رویداد TGC | گزارش کامل سخنرانی و کنفرانس‌ها

بزرگ‌ترین همایش تجاری حوزه بازی‌های ویدیویی ایران با حضور نماینده‌های خارجی که ۱۵ و ۱۶ تیرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود

جمع بندی TGC 2018: تمام آنچه می‌توانستید در این رویداد یاد بگیرید

در این مطلب می‌توانید جمع‌بندی کنفرانس‌ها و اخبار رویداد تجاری TGC 2018 را که در روزهای پنجشنبه و جمعه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، مطالعه کنید.

روش‌های القای احساسات با کمک خلق اتمسفر و محیط‌های گوناگون از زبان محند ال خطیب در TGC 2018

محند ال-خطیب، کارگردان فعال در استودیوی بازیسازی Artifact 5، با معرفی کامل بازی Anamorphine به صحبت درباره‌ی روش‌هایی پرداخت که با کمک‌شان می‌توانید داستان‌گویی خود را تماما بر عهده‌ی محیط‌سازی‌های‌تان بگذارید.

اجرای توسعه Agile در تیم از زبان دیو پراکتور در TGC 2018

دیو پراکتور کنفرانس اجرای توسعه Agile در تیم را در نمایشگاه TGC 2018 برگزار کرد. با زومجی همراه باشید.

نحوه مدیریت یک تیم خلاق از زبان دنیل لوپز در TGC 2018

کارگردان هنری استودیوی Social Point، یکی از زیرمجموعه‌های کمپانی بزرگ و شناخته‌شده‌ی Take-Two Interactive، در کنفرانس خود به صحبت درباره‌ی نحوه‌ی مدیریت یک تیم از آدم‌های خلاق پرداخت.

چگونگی فراتر رفتن از بازی‌ها و وارد کردن مخاطب بیشتر به دنیای آن‌ها از زبان الیس بارثولومیوس در TGC 2018

اِلیس بارثولومیوس از هلند که با بیست سال تجربه در حوزه‌ی بازی‌ها ریاست کمپانی Ellis in Wonderland را بر عهده دارد، در کنفرانسی فوق‌العاده از این گفت که چگونه می‌توان مخاطبان این مدیوم را بیشتر و بیشتر کرد.

طراحی شخصیت بر اساس سیلوئت از زبان نوید شادرخ در TGC 2018

نوید شادرخ یکی از هنرمندان مفهومی تیم Black Cube Games است که در ساخت بازی «افسانه بیستون» همکاری می‌کند. او در رویداد TGC 2018 سخنرانی داشت و درباره‌ی سیلوئت‌ها، مفهوم آن‌ها و نقششان در طراحی بهتر شخصیت‌ها صحبت کرد.

چگونه بهترین گزینه برای همکاری با بازیسازان یا ناشران برون سپار باشیم از زبان مدیر EA در TGC 2018

کنفرانس رکا سوگار از Electronic Arts در رابطه با همکاری با ناشران یا بازی‌سازانی بود که به دنبال برون سپاری پروژه‌هایشان هستند.

رابطه بین کارگردانی هنری و تکنولوژی از زبان علی کیانی امین در TGC 2018

رابطه‌ی بین کارگردانی هنری و فناوری‌های در دسترسِ حال و آینده در کنفرانس علی کیانی امین در TGC 2018 مورد بررسی قرار گرفت.

گام هایی مهم برای تغییر دیدگاه ناشران بازی از نگاه سازندگان گرشاسپ و Shadow Blade در TGC 2018

آرش جعفری، سرپرست تیم تولید بازی ایرانی «گرشاسپ» از استودیوی بازیسازی فن افزار شریف، در کنفرانس خود به صحبت درباره‌ی گام‌هایی پرداخت که با برداشتن‌شان، می‌توانید نظر ناشرانِ بازی‌ها درباره‌ی اثرتان را تغییر بدهید.

داستان تلخ و شیرین کار روی دو پروژه به طور همزمان به زبان فرزام ملک‌ آرا در TGC 2018

کنفرانس جذاب «داستان تلخ و شیرین کار روی دو پروژه به طور همزمان و درس‌هایی که می‌توان از آن گرفت»، جمعه ۱۵ تیر با حضور فرزام ملک‌آرا، مدیرعامل شرکت توسعه‌گر شبیه‌ساز  در TGC 2018 برگزار شد.

بازی خود را در سی دقیقه معرفی کنید از زبان حسن مهدی اصل در TGC 2018

حسن مهدی اصل سخنرانی‌ای با موضوع بازی خود را در سی دقیقه معرفی کنید در نمایشگاه TGC 2018 برگزار کرد. با زومجی همراه باشید.

ظهور طراحی بازی داده محور از زبان مسیح علاقه بند در TGC 2018

مسیح علاقه بند در TGC 2018 طی کنفرانس «بازی داده: ظهور طراحی بازی داده محور» از آنالیز و مدییریت داده‌ها می‌گوید.

روش های گسترش صنعت بازی های ویدیویی و تغییر دیدگاه مردم نسبت به آن از زبان کیت ادواردز در TGC 2018

کنفرانس جذاب و ارزشمند کیت ادواردز، رییس کمپانی Geogrify در TGC 2018، به چگونگی گسترش صنعت بازی‌ها در داخل و خارج از کشور و تغییر نظرات غلط بسیاری از انسان‌ها درباره‌ی این مدیوم ارزشمند، می‌پرداخت.

طراحی بازی های تلخ و شیرین از زبان تایس وایلر در TGC 2018

کنفرانس «طراحی بازی‌های تلخ و شیرین: طراحی حولِ احساسات منفی»، جمعه ۱۵ تیر با حضور تایس وایلر، بازیساز مستقل برزیلی در TGC 2018 برگزار شد.

نحوه استفاده از مدل سازی 3 بعدی در هنر مفهومی محیطی از زبان احسان دباغی در TGC 2018

احسان دباغی، نقاش مات و هنرمند رنگ، در جریان کنفرانس خود در TGC 2018 به بیان کاربرد‌های مدل‌ سازی سه‌ بعدی در طراحی طرح‌های مفهومی محیط‌های بازی پرداخت و چگونگی ترسیم سریع چنین طرح‌هایی را با استفاده از مدل‌سازی توضیح داد.

بقا پس از اولین بازی از زبان محمد زهتابی در TGC 2018

محمد زهتابی، رییس استودیو پاییزان، کنفرانسی با موضوع بقا پس از اولین بازی در نمایشگاه TGC 2018 برگزار کرد. با زومجی همراه باشید.

روش های مدیریت و توسعه جامعه مخاطب از زبان فیلیپ زنتنر در TGC 2018

کنفرانس «چگونه در توسعه بازی‌های جامعه محور موفق عمل کنیم» با حضور فیلیپ زنتنر، مدیرعامل شرکت STOMT در TGC 2018 برگزار شد.

ساخت بازی موبایل با کیفیت AAA از زبان کارگردان هنری سابق یوبیسافت در TGC 2018

در این گزارش از کنفرانس ماریو ریکو، کارگردان هنری سابق استودیوهای الکترونیک آرتز، آتاری و یوبیسافت در رابطه نکاتی برای ساخت بازی AAA موبایل گفته‌ایم.

نکات اساسی طراحی محیط یک بازی ویدیویی از زبان سامان کاظمی در TGC 2018

روز جمعه و در جریان رویداد TGC 2018، کنفرانس «محیط بازی خودتان را بسازید» با اجرای سامان کاظمی در سالن «هنرها»ی مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

راه‌های ورود به رسانه‌ های جهانی از زبان نماینده خاورمیانه IGN در TGC 2018

هیتش اوچیل نماینده وب‌سایت IGN طی کنفرانس خود در رویداد TGC 2018 به بررسی راه‌های برقراری ارتباط میان بازی‌ سازان مستقل با رسانه‌های جهانی پرداخت.

صفحه ۱ از ۶