آخرین خبرهای بازی Final Fantasy

فاینال فانتزی نام یک مجموعه بازی نقش آفرینی قدیمی است که اولین نسخه آن در سال ۱۹۸۷ منتشر شد. این سری بسیار محبوب، جدا از بازی دارای چندین انیمه است و یکی از مجموعه بازی‌های پرفروش تاریخ به‌حساب می‌آید. آخرین بازی منتشر‌شده از این مجموعه ریمیک فاینال فانتزی ۷ است که قسمت اول آن منتشر شده و اپیزود بعدی هم در دست ساخت است. از انیمه‌های این سری، انیمه دانه سیب طرفداران خیلی زیادی دارد. در این صفحه به تمام اخبار مجموعه فاینال فانتزی دسترسی خواهید داشت.

معرفی بسته الحاقی جدید بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

به‌تازگی استودیوی تیم نینجا با انتشار یک تریلر از بسته الحاقی جدید بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin با نام Trials of the Dragon King رونمایی کرد.

بازی Final Fantasy 16 فاقد لهجه‌ آمریکایی است

نائوکی یوشیدا در یکی از مصاحبه‌های خود به این مورد اشاره کرد که Final Fantasy 16 به‌خاطر ساختار اروپا قرون وسطی خود، فاقد لهجه‌های آمریکایی است.

مصاحبه تهیه کننده Final Fantasy 16 با محوریت چالش های توسعه این بازی

نائوکی یوشیدا، تهیه کننده Final Fantasy 16، در جدیدترین مصاحبه خود با وبسایت پی استیشن از احضار‌های مورد علاقه خود در سری و چالش‌های پیش‌رو سخن گفته است.

Final Fantasy 16 اولین نسخه اصلی در مجموعه با درجه سنی بزرگسال است

نائوکی یوشیدا، تهیه کننده Final Fantasy 16، در مصاحبه خود با گیم اسپات اعلام کرده که به خاطر داستان این نسخه، شاهد درجه سنی بزرگسال هستیم.

امکان تأخیر Forspoken در صورت عرضه Final Fantasy 16 در سال ۲۰۲۲

نیک بیکر ادعا می‌کند که درصورت انتشار بازی Final Fantasy 16 در سال ۲۰۲۲ طرفدارها باید انتظار تأخیر دیگری برای بازی Forspoken را داشته باشند.

وجود لودینگ های فوق سریع در بازی فاینال فانتزی 16 به لطف قدرت کنسول PS5

نائوکی یوشیدا، تهیه‌کننده و رهبر پروژه‌ی فاینال فانتزی 16 در مصاحبه‌ی جدید خود از وجود جلوه‌های گرافیکی خیره‌کننده و لودینگ‌های بسیار پرسرعت در این بازی خبر داد.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion بیشتر شبیه یک بازسازی است

به‌تازگی ویدیو مقایسه گرافیکی جدیدی از Crisis Core: Final Fantasy 7 و نسخه ریمستر آن پخش شده که نشان می‌دهد بیشتر با یک محصول بازسازی شده طرف هستیم.

معرفی قسمت دوم ریمیک Final Fantasy 7 برای پلی استیشن 5 با پخش تریلر

اسکوئر انیکس از بازی Final Fantasy VII Rebirth رونمایی کرد؛ قسمت دوم ریمیک فاینال فانتزی 7 که حوادت پس از قسمت اول را روایت می‌کند.

عرضه بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade در استیم

بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade پس از انحصار زمانی ۶ ماهه‌ی فروشگاه اپیک گیمز در استیم نیز عرضه شد.

بازی Crisis Core Reunion معرفی شد

نسخه بهبودیافته یکی از بازی‌های فرعی محبوب جهان Final Fantasy VII با یک تریلر معرفی شد.

احتمال رونمایی از ریمستر Crisis Core: Final Fantasy VII در آینده نزدیک

طبق شایعات اخیر ریمستر Crisis Core: Final Fantasy VII در دست ساخت قرار دارد. این بازی ظاهرا قرار است برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شود.

اعلام تاریخ برگزاری جشن ۲۵ سالگی بازی Final Fantasy 7

اسکوئر انیکس تاریخ برگزاری رویداد مخصوص ۲۵ سالگی بازی محبوب فاینال فانتزی ۷ را اعلام کرد.

Final Fantasy 16 از ابتدا تا انتها قابل بازی است

هیروشی تاکای، کارگردان Final Fantasy XVI، اعلام کرد هم‌اکنون این بازی از ابتدا تا انتها قابل تجربه است. تیم توسعه‌دهندگان در حال بهینه‌سازی و آماده‌سازی نهایی بازی هستند.

انتشار تصاویر جدید از بازی Final Fantasy 16 پلی استیشن 5

به‌دنبال پخش تریلر گیم‌پلی فاینال فانتزی 16 شرکت اسکوئر انیکس، جزئیات تکمیلی حول تیم سازنده بازی در دسترس قرار گرفته است.

تریلر گیم پلی بازی Final Fantasy 16 منتشر شد

در جریان رویداد State of Play، تریلر گیم‌پلی بازی Final Fantasy 16 در دسترس قرار گرفت و بازه زمانی عرضه هم مشخص شد.

انتشار اخبار بازی Final Fantasy 7 در ماه ژوئن

تتسویا نومورا در جریان استریم اخیر بازی Final Fantasy 7: The First Soldier به انتشار خبرهایی از Final Fantasy 7 در ماه ژوئن اشاره کرد.

فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای بازی Final Fantasy XV

طبق اعلام اسکوئر انیکس، فاینال فانتزی 15 موفق به فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای شده است.

انتشار اخبار جدید در رابطه با فاینال فانتزی در هفته های آینده

شرکت اسکوئر انیکس در گزارش مالی اخیر خود اعلام کرد که در ماه جاری میلادی یا ماه آینده، شاهد انتشار اخبار جدید سری بازی Final Fantasy خواهیم بود.

رشد ۹۰ درصدی سود سالانه اسکوئر انیکس به‌لطف درخشش فاینال فانتزی 14

شرکت Square Enix در سال مالی اخیر توانست به ۹۰ درصد سود بیشتر نسبت به سال مالی قبل از آن برسد. بازی Final Fantasy XIV نقش قابل توجهی در این موفقیت مالی دارد.

پخش تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 در آینده نزدیک

نائوکی یوشیدا، تهیه‌کننده‌ی فاینال فانتزی 14 و فاینال فانتزی 16 اعلام کرد که تریلر جدید بازی Final Fantasy XVI آماده است و به‌زودی پخش می‌شود.

صفحه ۱ از ۳۰