نویسنده: عرفان بدری
// چهار شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۴۴

بازی واقعیت مجازی Batman: Arkham Shadow معرفی شد

بازی واقعیت مجازی Batman: Arkham Shadow به‌صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی Meta Quest 3 معرفی شد.

استودیو Oculus با همکاری بخش گیمینگ برادران وارنر از بازی Batman: Arkham Shadow رونمایی کرد. این بازی واقعیت مجازی در دنیای سه‌گانه Batman: Arkham ساخته استودیو راک‌استدی جریان دارد و قرار است در سال ۲۰۲۴ به‌صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی Meta Quest 3 منتشر شود. یک تیزر تریلر کوتاه از این منتشر شده است که شما در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

تریلر منتشر شده از بازی نشان می‌دهد که این‌بار بتمن در مقابل شخصیت رت‌کچر قرار خواهد گرفت و شاهد مبارزه او با تعداد زیادی از موش‌ها هستیم. فعلا اطلاعات بیشتری این بازی نداریم و نمی‌دانیم که داستان آن در چه نقطه‌ای از خط زمانی مجموعه بازی‌های Batman: Arkham قرار می‌گیرد، بااین‌حال تأیید شده است که در تاریخ ۷ ژوئن (۱۸ خرداد) و در جریان رویداد Summer Game Fest 2024 شاهد رونمایی کامل از این بازی خواهیم بود.

بازی Batman: Arkham Shadow توسط استودیو Camouflaj، سازنده بازی Marvel’s Iron Man در حال توسعه است. این استودیو در سال ۲۰۲۲ توسط شرکت متا خریداری شد و تقریبا در همان زمان، گزارش‌هایی منتشر شدند که ادعا می‌کردند استودیو Camouflaj روی یک بازی واقعیت مجازی با محوریت بتمن کار می‌کند.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده