مشخص شدن بازیگر نقش منفی فیلم Shazam 2

سرانجام مشخص شد که بازیگر نقش شرور و منفی اصلی فیلم Shazam 2 چه کسی است و شزم باید با چه بازیگری در این فیلم مواجه شود.

بازیگر فیلم جدید استیون اسپیلبرگ به دنباله شزم برای بازی در یک نقش مهم پیوست

ریچل زیگلر که تا به امروز تنها در فیلم West Side Story بازی کرده، قرار است یک نقش کلیدی را در فیلم Shazam! Fury of the Gods بازی کند.

عدم حضور سوپرمن در فیلم Shazam! Fury of the Gods

برخلاف شایعاتی که مدتی در اینترنت پخش شده بودند، شخصیت سوپرمن با نقش‌آفرینی هنری کویل در فیلم Shazam! Fury of the Gods (شزم 2) حضور ندارد.

اکران فیلم The Batman تا سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاد؛ تغییر برنامه اکران سایر آثار برادران وارنر

شرکت برادران وارنر تاریخ اکران بسیاری از آثار سینمایی خود را تغییر داد و اکران فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز را به سال 2022 موکول کرد.

نام رسمی فیلم Shazam 2 تایید شد

در حاشیه پنل فیلم شزم در DC FanDome، از نام رسمی فیلم Shazam 2 پرده‌برداری شد و این فیلم قرار است با نام Shazam! Fury of the Gods روی پرده‌های سینما برود.

صفحه ۱ از ۵