مقالات ویژه کرونا | در خانه بمانیم

در این روز‌ها که به دلیل شیوع ویروس کرونا خیلی‌ها در خانه مانده‌ایم، چه چیزی از این بهتر که برای سرگرمی به سراغ تماشای فیلم و سریال یا تجربه بازی‌ها برویم؟ زومجی در صفحه «در خانه بمانیم»، اقدام به معرفی بهترین فیلم ها و سریال ها در ژانر‌های مختلفی مثل اکشن، کمدی و ترسناک، ارائه لیستی از بهترین بازی‌های موبایل، پی‌سی و کنسولی که می‌توانید در این روز‌ها تجربه کنید و سرگرمی‌های دیگر می‌کند.

بهترین بازی های حال خوب کن اندروید

در این مقاله به معرفی بازی‌های موبایلی می‌پردازیم که بدون درگیری‌های عجیب‌و‌غریب فقط می‌خواهند حال مخاطب را خوب کنند. در ادامه مقاله همراه زومجی باشید.

۱۵ بازی با گیم پلی طولانی که در دوران قرنطینه می‌توانیم تجربه کنیم

حالا که به نظر می‌رسد رشته‌ی قرنطینه‌ی خانگی سری دراز دارد، بیایید درباره‌ی بازی‌هایی که ما را این روزها می‌توانند در دنیای خود غرق و حسابی سرگرم‌مان کنند صحبت کنیم.

بهترین فیلم های ابرقهرمانی دهه گذشته که باید تماشا کنید

از شوالیه‌ای که درون افق محو شد تا صدای گشوده شدن پورتال‌هایی که امکان نداشت نیرویی توان تاب آوردن دربرابر ارتش بیرون‌آمده از آن‌ها را داشته باشد؛ سینمای ابرقهرمانی در دهه‌ی گذشته لحظات جذاب بسیاری را تقدیم تماشاگرها کرد.

مهمترین فیلم‌هایی که نسخه دیجیتالی آن‌ها زودتر منتشر شده است

ویروس کرونا باعث شده تا شرکت‌ها نسخه دیجیتالی برخی از فیلم‌های خود را زودتر از انتظار منتشر کنند و حال در این مقاله قرار است مهم‌ترین آن‌ها را معرفی کنیم. در ادامه با زومجی همراه باشید.

معرفی بهترین بازی‌های موبایل برای تعطیلات عید

اگر در ایام تعطیلات نوروز و روز‌های قرنطینه خانگی به‌دنبال دانلود و تجربه بهترین بازی های موبایل هستید، این مطلب زومجی را از دست ندهید.

بهترین فیلم ها برای علاقه‌مندان خودرو در تعطیلات نوروز ۹۹

اگر علاقه‌مند سینما و دنیای خودرو هستید، حتما از تماشای فهرست فیلم‌های ارائه شده در این مطلب، لذت می‌برید.

بهترین بازی‌های رکورد‌زنی اندروید

ایام عید فرصت مناسبی است تا از آن استفاده کنیم و دوستانمان را در بازی‌‌های رکوردی به چالش بکشیم! در این مقاله سعی داریم تا بهترین بازی‌های رکوردزنی را به شما معرفی کنیم.

بهترین بازی های داستان محور موبایل برای تجربه در تعطیلات نوروز 99

در این مقاله به معرفی بهترین بازی‌های داستان محور موبایلی می‌پردازیم تا بتوانیم در ایام تعطیلات فعلی آن‌ها را تجربه کنیم. با معرفی این بازی‌ها در زومجی همراه ما باشید.

بهترین بازی‌های چندنفره آنلاین برای نوروز 99 برای موبایل

در دوران قرنطیه می‌توانیم با استفاده از گوشی موبایل خود،‌ بازی‌های موبایل چندنفره‌ای را به صورت آنلاین با دوستان خود انجام دهیم. با زومجی همراه باشید تا بهترین بازی‌های موبایل چندنفره آنلاین را برای شما معرفی کنیم.

بهترین فیلم های ایرانی سال ۱۳۹۸

در این مقاله، نگاهی به بهترین فیلم‌های ایرانی اکران‌شده در سال ۹۸ خواهیم داشت؛ از «ماجرای نیمروز: رد خون» تا «سرخپوست» و «متری شیش و نیم».

آرشیو: مجموعه بازی‌های نوروز ۹۹

به مناسبت نوروز ۹۹، با قسمتی ویژه از آرشیو همراه شما هستیم و چند بازی خاطره‌انگیز را باهم مرور می‌کنیم.

۱۳ بازی موبایل که می‌توانید در ۱۳ روز تعطیلات نوروز ۹۹ تجربه کنید

در این مقاله قصد داریم ۱۳ بازی موبایل را که می‌توانید در تعطیلات نوروزی تجربه کنید و آن‌ها را به‌اتمام برسانید، به شما معرفی کنیم. با زومجی همراه باشید.

بازی های برتر برای تجربه در روزهای قرنطینه روی موبایل

یکی از کارهایی که می‌توان در دوران قرنطینه انجام داد، بازی کردن است. به‌همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله برخی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های موبایل چند سال اخیر را به‌شما معرفی کنیم تا حسابی وقت آزاد خود را با آن‌ها پر کنید. با ما همراه باشید.