آخرین خبرهای سریال Westworld

سریال Westworld یک سریال جدید از شبکه HBO است که بر اساس فیلم وست ورلد محصول سال ۱۹۷۳ ساخته شده است. این سریال با روایت داستانی با محوریت اندروید‌ها و هوش مصنوعی، بازیگرانی چون اد هریس دارد.

لغو سریال Westworld پس از چهار فصل توسط HBO

شبکه HBO به شکلی غیر منتظره به‌صورت رسمی از لغو ادامه سریال Westworld پس از تولید و پخش چهار فصل از آن خبر داد.

انتشار اولین پوستر فصل چهارم سریال Westworld | تایید بازگشت جیمز مارسدن

شبکه HBO به‌تازگی اولین پوستر رسمی فصل چهارم سریال Westworld را منتشر کرد. همچنین بازگشت جیمز مارسدن در فصل جدید این سریال تایید شده است.

پیوستن بازیگر برنده جایزه اسکار به فصل چهارم سریال Westworld

آریانا دبوس، بازیگر برنده جایزه اسکار جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران فصل چهارم سریال Westworld برای بازی در چند قسمت اضافه شده است.

اعلام تاریخ پخش فصل چهارم سریال Westworld با انتشار اولین تریلر

شبکه HBO با نتشار اولین تریلر فصل چهارم سریال Westworld، تاریخ شروع پخش این سریال را تایید و اعلام کرد.

مشخص شدن اولین بازیگر جدید فصل چهارم سریال Westworld

سرانجام شبکه HBO استخدام بازیگر برای فصل چهارم سریال Westworld را آغاز کرده و اولین بازیگر جدید این سریال مشخص شده است.

بهترین سریال های علمی تخیلی تاریخ از نگاه زومجی

ما در این مقاله قصد داریم تا ۳۰ مورد از بهترین سریال‌های علمی تخیلی تاریخ تلویزیون را به شما معرفی کنیم؛ از قدیمی‌ترین مجموعه‌ها تا بهترین‌هایی که اخیرا پخش شدند.

سریال The Mandalorian رکورددار دانلود غیر قانونی در سال ۲۰۲۰ شد

سریال The Mandalorian در سال ۲۰۲۰ بیش از هر سریال دیگری به‌صورت غیر مجاز دانلود شده است تا به حکومت چند ساله سریال Game of Thrones خاتمه دهد.

نقد سریال Westworld؛ قسمت نهایی فصل سوم

فینالِ فصل سوم «وست‌ورلد» گرچه تغییری در کیفیتِ بد سریال ایجاد نمی‌کند، اما حداقل بهمان می‌گوید که دلیلِ اصلی کاراکترهای نچسب و داستانگویی بی‌رمقِ این فصل چه بود: همه‌چیز. همراه زومجی باشید.

اپیزود هفتم فصل سوم Westworld به ضعیف‌ترین اپیزود تاریخ این سریال در راتن تومیتوز تبدیل شد

اپیزود هفتم فصل سوم سریال Westworld با سقوط شدیدی در مقایسه با میانگین نمرات همیشگی سریال مواجه شده است. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Westworld؛ قسمت هفتم، فصل سوم

سریال «وست‌ورلد» در کمال ناراحتی با اپیزود جدیدش به سرنوشتِ آشنای سریال فانتزی اچ‌بی‌اُ دچار می‌شود: زمانی‌که دیگر چیزی به جز موسیقی رامین جوادی برای اهمیت دادن باقی نمانده است. همراه زومجی باشید.

اد هریس درباره فصل سوم Westworld: من برای نقش مرد سفیدپوش قرارداد نبستم

اد هریس از فصل سوم Westworld ناراضی است. او اخیرا درباره تغییرات نقش خود در سریال وست‌ورلد اظهارنظر جالبی کرده که در ادامه می‌خوانید.

نقد سریال Westworld؛ قسمت ششم، فصل سوم

سریال Westworld در اپیزودی که پیمان معادی جراتِ تهدید کردنِ تِسا تامپسون را به دست می‌آورد، به سطوحِ تازه‌ای از داستانگویی نامنسجم و کارگردانی ناشیانه‌اش سقوط می‌کند. همراه زومجی باشید.

سریال Westworld برای فصل چهارم تمدید شد

در حالی که پخش فصل سوم سریال Westworld ادامه دارد، شبکه HBO از تمدید این سریال برای فصل چهارم خبر داده است.

نقد سریال Westworld؛ قسمت پنجم، فصل سوم

جدیدترین اپیزودِ Westworld با اینکه شامل یکی از خلاقانه‌ترین لحظاتِ سریال می‌شود، اما در اجرای تأثیرگذارِ بزرگ‌ترین نقطه‌ی اوجِ سریال از زمان فینالِ فصل اول تاکنون شکست می‌خورد. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Westworld؛ قسمت چهارم، فصل سوم

جدیدترین اپیزودِ سریال Westworld منهای یک تصمیم خوب، با عدم ادامه دادن روندِ عالی اپیزودِ هفته‌ی گذشته، دوباره نظرمان را به سمتِ بزرگ‌ترین مشکلاتِ این سریال جلب می‌کند. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Westworld؛ قسمت سوم، فصل سوم

جدیدترین اپیزودِ سریال Westworld با تمرکز روی نقاطِ قوتِ سریال، بالاخره موتورِ فصل سوم را با اپیزودی که یادآور بهترین روزهای این سریال است روشن می‌کند. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Westworld؛ قسمت دوم، فصل سوم

جدیدترین اپیزودِ سریال Westworld با قسمتی که شاملِ مهمانانِ ناخوانده‌ای از وستروس بود، در حالی یکی از ضعیف‌ترین اپیزودهایش را ارائه کرد که با معرفی آنتاگونیستِ این فصل، کنجکاوی‌برانگیز به پایان رسید. همراه زومجی باشید.

کاهش مجدد بینندگان قسمت دوم فصل سوم سریال Westworld

قسمت دوم از فصل سوم سریال Westworld، با کاهش بیشتر بینندگان مواجه شد و رکورد تازه‌ای در تاریخ این سریال ثبت کرد.

نقد سریال Westworld؛ قسمت اول، فصل سوم

فصل سوم سریال Westworld با تمرکز روی تشابهاتِ دنیای انسان‌ها و دنیای میزبانان، گرچه از لحاظ ظاهری پوست انداخته است، اما کماکان دنباله‌روی ساختارِ داستانگویی کلافه‌کننده‌ی فصل قبل است. همراه زومجی باشید.

کاهش گسترده بینندگان قسمت اول فصل سوم سریال Westworld در مقایسه با فصل گذشته

طبق آمار منتشر شده، تعداد بینندگان قسمت اول فصل سوم سریال Westworld در مقایسه با قسمت اول فصل دوم ۵۷ درصد کاهش داشته است.

صفحه ۱ از ۷