آرشیو

آرشیو مجموعه‌ای از مقالات با هدف مرور و بررسی بازی‌های کم‌تر شناخته‌شده قدیمی و مستقل

آرشیو: مجموعه بازی‌های نوروز ۹۹

به مناسبت نوروز ۹۹، با قسمتی ویژه از آرشیو همراه شما هستیم و چند بازی خاطره‌انگیز را باهم مرور می‌کنیم.

آرشیو: Don't Starve؛ تلاش برای بقا

در قسمتی دیگر از سری مقاله‌های آرشیو، این بار به سراغ یک بازی در سبک بقا یعنی Don't Starve می‌رویم.

آرشیو: Syberia؛ سفر به سایبریا

در قسمت دیگری از سری مقاله‌های آرشیو، به سراغ دو نسخه اول از مجموعه محبوب Syberia خواهیم رفت تا تجدید خاطره‌ای با کیت واکر داشته باشیم.

آرشیو: The Vanishing of Ethan Carter؛ تلاش برای پیدا کردن ایتن

در جدید‌ترین قسمت از سری مقاله‌های آرشیو، به سراغ بازی The Vanishing of Ethan Carter می‌رویم و به مناسبت آن، نگاهی هم به سبک شبیه‌ساز راه رفتن خواهیم داشت.

آرشیو: Psychonauts؛ پلتفرمر فراموش‌نشدنی تیم شیفر

در جدید‌ترین قسمت از آرشیو، دوباره به سراغ یک بازی قدیمی فراموش‌نشدنی خواهیم رفت که جزو بهترین ساخته‌های تیم شیفر دوست‌داشتنی هم به‌حساب می‌آید.

آرشیو: Human: Fall Flat؛ پازل کمدی!

بازی که برای این قسمت از آرشیو انتخاب کردیم، اثری است که پتانسیل خلق دقایقی سراسر خنده را برای شما دارد! همراه آرشیو Human: Fall Flat باشید.

آرشیو: Company of Heroes؛ گروه قهرمانان

در جدید‌ترین قسمت از سری مقاله‌های آرشیو، به سراغ یک بازی استراتژی خاطره‌انگیز یعنی Company of Heroes رفته‌ایم تا مروری بر هر دو نسخه آن داشته باشیم. همراه ما باشید.

آرشیو: Minecraft؛ بلوک‌های دوست‌داشتنی

در جدید‌ترین قسمت از سری مقاله‌های آرشیو، به سراغ Minecraft، یکی از مهم‌ترین و پولساز‌ترین بازی‌های چند سال اخیر رفتیم.

آرشیو: Burnout Paradise؛ رانندگی در بهشت!

در آرشیو این قسمت، سراغ یک بازی در سبک ریسینگ رفته‌ایم که تلفیق جذابی از مسابقه دادن و ایجاد هرج‌و‌مرج است. همراه زومجی باشید.

آرشیو: Darkest Dungeon؛ تجربه‌ای بی‌رحم در اعماق سیاهچال‌های تاریک

در شانزدهمین قسمت از سری مقاله‌های آرشیو، سراغ Darkest Dungeon رفته‌ایم که هرچند تجربه‌ای سخت به‌حساب می‌آید، اما دل کندن از آن هم کار ساده‌ای نیست!

آرشیو: Half-Life؛ ماجراجویی فراموش‌نشدنی گوردون فریمن و دوستان

در قسمت پانزدهم از آرشیو، نوبتی هم که باشد نوبت پرداختن به سری Half-Life، میراث جاودانه شرکت ولو است که هنوز هم پس از گذشت سال‌ها ارزش تجربه بالایی دارد.

آرشیو: Stardew Valley؛ اثری سراسر لذت و آرامش از اریک بارون

در قسمت چهاردهم از سری مقالات آرشیو، به سراغ Stardew Valley رفتیم که بدون شک یکی از بهترین بازی‌های مستقل چند سال اخیر است.

آرشیو: Dragon Age: Origins؛ به یاد روز‌های خوش بایوور

Dragon Age: Origins، دَه سال پیش در این روز‌ها منتشر شد و چه بهانه‌ای بهتر از این برای اختصاص دادن قسمت جدید آرشیو به این بازی نقش آفرینی فراموش‌نشدنی؟ پس با زومجی همراه باشید.

آرشیو: Cities: Skylines؛ لذت شهرسازی با نهایت جزییات

در این قسمت از آرشیو، سراغ سبکی رفته‌ایم که قبلا اثری در آن معرفی نکرده‌ایم و به‌عنوان بازی هم اثری را در نظر گرفتیم که پرفروش‌ترین بازی منتشر‌شده توسط شرکت پارادوکس است.

آرشیو: Freedom Fighters؛ نبردی برای آزادی

در یازدهمین قسمت از سری مقاله‌های آرشیو، سراغ یک شوتر سوم‌شخص فراموش‌نشدنی به اسم Freedom Fighters رفته‌ایم. همراه زومجی باشید.

آرشیو: Tyranny؛ نقش آفرینی متفاوت به سبک آبسیدین

در جدید‌ترین قسمت از آرشیو و به مناسبت انتشار بازی جدید آبسیدین، سراغ یکی از بازی‌های قبلی این استودیو رفته‌ایم که تجربه نقش آفرینی کاملی است.

آرشیو: No One Lives Forever؛ جاسوسی فراموش‌نشدنی با کیت آرچر

در نُهمین قسمت از سری مقالات آرشیو، سراغ یکی از بهترین و متفاوت‌ترین بازی‌های شوتر اول‌شخص یعنی No One Lives Forever رفته‌ایم. با زومجی همراه باشید.

آرشیو: Dust: An Elysian Tail؛ کلاس درس بازیسازی دین دادریل

در هشتمین قسمت از آرشیو، سراغ بازی Dust: An Elysian Tail رفته‌ایم که توسط یک نفر ساخته شده ولی جزو بازی‌های مستقل موفق به‌حساب می‌آید.

آرشیو: Prince of Persia؛ شاهزاده محبوب اما فراموش‌شده!

در این قسمت از آرشیو به‌مناسب سالگرد انتشار بازی Prince of Persia حسابی با این سری محبوب خاطره‌بازی خواهیم کرد. همراه ما باشید.

آرشیو: Bastion؛ اکشن نقش آفرینی هنری!

Bastion بازی است که ابتدا با گرافیک زیبایش نفس‌تان را در سینه حبس و در ادامه هم با گیم‌پلی و داستان خوبش سرگم‌تان می‌کند. با ششمین قسمت از آرشیو همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۲