آخرین خبرهای بازی Warframe

Warframe یک بازی شوتر رایگان مخصوص پی‌سی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4

قابلیت کراس پلی در راه Warframe ؛ ساخت نسخه موبایلی این بازی

دو قابلیت کراس پلی و سیو بین پلتفرمی قرار است به Warframe اضافه شوند. همچنین سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که در حال کار روی نسخه‌ی موبایلی این بازی هستند.

اهدا آیتم‌ های درون بازی رایگان روی پلی استیشن: از COD: Warzone تا راکت لیگ

سونی در راستای جنبش Play at Home خود تصمیم گرفته از چند روز دیگر آیتم‌ها و ارزهای درون بازی را برای چند بازی از جمله Call of Duty: Warzone و Rocket League رایگان کند.

شرکت چینی تنسنت سازندگان دو بازی Gears Tactics و Warframe را خریداری کرد

استودیوهای اسپلش دمیج (Splash Damage) و دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes)، سازندگان دو بازی Gears Tactics و Warframe تحت مالکیت کمپانی تنسنت (Tencent) درآمدند.

حراج سال نو میلادی فروشگاه Epic Games از ۲۷ آذر شروع می‌شود

فروشگاه Epic Games اعلام کرده که حراج تعطیلات سال نوی میلادی قرار است از ۲۷ آذر شروع شود و تا دو هفته ادامه داشته باشد که در آن برخی بازی‌ها تا ۷۵ درصد تخفیف می‌خورند.

عرضه‌ی Warframe با انتشار تریلری برای پلی استیشن 5 تایید شد؛ اطلاعاتی از محتوای آینده‌ی بازی

بازی Warframe قرار است با گرافیک بهبود‌یافته و استفاده از ویژگی‌های دوال‌سنس برای پلی استیشن 5 تا آخر سال میلادی جاری منتشر شود. همچنین سازندگان جزئیاتی را از محتوای آینده‌ی بازی با طرفداران به‌اشتراک گذاشته‌اند.

تریلر جدید بسته الحاقی Heart of Deimos بازی Warframe در گیمزکام 2020 پخش شد

بازی Warframe که بیشتر به خاطر بخش مولتی‌پلیر خود شناخته می‌شود، از ساعاتی قبل با DLC بزرگ Heart of Deimos گسترش یافت. اگر هنوز به سراغ این بسته‌ی الحاقی نرفته‌اید، تریلر جدید آن را از دست ندهید.

تاریخ انتشار بسته Heart of Deimos بازی Warframe مشخص شد

در جریان رویداد Tennocon 2020 تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Warframe به‌نام Heart of Deimos مشخص شد و تریلری هم از یکی از شخصیت‌های جدید بازی منتشر شد

آپدیت Revised بازی Warframe برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد

چندی پیش آپدیت بزرگی برای نسخه کامپیوتر Warframe با نام Revised منتشر شد و حال این محتوا برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 هم عرضه شده است.

هفتمین سالگرد بازی Warframe پاداش های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد

هفتمین سالگرد بازی Warframe فرا رسیده است و استودیو Digital Extremes آیتم‌های تزئینی مختلفی را برای کاربران درنظر گرفته است.

بسته الحاقی بازی Warframe با نام Empyrean در دسترس قرار گرفت [The Game Awards 2019]

در مراسم The Game Awards 2019، دیجیتال اکستریم بسته الحاقی Empyrean بازی Warframe را در اقدامی غیرمنتظره در دسترس بازیکنان پی سی قرار داد.

محتویات جدید بازی Warframe معرفی شد [E3 2019]

در جریان محتویات جدید بازی Warframe که در کنفرانس خبری پی سی گیمینگ شو نمایش داده شدند، نبردهای سفینه‌به‌سفینه به بازی اضافه می‌شوند.

بهترین بازی‌های رایگانی که هم‌اکنون می‌توان تجربه کرد

در این مطلب به معرفی برترین بازی‌هایی می‌پردازیم که روی پلتفرم‌های مختلف، بدون پرداخت هزینه‌ای بابت خرید قادر به تجربه آن‌ها هستید. با زومجی همراه باشید.

آپدیت Profit Taker بازی Warframe برای پی سی منتشر شد

جدیدترین بروزرسانی از بازی Warframe برای کامپیوتر به نام پرافیت تیکر (Profit Taker) منتشر شد که ویژگی‌های جدیدی را به این بازی اکشن آنلاین اضافه خواهد کرد.

تریلر نسخه نینتندو سوییچ بازی Warframe منتشر شد [The Game Awards 2018]

در جریان برگزاری مراسم The Game Awards 2018، تریلری جدید از بازی Warframe برای نینتندو سوییچ منتشر شد.

اولین آثار قابل بازی با ماوس و کیبورد روی ایکس باکس وان، معرفی شدند [X018]

بازی‌هایی مثل فورتنایت، Warhammer Vermintide 2 ،Warframe و یازده اثر دیگر را می‌توانید روی ایکس باکس وان خود، با استفاده از ماوس و کیبورد تجربه کنید.

آپدیت بزرگ Fortuna بازی Warframe این هفته منتشر می‌شود

با توجه به تازه‌ترین صحبت‌های سازندگان بازی Warframe، آپدیت بزرگ این بازی که Fortuna نام دارد در پایان هفته‌ی جاری میلادی (تا چند روز دیگر)، برای پی سی منتشر خواهد شد.

بسته الحاقی Fortuna بازی Warframe ماه نوامبر در دسترس قرار می‌گیرد

بسته‌ی الحاقی بزرگ Fortuna بازی Warframe در ماه نوامبر (آبان/آذر) ابتدا برای پی سی و سپس برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی Warframe مشخص شد

در جریان رویداد Nintendo Direct، تاریخ انتشار بازی Warframe برای نینتندو سوییچ مشخص شد.

مینی‌ گیم Frame Fighter به بازی Warframe افزوده خواهد شد

یک مینی‌گیم آرکید و مبارزه‌ای دو بعدی به نام Frame Fighter، به بازی شوتر آنلاین و محبوب این روزها یعنی Warframe اضافه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با زومجی همراه باشید.

بازی Warframe دو بسته الحاقی جدید خواهد داشت

بازی Warframe به‌زودی با محتوای جدیدی در خدمت بازیکن‌هایش خواهد بود؛ محتوایی که شامل فرقه‌ای جدید، محیط‌های جهان باز جدید و همچنین نبرد فضایی می‌شود.

صفحه ۱ از ۲
تبلیغات