جدیدترین اخبار کن لوین

دلیل لغو تولید فیلم BioShock از زبان کارگردان آن

گور وربینسکی، کارگردان دزدان دریایی کارائیب قرار بود فیلم سینمایی بایوشاک را تولید کند، ولی این قضیه به جایی نرسید و او به‌تازگی دلیل آن را توضیح داده است.

بازی بعدی کن لوین بایوشاک نیست؛ منتظر تجربه‌ای عجیب باشید

کن لوین، خالق مجموعه بایوشاک، اخیرا اعلام کرده که پروژه بعدی‌اش قرار نیست ارتباطی با بایوشاک داشته باشد.

ساخت نسخه جدید BioShock رسما تایید شد

شرکت 2K بالاخره تایید کرد که بازی جدیدی از سری بایوشاک در دست ساخت قرار دارد. این بازی توسط استودیویی جدید به نام Cloud Chamber ساخته می‌شود.

بازی جدید خالق Bioshock یک شبیه ساز همه جانبه خواهد بود

باتوجه‌به لیست شغلی منتشر شده توسط تیک-تو اینتراکتیو، بازی جدید استودیو گوست استوری، یک بازی شبیه‌ساز همه‌جانبه خواهد بود.

کن لوین، سازنده مجموعه Bioshock، برای شرکت در دومین دوره TGC به تهران می‌آید [بروزرسانی: تکذیب شد]

کن لوین، بازی‌ساز بزرگی که با سه‌گانه‌ی بایوشاک یکی از بزرگ‌ترین حماسه‌های داستانی این مدیوم را آفرید، برای شرکت در TGC 2018 به تهران می‌آید.

کن لوین برای بازی بعدی خود از بازی Shadow of Mordor الهام گرفته است

کن لوین در جدیدترین گفت و گوی خود اعلام کرده است که بازی در بازی در دست ساخت خود، از Shadow of Mordor الهام گرفته است.

استودیوی سازنده بازی BioShock به Ghost Story تغییر نام داد

استودیو ایرشنال گیمز، سازنده‌ی بازی‌های BioShock و SWAT 4، با نام Ghost Story دوباره به صحنه آمده است.

گور وربیسنکی از دلایل لغو شدن فیلم BioShock پرده برداشت

اخیرا گور وربیسنکی، کارگردان شناخته‌شده سینمای آمریکا در رویداد پرسش و پاسخ وب‌سایت ردیت، از دلایل لغو شدن فیلم BioShock پرده برداشت.

کن لوین از بازی The Lost می گوید؛ بازی که هیچوقت عرضه نشد

در جریان مصاحبه اخیر کن لوین، خالق سری BioShock، با Rolling Stone، وی از بازیی صحبت کرده تحت نام The Lost که الهام گرفته از سری Zelda ساخته بود، ولی هیچوقت عرضه نشد. با زومجی همراه باشید.

دلایل کن لوین برای کناره گیری از ساخت بازی‌های BioShock

کن لوین اخیرا در مصاحبه‌ای دلایلی خود برای کناره‌گیری از ساخت بازی‌های BioShock را اعلام کرده است.

محصول بعدی خالق بازی Bioshock، سریال تعاملی Twilight Zone خواهد بود

بر طبق اخبار منتشر شده کن لوین، خالق پرآوازه سری مشهور Bioshock، وظیفه نگارش فیلم‌نامه و تهیه‌کنندگی اولین قسمت از سریال تعاملی و لایو اکشن Twilight Zone را بر عهده خواهد داشت. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

خالق BioShock برای تولید محصول جدید خود از بازی هایی مانند Fallout الهام گرفته است

طی مراسم خیریه‌ای که شب گذشته برگزار شد، کِن لِوین، خالق مجموعه محبوب BioShock بیشتر در رابطه با محصول جدید خود و الهام‌گیری از بازی‌های متفاوت برای ساخت آن صحبت کرده است. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

صحبت‌های کِن لِوین در رابطه با بازی System Shock 3 و شباهت‌های آن به بازی جدیدش

طی مصاحبه‌ای که به تازگی با کِن لوین، طراح ارشد و نویسنده قسمت دوم مجموعه بازی‌های System Shock انجام شده، وی در رابطه با معرفی قسمت سوم این سری و شباهت‌های آن به پروژه جدیدش صحبت کرده است. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

بازی بعدی سازنده Bioshock احتمالا یک بازی جهان باز خواهد بود

با توجه به آگهی‌ استخدام منتشر شده برای استودیو جدید کن لوین، خالق مجموعه Bioshock، به نظر می‌رسد که بازی بعدی وی، یک بازی جهان باز اول شخص خواهد بود. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید

بازی بعدی خالق بایوشاک، شخصیت‌هایی خاکستری خواهد داشت

همانطور که می‌دانید بازی جدید «کِن لِواین»، خالق مجموعه بایوشاک، هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، اما اطلاعات اولیه زیادی درباره آن می‌دانیم؛ مثلا لواین اعلام کرده که بازی‌اش غیرخطی است و تمرکز زیادی روی داستان دارد، از المان‌های علمی‌تخیلی بهره می‌‎برد و با موتور آنریل‌انجین4 برای رایانه‌های شخصی ساخته می‌شود.

اثر بعدی سازندگان BioShock، یک بازی علمی تخیلی خواهد بود

کن لوین سازنده‌ی بازی موفق BioShock در توئیتر خود حضور پیدا کرده و به سوالات طرفداران درباره‌ی پروژه‌ی بعدی خود پاسخ داده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

سازندگان BioShock به پیشرفت بزرگی در «لگوهای روایت‌گر» رسیدند

خالق BioShock، کِن لِوین، صحبت‌های جذابی پیرامون پروژه‌ی جدید خود بیان کرده است. او گروه کوچکی از کارمندان استودیوی «ایرشنال گیمز» را برای کار بر روی پروژه‌ی خاصی به خدمت گرفته و مشغول ساخت بازی متفاوتی است. این استودیو که به عنوان سازنده‌ی سری BioShock شناخته می‌شود، توسط خود لوین اوایل سال ۲۰۱۴ بسته شد.

تبلیغات