نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲

مراحل فیلمبرداری سریال WandaVision به پایان رسید

سازندگان سریال WandaVision از به پایان رسیدن مراحل فیلمبرداری و تولید این سریال مورد انتظار دیزنی پلاس خبر داده‌اند.

از آذر ماه امسال بود که مراحل فیلمبرداری و تولید سریال WandaVision (وانداویژن) در استودیوی فیلمسازی پاین‌وود در آتلانتا رسما آغاز شد و شاهد انتشار تصاویری از پشت صحنه سریال نیز بودیم که ظاهرا سریال قرار است گروه S.W.O.R.D را نیز معرفی کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلمبرداری و تولید سریال وانداویژن به پایان رسیده است. طبق تصویری که تیلور گرابفسکی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده، مراحل فیلمبرداری و تولید این سریال اخیرا به پایان رسیده که تیم تولید در حال برگزاری جشن پایان فیلمبرداری سریال WandaVision هستند. سریال WandaVision قرار است یک سریال نیمه‌سیت‌کام به سبک سریال‌های دهه ۵۰ میلادی و نیمه‌ماجراجویانه باشد و اندکی هم از فضاسازی‌های ترسناک بهره ببرد.

پخش سریال WandaVision که در ۶ قسمت تولید شده، از ماه ماه دسامبر ۲۰۲۰ (آذر یا دی ۱۳۹۹) از سرویس استریم دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. در حال حاضر اطلاعات خیلی زیادی از داستان و اتفاقات این سریال در دسترس نیست و اکنون می‌دانیم که واندا ماکسیموف سرانجام قرار است با نام شخصیت اسکارلت ویچ در سریال معرفی و به آن تبدیل شود و اتفاقات آن با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در قلمروهای بی‌پایان دیوانگی) ارتباط خواهد داشت که در این فیلم قرار است شاهد حضور اسکارلت ویچ نیز باشیم.

جک شافر با سابقه حضور در تیم نویسندگان فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) و فیلم Black Widow (بلک ویدو)، به‌عنوان نویسنده فیلمنامه، شورانر و تهیه کننده در سریال WandaVision حضور دارد. همچنین وظیفه کارگردانی هر ۶ قسمت این سریال بر عهده مت شکمن با سابقه کارگردانی سریال‌هایی چون سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، فصل اول سریال Fargo (فارگو) و سریال The Boys (بویز)، بوده است. الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیموف (اسکارلت ویچ)، پل بتانی در نقش ویژن، کت دنینگز در نقش دارسی، رندال پارک در نقش جیمی وو و کاترین هان در نقش همسایه ویژن و واندا، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال WandaVision حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده