نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

تلاش شزم برای نجات خانواده‌اش در تریلر جدید فیلم Shazam 2

برادران وارنر تریلر جدیدی از فیلم Shazam! Fury of the Gods را منتشر کرده است که در آن شزم را دربرابر تهدید خطرناک و بزرگ‌تری نشان می‌دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم Shazam! Fury of the Gods منتشر شده است. براساس تریلر دوم فیلم Shazam 2 مشخص می‌شود که هسپرا از اینکه خانواده شزم دارای قدرت‌های خداگونه شده‌اند خوشحال نیست و به‌همراه کالیپسو که به خواهران اطلس شهرت دارند، تصمیم به مقابله با خانواده شزم می‌گیرد و در ادامه خانواده شزم قدرت خود را از دست می‌دهند که فردی فریمن هم شامل آن‌ها می‌شود، اما او ظاهرا چیز بزرگ‌تری را از دست خواهد داد.

فیلم Shazam! Fury of the Gods همچنان قرار است لحن فیلم Shazam را حفظ کند، اما به‌نظر می‌رسد که شزم قرار است با مشکلات بزرگ‌تر و مرگبارتری مواجه شود و باید برای نجات دنیا و خانواده‌اش حتی زندگی خود را به خطر بیندازد. او در ادامه عصا جادوگری در دست دارد تا از آن برای جلوگیری از اتفاقاتی که ممکن است باعث نابودی شهر و مرگ خانواده‌اش شود استفاده کند. در ادامه می‌توانید تریلر جدید فیلم Shazam! Fury of the Gods را ازطریق یوتیوب برادران وارنر تماشا کنید.

تماشا دومین تریلر فیلم Shazam! Fury of the Gods از یوتیوب

زکری لیوای با عصای جادویی در فیلم ابرقهرمانی Shazam! Fury of the Gods (شزم!‌ خشم خدایان) دی سی، یکی از موردانتظارترین فیلم های ۲۰۲۳

زکری لی‌وای در نقش شزم، ریچل زیگلر، جک دیلن گریزر، لوسی لیو، هلن میرن، مارتا میلانز، جایمن هانسو، اشر آنجل، گریس فولتن، مگان گود، راس باتلر و ایان چن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Shazam! Fury of the Gods حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. دیوید اف. سندبرگ برای کارگردانی و و هنری گیدن، یکی از دو نویسنده قسمت اول، برای نوشتن فیلمنامه فیلم Shazam! Fury of the Gods بازگشته‌اند.

فیلم Shazam! Fury of the Gods قرار است در تاریخ ۱۷ مارس (۲۶ اسفند) اکران شود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده