آخرین خبرهای شرکت آی‌او اینتراکتیو

آی‌او اینتراکتیو یک شرکت بازیسازی دانمارکی است که در سال ۱۹۹۸ تاسیس شده و از میان بازی‌های ساخته شده آن‌ها می‌توان به Kane and Lynch و مجموعه Hitman اشاره کرد.

انتشار نقشه Ambrose Island بازی Hitman 3

استودیو آی‌او اینتراکتیو نقشه‌ی Ambrose Island بازی Hitman 3 را در دسترس بازیکن‌ها قرار داد و ویدیوی افتتاحیه‌ی آن را به اشتراک گذاشت.

انتشار تریلر رونمایی از نقشه Ambrose Island بازی Hitman 3

استودیوی IO Interactive با انتشار یک تریلر به معرفی نقشه‌ی جدید بازی Hitman 3 پرداخت. این نقشه با نام Ambrose Island قرار است در ماه ژوئیه در دسترس بازیکنان قرار گیرد.

رونمایی از محتویات ماه ژوئن بازی Hitman 3

به‌تازگی استودیو IO Interactive جزئیاتی از محتویات جدید بازی Hitman 3 را منتشر کرده است.

حالت روگ لایک بازی Hitman 3 تاخیر خورد

در ابتدا قرار بود حالت Freelance بازی Hitman 3 در بهار سال جاری میلادی عرضه شود، ولی گیمرها باید در نیمه دوم سال منتظر این حالت روگ لایک باشند.

معرفی محتویات الحاقی ماه مارس بازی Hitman 3

به‌تازگی استودیوی IO Interactive از محتویات الحاقی ماه مارس بازی Hitman 3 رونمایی کرد که براساس اطلاعات آن بازیکنان می‌توانند انتظار اضافه شدن هدف‌های جدید برای ترور کردن و تغییراتی در بخش قراردادهای آرکید را داشته باشند.

تلاش سازندگان هیتمن 3 برای دلجویی از خریداران بازی در استیم

پس از عرضه‌ی بحث‌برانگیز Hitman 3 در استیم، سازندگان به هدف دلجویی از خریداران بازی و برای مدتی محدود یک سری آپگرید به‌خصوص را برای نسخه‌ی استیم در نظر گرفته‌اند.

باندل سه گانه هیتمن معرفی شد؛ تایید عرضه روی گیم‌ پس

در جریان رونمایی از محتویات سال دوم بازی Hitman 3 از باندل سه‌گانه‌ی هیتمن رونمایی شد. محتوایی که از روز عرضه هم‌زمان روی گیم‌پس و استیم عرضه می‌شود.

فردا منتظر اعلام جزئیات محتوای سال دوم بازی Hitman 3 باشید

استودیو IO Interactive در تاریخ ۲۳ دی ماه، اطلاعات کامل درباره‌ی محتویات سال دوم بازی Hitman 3 را با طرفدارها به اشتراک می‌گذارد.

جزئیات محتوای زمستانی Hitman 3 در دسترس قرار گرفت

استودیو IO Interactive ویدیو جدیدی را پخش کرد که در جریان آن شاهد اعلام جزئیات محتویات زمستانی بازی Hitman 3 هستیم.

پشتیبانی نسخه کامپیوتر هیتمن 3 از ری تریسینگ و واقعیت مجازی

شرکت آی‌او اینتراکتیو اعلام کرد که نقشه‌ها، داستان‌ها و حالت‌های جدید مانند Elusive Target Arcade در سال دوم عرضه به بازی Hitman 3 اضافه می‌شوند.

نمایش محتوای Season of Wrath بازی هیتمن 3 در تریلر جدید

فصل آخر سری Seven Deadly Sins بازی Hitman 3 که Season of Wrath نام دارد، به‌تازگی عرضه شد و بازیکنان را به انجام مأموریت‌هایی مرتبط با گناه خشم دعوت می‌کند.

موفقیت مالی بزرگ IO Interactive با بازی هیتمن 3

استودیو IO Interactive در سال مالی اخیر خود به ۷۸ میلیون دلار درآمد خالص دست پیدا کرد که افزایش ۱۳۶ درصدی نسبت به درآمد شرکت در سال مالی قبلی را نشان می‌دهد.

حذف نسخه Game of the Year بازی Hitman از فروشگاه GOG

فروشگاه GOG نسخه Game of the Year بازی Hitman را به‌دلیل مغایرت با قوانین و اعتراض کاربران از پلتفرم خود حذف کرده است.

خشنودی فراوان MGM از ساخت بازی جدید جیمز باند توسط IO Interactive

شرکت MGM به‌شدت از سپرده شدن پروژه‌ی بازی جدید جیمز باند به استودیو IO Interactive، سازنده‌ی سری بازی هیتمن خوشحال است.

نمایش جزئیات فصل پنجم Hitman 3 در تریلر جدید بازی

در تریلر جدید Hitman 3، به محتوای فصل پنجم این بازی به نام Season of Gluttony نگاهی خواهیم داشت.

نمایش محتوای جدید هیتمن 3 در تریلر فصل پنجم بازی

شرکت IO Interactive همچنان به پشتیبانی از بازی Hitman 3 ادامه می‌دهد. با پخش یک تریلر جدید مشخص شد که چه محتواهای بیشتری به‌زودی در این محصول قرار می‌گیرند.

جیمز باند جدید سازندگان هیتمن ، سندباکس خواهد بود

بازی جیمز باند جدید که فعلا فقط از آن با عنوان Project 007 یاد می‌شود، ظاهرا به سبک بازی‌های هیتمن شرکت IO Interactive می‌خواهد داستان‌گویی Sandbox (سندباکس) را در دستور کار خود قرار دهد.

بازی جدید جیمز باند احتمالا سوم شخص خواهد بود

آگهی شغلی جدید شرکت IO Interactive به این نکته اشاره می‌کند که پروژه 007 جدید قرار است بازیکن را با زاویه‌ی دید سوم‌شخص در نقش جیمز باند قرار بدهد.

رایگان شدن محدود نقشه Sapienza بازی هیتمن 3

اگر بازی هیتمن 3 را خریداری کرده‌اید و به آن علاقه‌ی فراوانی دارید، در روزهای آینده می‌توانید سراغ مراحل جذابی بروید و مشغول پشت سر گذاشتن چالش‌های آن‌ها شوید.

تریلر فصل سوم بسته الحاقی Seven Deadly Sins بازی Hitman 3

آی‌او اینتراکتیور از فصل سوم دی‌ال‌سی Seven Deadly Sins بازی Hitman 3 با انتشار تریلری رونمایی کرده که Season of Sloth نام دارد و دارای حال‌و‌هوایی مربوط‌به گناه تنبلی است.

صفحه ۱ از ۱۱